Ako imponovat babam? - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

Ako imponovat babam?

Prejsť na stranu 1, 2, 3, 4  Ďalšia

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
Fusion
Mierne pokročilý

Založený: 01 september 2007
Poďakovaní 13 v 10 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 02, 2007 2:05 pm    Predmet: Ako imponovat babam? Odpovedať s citátom
czdravim tunajsiu komunitu. co si myslite aky je najlepsi sposob ako neznamu babu "zbalit" teda za kratky cas jej dat najavo ze ste ten pravy? kludne uvedte skusenosti, som zvedavy ako na to idu profici wink:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
ganton
Prezerateľ

Založený: 11 júl 2007
Poďakovaní 2 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 02, 2007 2:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
no tak na toto by som aj ja bol zvedavý
qwert
Začiatočník

Založený: 09 apríl 2007
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 16, 2007 10:38 am    Predmet: Odpovedať s citátom
tak to si počkám aj ja,.......ale mám strach, že na to nie je ideálny recept,..... lebo ženy sa vyrábaju bez návodu na použitie,.... Plač
Majec
Sponzor

Založený: 22 apríl 2007
Poďakovaní 4 v 3 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 16, 2007 11:44 am    Predmet: Odpovedať s citátom
No tak tu je jeden:
prides do baru,sadnes si ku nejakej babe na barovu stolicku a len tak povies - slecna, ja v skutocnosti nie som taky vysoky ale sedim na penazenke 8:
ale nie, na zeny je tazko lebo kazda ma iny druh myslenia 5: , no co uz ved su z venuse ci odkial.Ale na nich mozes pouzivat take ze drgnes do nich a prepacte,nechcel som mozem vam kupit na oplatku nejaky drink.no a dalej to uz ide.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
Sadd
Prezerateľ

Založený: 01 júl 2007
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 16, 2007 3:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Majec napísal:
No tak tu je jeden:
prides do baru,sadnes si ku nejakej babe na barovu stolicku a len tak povies - slecna, ja v skutocnosti nie som taky vysoky ale sedim na penazenke 8: 8: 8: 8:

ale nie, na zeny je tazko lebo kazda ma iny druh myslenia 5: , no co uz ved su z venuse ci odkial.Ale na nich mozes pouzivat take ze drgnes do nich a prepacte,nechcel som mozem vam kupit na oplatku nejaky drink.no a dalej to uz ide.
nezabera :-)
Za príspevok poďakoval: p4to
Semy
Častý prispievateľ

Založený: 07 jún 2007
Poďakovaní 3 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St október 17, 2007 2:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
To je ťažko povedať, napríklad na mňa neplatia zbytočné reči. Keď je iskrenie tým pravým iskrením, načo zbytočných rečí???
Všimla som si, že keď chalani balia vždy sa spýtajú: Koľko máš rokov? a vtedy sme doma.

A prosím vás tá veta: "Ako to, že také pekné dievča ako ty nemá chalana." je fakt trápna. To sa učíte na základnej škole?
Majec
Sponzor

Založený: 22 apríl 2007
Poďakovaní 4 v 3 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St október 17, 2007 5:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Semy napísal:
To je ťažko povedať, napríklad na mňa neplatia zbytočné reči. Keď je iskrenie tým pravým iskrením, načo zbytočných rečí???
Všimla som si, že keď chalani balia vždy sa spýtajú: Koľko máš rokov? a vtedy sme doma.

A prosím vás tá veta: "Ako to, že také pekné dievča ako ty nemá chalana." je fakt trápna. To sa učíte na základnej škole?

No ako s tým vekom to chápem veď teraz baba ktora ma 14 rokov vyzera na 18 a chlap ma predsa strach z basy.A ist do basy pre taku hovadinu iste nikto nechce ist. No a ta fraza s tou peknou babou. Nuz co uz,nejak sa zacat musi. Co sa ma pytat na ze ake mame dnes pocasie?To by bolo nanajvys divne.

Jurajko
Prispievateľ

Založený: 19 jún 2007
Poďakovaní 2 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St november 07, 2007 10:54 am    Predmet: Odpovedať s citátom
ja idem na to vzdy .. ocami ... zacnem ju upuutavat ocami .. az nakoniec skoncime v posteli 16: 16: 16:
drakoslav
Prispievateľ

Založený: 10 júl 2007
Poďakovaní 2 v 3 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi november 09, 2007 2:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Jurajko napísal:
ja idem na to vzdy .. ocami ... zacnem ju upuutavat ocami .. az nakoniec skoncime v posteli 16: 16: 16:

hej to s ocami je dobre mozem potvrdit wink: ale zas to neprehanajte lebo si o vas nieco pomysli 7: 16:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mail
1tigricka112
Prispievateľ

Založený: 09 november 2007

PríspevokZaslal: So november 10, 2007 9:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
[quote="Semy"]To je ťažko povedať, napríklad na mňa neplatia zbytočné reči. Keď je iskrenie tým pravým iskrením, načo zbytočných rečí???

presne to! vzdy sa pitaju na vek vkuse!a us ked mu tvoj vek nevihovuje tak zbohom!
Wheedle
Prezerateľ

Založený: 19 november 2007

PríspevokZaslal: Po november 19, 2007 2:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom
hehe, a divis sa? vela to asi nebude, takze skor malo, takze si pockaj, aj na teba pride. Preco by ste sa mali zabavat len vy mlade???
epiteton
Častý prispievateľ

Poďakovaní 2 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut november 20, 2007 6:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
no, neviem ako vy...ale podla mna jej treba dat na javo, ze o nu mate zaujem...venovat sa jej kolko to ide...oni su dost rafinovane, hned pochopia o co ide...ak sa im nieco nebude pacit tak proste odijdu vraj na 5 sekund, no uz na neukazu...ale ak jej naozaj imponujes tak pri tebe ostane a bude sa smiat aj z malickosti...a, netreba sa pretvarovat, a byt prirodzeny gentleman...a nebat sa... 15:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
lendzor
Začiatočník

Založený: 20 november 2007

PríspevokZaslal: Ut november 20, 2007 9:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
sa ti lahko povie ze venovat sa jej ako len viete, si to ani nevieš predstaviť ked si dade na zábave a zrazu ťa začne baliť chalan neodbitný nudný škaredý a v horšom prípade čo mu smrdi aj z ust al ked citim jeho spotene pazuchy, chlap musi odhadnut kedy je dost a nie silou mocou nástojiť natom ze ju musi a musi mať,
Fusion
Mierne pokročilý

Založený: 01 september 2007
Poďakovaní 13 v 10 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St november 21, 2007 2:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
ozaj.. k tej technike s tymi ocami.. to ako nanu mam zaskulit? rolleyes:

uz som civel na nejednu babu a nemalo to efekt.. maximalne aj ona zacala tak trosku civiet na mna.. a dalej?

1tigricka112
Prispievateľ

Založený: 09 november 2007

PríspevokZaslal: St november 21, 2007 7:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Wheedle napísal:
hehe, a divis sa? vela to asi nebude, takze skor malo, takze si pockaj, aj na teba pride. Preco by ste sa mali zabavat len vy mlade???

vies ale nemyslim 10rocny rozdiel to by som neriskovala .ale niektorim us len vadi ze baba je o 2-3 roki mladsia...alebo niektorym vadi ze je o rok starsia..ale ved nezalezi na veku!

fiolko
V.I.P

Poďakovaní 16 v 14 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St november 21, 2007 7:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
tak tu mas balenie cez net:
1.nikdy nemozes ty a ani baba pisat len "no,jj" atd
2.pytas sa , odpovedas , a kecate
3.obcas jej napises meno !zdrobnene! (miska,matka,nikolka)
4.ak nemas jej fotku , si ju vypytas
5.potom jej pekne vypravas az ona zacne vypisovat cmuk ....
6.potom sa stretnete a je wink:

je to z vlastnej skusenosti 13:

Naposledy upravil fiolko dňa Št november 22, 2007 1:45 pm, celkom upravené 2 krát.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Prejsť na: