AKO SA BOZKAVAT - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

AKO SA BOZKAVAT

Prejsť na stranu Predchádzajúca  1, 2

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
odass
Sponzor

Založený: 17 január 2008
Poďakovaní 33 v 11 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 8:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
S4ntiago napísal:
chyt ju za *cenzura* :D ona ta pobozka a uz budes vediet jak na to 8: 13: ale vazne byt sam sebou je naj nezamyslajte sa nad tym ako sa bozkavat ide to samo.. :lol:

moja rec pockaj ked bude mat sukienku a chyt ju za pukanu a cakaj co bude....ona uz bude vediet a hlavne nad tym nerozmyslaj

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
bany
Častý prispievateľ

Založený: 06 február 2008
Poďakovaní 4 v 4 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut júl 08, 2008 12:02 am    Predmet: Odpovedať s citátom
zalezi to aj od tohoako ta baba pouziva jazyk... ked ti ho pcha az do hrdla, tak jej ho jazykom na prihlad hladkaz zo spodu, ak ho uepouziva tak zvrchu, alebo jej "skumaj" zobky, ono to vsetko pride samo, ja teraz ani neviem ako to robim a mam uz co to za sebou... hlavne sa nesnaz dychat ustami ale nosom lebo dopadnes velmi zle zmätený
certik-1
Prispievateľ

Založený: 03 jún 2007
Poďakovaní 20 v 4 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št júl 31, 2008 1:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
hey vam sa to hovori ty ktory uz vedia bozkavat :) ani ja som sa este nebozkal a mam 15 a ani babu som este nemal ...lenze ja keby som sa isiel bozkavat tak ja by som sa bal pretoze neviem co mam robit a neviem ako to robit ....a stale by mi behaloniecopo rozume :)
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
M!ško
Pokročilý

Založený: 11 október 2008
Poďakovaní 75 v 30 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi november 07, 2008 5:57 pm    Predmet: Re: AKO SA BOZKAVAT Odpovedať s citátom
hlavne nestresuj :-) to pride samo 6: ja som sa tiez prveho bozku obaval a prisiel tak necakane ze az... a bolo to uplne suuuuper 9:
FREE777
Mierne pokročilý

Založený: 28 október 2008
Poďakovaní 24 v 20 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St november 26, 2008 6:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
nWm ale ono to pride samo skus toto ked ti pomoze ale fakt to pride samo ---->

AKO sa bozkavat____________Vlhké pery - Cieľom je mať pery aspoň troška vlhké pred samotným bozkom. Toto sa dá dosiahnuť pomocou svojho jazyka, ktorým si môžte jemne zvlhčiť Vaše pery.

Pozícia - Stojte blízko svojho partnera. Ako sa pomaličky k sebe približujete, nakloňte jemne hlavu opačným smerom ako Váš partner.

Zavrite oči - Tesne predtým, ako sa Vaše pery spoja, zavrite oči. Niektorí preferujú oči otvorené, väčšina však nie.

Otvorte ústa - a priložte ich k partnerovým. Nezadržiavajte dych, dýchajte nosom. Ako sa postupne Vaše pery stretnú, pritlačte ich na partnerove. Podľa nálady ich len tak nechajte alebo nimi pohybujte pomalými pohybmi.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
drakoslav
Prispievateľ

Založený: 10 júl 2007
Poďakovaní 2 v 3 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št december 25, 2008 7:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
kus trapna tema ... diablo:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mail
marek7501
Častý prispievateľ

Založený: 04 október 2007
Poďakovaní 4 v 4 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut november 24, 2009 2:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
jezzis jaka filozofia okolo toho.....proste pojde to samo......len neze das hlavu tym istymsmerom jak ona a zrazite s a celom dash1:
Getready
Prispievateľ

Založený: 28 marec 2010
Poďakovaní 40 v 8 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So jún 12, 2010 10:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Jasne do 1/2 otvor usta a vytiahni jazyk..dalej uz len improvizujes 8:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Prejsť na: