dovody vasich rozchodov - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

dovody vasich rozchodov

Prejsť na stranu 1, 2  Ďalšia

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
69snake69
Prispievateľ

Založený: 04 január 2008
Poďakovaní 13 v 7 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi február 01, 2008 1:32 am    Predmet: dovody vasich rozchodov Odpovedať s citátom
+ davate aj 2. šance? ...ja davam ale uz to neje nikdy take ako predtym...ja sa nerozchadzam...lebo nema vztahy:DD 8:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
simushka
Mierne pokročilý

Založený: 17 december 2007
Poďakovaní 13 v 9 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So február 02, 2008 9:13 am    Predmet: Odpovedať s citátom
ja mam teraz 1a pol rocny vztah ktory sa dufam nikdy neskonci...hmm predtym som mala nejakych 3chalanov ale to nebolo nic vazne...som si z nich robila iba srandu a po chvili ma to s nimi prestalo bavit tak som ich nehala.......ja mrcha=)))))ale este som kopacky nedostala a dufam ze od mojho milacika ani nikdy nedostanem a ja mu ich tiez nikdy nedam.......=))
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Majec
Sponzor

Založený: 22 apríl 2007
Poďakovaní 4 v 3 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po február 04, 2008 12:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ja som vzdy za druhu sancu ale aj ked ju dam uz som stratil tu hlavnu doveru. Teraz mam nadherny vztah a strasne sa lubime tak dufam ze k takemu nieco nedojde. Ale lubim ju velmi tak by som jej asi odpustil vsetko ,ale ako hovorim uz by to nebolo ono.
lukog
V.I.P

Založený: 04 marec 2007
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne február 24, 2008 3:44 pm    Predmet: joj Odpovedať s citátom
Joj, neviem kolko rokov mas simushka, ale ono aj ten rozchod pride, nieze by som ti ho prial, ale to je sucast zivota, a myslim, ze mas pod 18. Takze kym bude ten "co ti neda kopacky" alebo ty "mu nedas kopacky", tak to este pretecie dost vody. Ano hovori sa Laska aj hory prenasa, ale nikdy nehovor nikdy. Vsetko je realtivne, tak ako pocasie, tak aj vztahy. Nechcem ti kazit nadeje, ale je to tak. Realita vie byt tvrda.
Christine23
Začiatočník

Založený: 31 október 2007

PríspevokZaslal: Ne február 24, 2008 3:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
suhlasim s lukog...
lukog
V.I.P

Založený: 04 marec 2007

PríspevokZaslal: Ne február 24, 2008 4:00 pm    Predmet: :) Odpovedať s citátom
No po prelistovani fora som zistil, ze mas (simushka) 16 rokov. Nie je na tom nic zle, ze sa mate radi, ale cakaj, ze raz odide on alebo ty do ineho mesta bud do skoly, alebo za pracou. Novy kolektiv, novy ludia, nove znamosti, novy priatelia, ... prinasa zo sebou aj novu lasku. Vidim to s odstupom casu. Bol som na ZS, na gympli, a teraz som na VS. a medzi gymplom a VS som bol v zahranici. Vidim ako sa ludia pomenili, ich spravanie, ich vystupovanie voci druhym, ci mne, ..., nic s tym nenarobim ani ja, ani ty. Je to tak. A prajem ti, ze ak sa niekedy rozidete, tak aby ste si mali co este povedat a boli ste priatelia alebo kamarati aspon. Lebo ked skoncite spolu a budete sa sebe vyhybat tak potom je to to najhorsie co moze byt. Potom napis ked sa rozidete ako to je s vami.
monko
Sponzor

Založený: 18 november 2007
Poďakovaní 5 v 5 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št marec 06, 2008 3:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
nikdy nedavam druhu sancu, aj ked niekedy chcem, ale vacsinu zvitazi rozum...raz som spravil vynimku, lebo bola moja chyba ze sme sa rozisli, ale aj tak to nevydrzalo...he ale to nevadi...vsetko ma svoj cas!
Jano alias The Devil
Občasný prispievateľ

Založený: 08 november 2007

PríspevokZaslal: Št marec 06, 2008 4:34 pm    Predmet: Re: :) Odpovedať s citátom
lukog napísal:
No po prelistovani fora som zistil, ze mas (simushka) 16 rokov. Nie je na tom nic zle, ze sa mate radi, ale cakaj, ze raz odide on alebo ty do ineho mesta bud do skoly, alebo za pracou. Novy kolektiv, novy ludia, nove znamosti, novy priatelia, ... prinasa zo sebou aj novu lasku. Vidim to s odstupom casu. Bol som na ZS, na gympli, a teraz som na VS. a medzi gymplom a VS som bol v zahranici. Vidim ako sa ludia pomenili, ich spravanie, ich vystupovanie voci druhym, ci mne, ..., nic s tym nenarobim ani ja, ani ty. Je to tak. A prajem ti, ze ak sa niekedy rozidete, tak aby ste si mali co este povedat a boli ste priatelia alebo kamarati aspon. Lebo ked skoncite spolu a budete sa sebe vyhybat tak potom je to to najhorsie co moze byt. Potom napis ked sa rozidete ako to je s vami.

Mas uplnu pravdu, ludia sa menia a najhorsie je ked sa s tebou tvoja láska rozíde a hovorí ze budme priatelia a nic s toho. Plač

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuMSN MessengerICQ
hussar
Občasný prispievateľ

Založený: 12 január 2008

PríspevokZaslal: Pi marec 07, 2008 8:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
ja som sa rozisiel lebo zevraj som bol na nej kamarata agresivny.co nebol no trochu zmätený a potom ze nech sme priatelia ale to som ja nechcel.
Mausos
Začiatočník

Založený: 02 október 2007
Poďakovaní 1 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2008 2:21 pm    Predmet: Re: :) Odpovedať s citátom
lukog napísal:

hmmm....nooo....moja terajsia priatelka isla do NR do skoly.....bola tam 2 mesiace a ptm sa wratila takze tak....a ona este len 16 bude mat......

odass
Sponzor

Založený: 17 január 2008
Poďakovaní 33 v 11 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi marec 14, 2008 10:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Mal som babu4 roky a uz to nebolo ono...isla mi na nervy...Stale sme s a lenhadali...a ona strasne ziarlila a bola moc panovacna...ked sme sa rozisli tak som si konecne zacal uzivat zivot
marekk
Prezerateľ

Založený: 23 september 2007

PríspevokZaslal: Ne marec 23, 2008 6:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
nechala ma kvoli dialke a to sme boli rok a pol spolu predtym,sila nie ?
dacike
Častý prispievateľ

Založený: 20 máj 2008

PríspevokZaslal: St máj 21, 2008 1:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
hadka
pepino25
Prezerateľ

Založený: 17 máj 2008

PríspevokZaslal: Pi júl 04, 2008 8:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
marekk napísal:
nechala ma kvoli dialke a to sme boli rok a pol spolu predtym,sila nie ?

mne to hrozi asi tiez Plač

dacanko
Prezerateľ

Založený: 06 november 2007

PríspevokZaslal: Ut júl 15, 2008 11:17 am    Predmet: Rozchody :))) Odpovedať s citátom
Tak ja som si tych rozchodov uz uzil... ale ziaden nebole ako ten prvy... potom to uz je ze ako prisla tak odisla... viete ono sa hovori, ze mi chlapi sme svine, ale ked sme zalubeny a dostaneme kopacky tak nas to polozi a poriadne, viac ako baby... a este nehovorim o tom ze ked si byvalka najde hned nejakeho natrasaka, najlepsie vasho kamarata, tak vtedy to zacina este len byt zaujimave... ja som sa po prvy krat rozisiel po 3 rocnom vztahu ked som mal 18. herecke zachutili cicnky a mna skoro slaktrafil.. a co som mohol? este sme sme spolu chodili aj do tej istej triedy na gympli a posledny 4 rocnik bol pre mna zabijacky. som myslel ze ani nezmaturujem. vyspala sa skoro so vsetkymi spoluziakmi... ja som stratil z toho vsetkeho 15 kg na vahe... trvalo mi rok kym som sa z toho spametal a odvtedy som dal kopacky babenke iba ja,,,, takze teraz som ja co sa hra... a rozhoduje o tom co je a co bude... nejako ma to posilnilo a stal som sa odolnym voci vsetkym stetinkam :) punk:
QuaraNtiNe
V.I.P

Založený: 30 september 2007
Poďakovaní 32 v 19 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St júl 16, 2008 8:16 am    Predmet: Re: Rozchody :))) Odpovedať s citátom
dacanko napísal:
Tak ja som si tych rozchodov uz uzil... ale ziaden nebole ako ten prvy... potom to uz je ze ako prisla tak odisla... viete ono sa hovori, ze mi chlapi sme svine, ale ked sme zalubeny a dostaneme kopacky tak nas to polozi a poriadne, viac ako baby... a este nehovorim o tom ze ked si byvalka najde hned nejakeho natrasaka, najlepsie vasho kamarata, tak vtedy to zacina este len byt zaujimave... ja som sa po prvy krat rozisiel po 3 rocnom vztahu ked som mal 18. herecke zachutili cicnky a mna skoro slaktrafil.. a co som mohol? este sme sme spolu chodili aj do tej istej triedy na gympli a posledny 4 rocnik bol pre mna zabijacky. som myslel ze ani nezmaturujem. vyspala sa skoro so vsetkymi spoluziakmi... ja som stratil z toho vsetkeho 15 kg na vahe... trvalo mi rok kym som sa z toho spametal a odvtedy som dal kopacky babenke iba ja,,,, takze teraz som ja co sa hra... a rozhoduje o tom co je a co bude... nejako ma to posilnilo a stal som sa odolnym voci vsetkym stetinkam :) punk:

Chlaaapeeec možno ani netušíš koľko pravdy si teraz napísal ... uplne si to vystihol ... vieš ale to je tým, že každý si hľadá peknú sexy babu a potom až aby bola milá a rozumná ... ale inak na 120% máš pravdu ... ale na 100% odolný voči rozchodom či štetinkám ako si povedal ty sa asi byť nedá ...

Prejsť na: