Ján Slota - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

Ján Slota

Prejsť na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
vovo
Častý prispievateľ

Založený: 27 máj 2007
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut máj 29, 2007 2:43 pm    Predmet: Ján Slota Odpovedať s citátom
ďalší debílek čo sa ožiera a nemá to všetkých 5 pohromade čo si o ňom myslíte??
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
WIDO
Mierne pokročilý

Založený: 01 máj 2007
Poďakovaní 8 v 7 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut máj 29, 2007 3:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Slota to je chlap ako hora........ ale najviac ma zaujima kde na tie reči chodii!!! či sedi na nete alebo ja neviem... :14:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
rudy76
V.I.P

Založený: 04 marec 2007
Poďakovaní 5 v 5 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut máj 29, 2007 3:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Slota? jediny politik, ktory hovori na rovinu...Ma svoj nazor a nehanbi sa ho vyjadrit. Myslim si, ze je strasne vela ludi, ktori maju podobne nazory ako on, ale boja sa ich z neviem akeho dovodu vyjadrit... Ja osobne mu drzim palce...
vovo
Častý prispievateľ

Založený: 27 máj 2007

PríspevokZaslal: Ut máj 29, 2007 3:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
No dobre ale je to tak trošku rasista. Tenvýrok čo povedal bol chorý: zoberte tanky a zlikvidujte Budapešť. Ja neviem ani ja nemám rád Maďarov no nedávam to najavo tak ako on
rudy76
V.I.P

PríspevokZaslal: Ut máj 29, 2007 3:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
hmmm, pozri sa, dobre, bol mierne pod vplyvom.... nie som rasista, ale pokial sa budu do nas montovat s SMK, stale to nebude dobre... Ma Slovensko v madarskom parlamente politicku stranu a dokonca ministrov? co chcu dokazat? za chvilku si vydupu autonomiu a oddelia sa od nas.
WIDO
Mierne pokročilý

Založený: 01 máj 2007
Poďakovaní 8 v 7 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut máj 29, 2007 3:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
rudy76 napísal:
hmmm, pozri sa, dobre, bol mierne pod vplyvom.... nie som rasista, ale pokial sa budu do nas montovat s SMK, stale to nebude dobre... Ma Slovensko v madarskom parlamente politicku stranu a dokonca ministrov? co chcu dokazat? za chvilku si vydupu autonomiu a oddelia sa od nas.
Je to tak ako hovoriš a chapem slotu, ked to chce povedat verejnosti ale potom už ty ludia mnohy to pochopia zvlašne a asi najhoršie je že BULVAR to tak všetko utlapka....
rudy76
V.I.P

PríspevokZaslal: Ut máj 29, 2007 3:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
este 1 vec ma napadla... to jeho mocenie pod vplyvom a tak.... robil to v pracovnej dobe? NIE!!! takisto x percent slovakov pije.... nikto si ich nevsima... OK . bulvar by nemal z coho zit... preto nekupujem a ani necitam platky typu Novy Cas alebo Plus 7 dni.... nepisu o tom ako spity chlap zmlatil svoju manzelku alebo niekoho zabil, ale Slotove vyroky ich nesmierne trapia. Prepacte, to som zase asi v inej teme... Len tolko, ze Slota je chlap na spravnom mieste a budem ho volit stale...
dominatormoneyflow
Mierne pokročilý

Založený: 09 jún 2007
Poďakovaní 4 v 4 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 12:35 am    Predmet: Odpovedať s citátom
nemam ho moc vlaske :nie:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Janci269
Častý prispievateľ

Založený: 18 jún 2007
Poďakovaní 5 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 7:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Suhlasim s rudym76, nemali by sme si nechat stale skakat po hlave ,keby nebol Slota uz by sme sa ucili po madarsky v skolach.
Krusty
Vykázaný

Poďakovaní 24 v 11 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut jún 26, 2007 5:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Slota?? tak to je typek...berte to tak kde inde v statoch su nejake mensinove politicke strany?? (SMK) kde? maju slovaci nebodaj v madarsku nejaku stranu? nie, alebo v cesku? NIE nikde inde by ich k tomu nepustili...to len nase sqele SLOVENSKO je take ake je... Madarov je tu do kopy 10 a musia mat svoje prava, proste musia...ziju na SLOVENSKU tak nech sa aj ako slovaci spravaju, Proste Slota je ten typ cloveka ktory povedie pravdu do oci kazdemu na koho kto si to zasluzi...a ten vyrok ze s tankami na Budapest ...je to najlepsie co mohol spravit...a ked v madarsku hrozili Ficovi nech s tym nieco spravi..tak on s tym nespravil nic...a asi preco?? lebo si mysli to iste len to nevie dat na javo...proste SLOTA 4EVER ...ten keby bol premier tak sa mame ako prasce v zite na nom je vidno ze by pre nas spravil vela ( nie zeby fico nic nerobil) proste taku vladu aku mame teraz si musime vazit mozno uz taku nebudeme mat...
rudy76
V.I.P

PríspevokZaslal: Ut jún 26, 2007 5:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
BRAVO Krusty!!!!!!!! SLOTA4EWER!!!! uplne s tebou suhlasim!!!
fortune
Mierne pokročilý

Založený: 24 jún 2007
Poďakovaní 14 v 10 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut jún 26, 2007 8:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Krusty a Rudy76 uplne svami suhlasim :-)
Slake
Prispievateľ

Založený: 17 jún 2007
Poďakovaní 6 v 4 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut jún 26, 2007 8:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Viete su skupiny napr. Ludia, zvierata, .. a je samostana skupina SLOTA :-) je to zaujimavy chlapik 7:
COPQO
Častý prispievateľ

Založený: 12 jún 2007
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut jún 26, 2007 9:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
10 JAN SLOTA
doubleU
Mierne pokročilý

Založený: 08 jún 2007
Poďakovaní 14 v 13 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2007 11:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom
ja slotu velmi nemam rad, podla mojho nazoru je to do urcitej miery idiot. ale suhlasim s krustym, v ktorej krajine je mensinova politicka strana? to uz by v iraku mohli mat izraelcania vlastnu stranu a v cine by mohla byt strana indickej koalicie. akoze nic proti madarom, ale ked sa nam montuju do slovenskej politiky, je to vazne na povazenie. je slovenska strana v madarsku? nie. tak preco by mala byt madarska na slovensku?
bobika
Prezerateľ

Založený: 05 máj 2007

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2007 5:37 pm    Predmet: slota Odpovedať s citátom
Jano Slota je významný človek. Napriek tomu,že má ako veľa slovenských chlapov jeden nepríjemný zlozvyk,urobil pre tento štát viac,ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Všimli ste si, že by niekedy naše "nezávislé médiá" informovali o tom, že Slota urobil nejakú dobrú vec? Ja nikdy! Ale keď pod vplyvom toho zlozvyku niečo (aj keď možno pravdivé, ale nevhodným spôsobom) vyhlási, vedia o tom všetci asi aj na kamčatke! Toto je cielené znevažovanie človeka,ktorý tu istým silám vadí. Veď už len samotná existencia SNS a J.Slotu zabránila niekoľkým veciam,ktoré by sa inak stali a slovákom by nebolo do smiechu. Keby sa pred piatimi rokmi nepodarilo istým ľuďom rozoštvať a rozložiť SNS a tá by sa dostala do parlamentu, nemuseli sa za posledné 4 roky udiať také veci,čo tento štát doslova ožobračujú.(Len na dividendách si zahraničné firmy každý rok odnášajú zo Slovenska 70 miliárd ! korún - to mohlo byť zdravotníctvo,školstvo......no asi máme smolu a málo Slotov. Zato dosť Dzurindov,Miklošov,Kaníkov...)
Prejsť na: