nEvEra - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

nEvEra

Prejsť na stranu 1, 2  Ďalšia

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
simushka
Mierne pokročilý

Založený: 17 december 2007
Poďakovaní 13 v 9 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut január 01, 2008 12:12 pm    Predmet: nEvEra Odpovedať s citátom
boli ste niekedy neverny???aky mate nazor na neveru???

ja by som nemohla byt neverna mojmu chlapcovi lebo by ma to zozieralo cely zivo... dash1:

// spojené dve odpovede idúce za sebou
// enzooo

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
GaryPayton
Pokročilý

Založený: 20 september 2007
Poďakovaní 15 v 12 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut január 01, 2008 9:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
simushka napísal:
ja by som nemohla byt neverna mojmu chlapcovi lebo by ma to zozieralo cely zivo... dash1:

tak to by bolo dost krute 5:

Fusion
Mierne pokročilý

Založený: 01 september 2007
Poďakovaní 13 v 10 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut január 01, 2008 10:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
simushka napísal:
tak to urcite skus.. ludia zamlada hovoria to iste aj o heroine ale ked ho okusia.. 16:
huncut99
Mierne pokročilý

Založený: 12 apríl 2007
Poďakovaní 87 v 43 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne január 06, 2008 5:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
simushka napísal:

celý život? mesiac by ta to mozno drzalo a potom by si na to prestala myslet... tak to v živote je 9:
a osobny nazor: nemam byt komu neverny tak neveru neriesim ... ale ked uz si dvaja k sebe cestu najdu, musia ratat s tym ze skor ci neskor sa jeden posmykne 5:

Majky
V.I.P

Založený: 17 október 2007
Poďakovaní 42 v 22 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 10:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
mi z priatelkou na to mame lahke riesenie raz za mesiac si zajdeme na swingers party a uzijeme si dositosti a potom doma to dokoncime samy a tak sa nebojime ze bi jeden druheho podvadzal Proste nemamme preco
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyMSN MessengerICQ
enzooo
V.I.P

Založený: 17 september 2007
Poďakovaní 52 v 37 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 14, 2008 8:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom
barmanke napísal:
mi z priatelkou na to mame lahke riesenie raz za mesiac si zajdeme na swingers party a uzijeme si dositosti a potom doma to dokoncime samy a tak sa nebojime ze bi jeden druheho podvadzal Proste nemamme preco

Ze by moju niekto omakaval? Uh, to je tvrdé.....! diablo:

Naposledy upravil enzooo dňa Pi január 18, 2008 1:33 pm, celkom upravené 1 krát.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Majky
V.I.P

Založený: 17 október 2007
Poďakovaní 42 v 22 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 14, 2008 2:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
no pozry na to z tej druhej strany aj ty si chces zasulozit z inou tak preco neviuzit tuto ponuku ved to mas pod kontrolou a ked sa ti nieco nepaci povies ina nie milacik a je to
Tomu sa v nodernom zovote vravy harmonicky a vyrovnany vztah

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyMSN MessengerICQ
WIDO
Mierne pokročilý

Založený: 01 máj 2007
Poďakovaní 8 v 7 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut január 15, 2008 9:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Aka nevera....ja som snou ani nebol 7:
Ale nieee ja nemam ani koho podviest iba tak sam seba.. 9:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
Polepetko
Prispievateľ

Založený: 05 september 2007
Poďakovaní 8 v 6 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut január 15, 2008 5:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
barmanke napísal:
no pozry na to z tej druhej strany aj ty si chces zasulozit z inou tak preco neviuzit tuto ponuku ved to mas pod kontrolou a ked sa ti nieco nepaci povies ina nie milacik a je to
Tomu sa v nodernom zovote vravy harmonicky a vyrovnany vztah

Soory ze do toho skacem ale si to neviem predstavit..ako taky vztah moze fungovat...vidiet svoju holku ako ebe s niekim inym a pritom ja pracujem na inej? mi to pride nejako nechutne...ved ked sulozi na tej party s inymi tak urcite ta podvedie aj v reale.... Bud ste nejaka podarena dvojica alebo si si vymyslal.....

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
simushka
Mierne pokročilý

Založený: 17 december 2007
Poďakovaní 13 v 9 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut január 15, 2008 6:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
ani ja nechcem do toho kecat ale pre mna by to bola nevera....jednoducho by som nezniesla vidiet svojho frajera ako dava druhu....a ja by som to urcite nespravila.....ale mozno ti to vyhovuje lebo mozes davat druhe baby a jej to nevadiiiii
Majec
Sponzor

Založený: 22 apríl 2007
Poďakovaní 4 v 3 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut január 15, 2008 7:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ako myslienka ze by som daval inu je fajn,ale aby som videl ako moju holku niekto dava tak by som mu "gule vyrezal". A preto volim radsej vernost. Neverny by som vedel byt ale nechcem,lebo by to narobilo iba skodu. Aj ked nehovorim ze to co robis je zle. Kazdy clovek ma urcity zivotny styl a urcite hranice, ktore v zivote neprekroci. Ty ich mas inde, ako napriklad ja alebo niekto iny.Ale ak sa mate radi a vychutnavate si to tuto malu neveru,tak preco nie.
dacike
Častý prispievateľ

Založený: 20 máj 2008
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St máj 21, 2008 1:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
nie ale ked to pride neviem neviem
kachnička
Občasný prispievateľ

Založený: 20 máj 2008
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2008 4:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
ja ako neveru berem len ak sa do toho tahaju city ... takze swingers je v poho take ozivenie ... 13:
didinka
Začiatočník

Založený: 12 marec 2008
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2008 2:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
ja neznaasam strasne neveru...nefim mozno sa to bude zdat nekomu cudne ae proste ja som toho nazoru, ze ked lubim jedneho tak naco sa obzerat za druhym nech maam v sebe alkoholu kolko chcem proste to ma neospravedlnuje...ae teraz sa mi stalo, ze jeden zlatucky chalan so mnou podj... svoju babu a ja ho maam straasne moc rada Plač
djrachot
Začiatočník

Založený: 06 január 2008
Poďakovaní 4 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2008 8:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ja by som neverny nedokazal byt.Ked by som bol s dievcatom a uz by som ju nemal rad alebo uz by to bol vztah onicom hned by som jej to povedal narovinu a to iste ocakavam aj ja od nej,hned som si to ujasnil.Nechapem aky ma ta nevera vyznam.Tak bud vztah ktory je na hovno skoncim a zbytocne to nenatahujem alebo sa nechodim zajebavat s inymi. Neverny by som nedokazal byt a baby ktore su neverne oznacujem iba jednym jednoduchym slovom ******

// vulgarizmy - upravené
// prečítaj si pravidlá
// enzooo

bany
Častý prispievateľ

Založený: 06 február 2008
Poďakovaní 4 v 4 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po júl 07, 2008 11:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
barmanke napísal:

mne to pride tak ako keby ste mali uplne volny vztah zalozeny iba na sexe... povec, kolko ste spolu? byvate spolu?

Prejsť na: