Paci sa vam Best4you Radio? - download, online

LIVE STREAMINGNápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Výroba nožov • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Nový youtuber showPayneOdmeny uživatelomRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

IZMAEL.eu

Paci sa vam Best4you Radio?

Prejsť na stranu : Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
maajoo1
Moderátor

Založený: 06 júl 2008
Poďakovaní 20 v 13 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 12:12 pm    Predmet: Zaujem Odpovedať s citátom
ja by som aj mal zaujem hrat mam 19,mikrac mam a net mam 10 mb ak by ste ma mali zaujem zobrat radsej mi napiste na icq 269-342-632 chcel by som sa o tom este porozpravat s niekym konkretnym
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
fun-boy
Prezerateľ

Založený: 21 august 2008
Poďakovaní 4 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št august 21, 2008 10:07 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Opät zaciname, dnes od 10:00 az do 0:00. Prajem vsetkym prijemne pocuvanie :) Aďo
mikii555
V.I.P

Založený: 07 jún 2007
Poďakovaní 271 v 44 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št august 21, 2008 4:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
tak ste konecne zacali,blahozelam.Prepacte mi ale neda sa to pocuvat,ten hlas moderatora,stisovanie a zosilnovanie muziky,nie je to ono.Drzim palce dufam ze prijimate kritiku a zlepsite sa. wink:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
emajko159
Pokročilý

Založený: 23 jún 2007
Poďakovaní 45 v 26 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št august 21, 2008 8:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
My vysvetlite ako môže slovenské rádio moderovať čech!!!
A prečo je názov rádia tiež česky???
Jediné čo dokazuje že je to slovenské rádio, je skutočnosť že web stránka je na slovenskom servery a že to je rádio od best4you (slovenského) fóra!!!
Buďte väčší Slováci a poslovenčite to rádio.
To nemôžu mať Slováci aspoň jedno dobré rádio??

Ďakujem.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
wader
Administrátor

Založený: 03 marec 2007
Poďakovaní 938 v 224 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št august 21, 2008 8:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
emajko159 napísal:
Jediné čo dokazuje že je to slovenské rádio, je skutočnosť že web stránka je na slovenskom servery a že to je rádio od best4you (slovenského) fóra!!!

Ďakujem.
Tak ako mozu mat slovenske televizie ceskych moderatorov a reporterov.A ceske televizie naopak.Vo svete to nieje nic nezvycajne.Aby sme sa pochopili: radio a forum je cesko-slovenske nie cisto slovenske! Neviem sice al ako si dosiel k tomu ze nazov radia je cesky.Nabuduce si to pismo odpust!

Naposledy upravil wader dňa Št august 21, 2008 9:25 pm, celkom upravené 3 krát.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
polacek
Prispievateľ

Založený: 30 júl 2007
Poďakovaní 42 v 31 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št august 21, 2008 9:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
wader napísal:
emajko159 napísal:

Ďakujem.
Tak ako mozu mat slovenske televizie ceskych moderatorov a reporterov.A ceske televizie naopak.Vo svete to nieje nic nezvycajne.

SUHALSIM TOTO RADIO JE VYBORNE!!! 8:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
patat
Mierne pokročilý

Založený: 18 december 2007
Poďakovaní 48 v 40 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št august 21, 2008 10:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
myslim si ze dosti v pohode radio aj to moderovanie je vydarene neviem co sa ti nelubi miki555... dokonca aj pocasie som tam pocul :-) pesnicky na zelanie :) lubi sa mi to celkovo len tak dalej thumbsup:
M!ško
Pokročilý

Založený: 11 október 2008
Poďakovaní 75 v 31 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2008 9:34 pm    Predmet: Re: Paci sa vam Best4you Radio? Odpovedať s citátom
wader napísal:
Ohodnotte Best4you Radio.
Pripomienky a navrhy na radio piste taktiez do tejto temy.

Mňa by skôr zaujímalo prečo best4you rádio nefunguje... a hodnotenie k nemu : je vcelku fajn len je na škodu vecí že nevysiela... prečo je tomu tak?? táto otázka je položená na vedenie tohto fóra... (neberte to ako provokáciu iba sa pýtam prečo je tomu tak...)

wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2008 9:37 pm    Predmet: Re: Paci sa vam Best4you Radio? Odpovedať s citátom
M!ško napísal:
wader napísal:

Mňa by skôr zaujímalo prečo best4you rádio nefunguje... a hodnotenie k nemu : je vcelku fajn len je na škodu vecí že nevysiela... prečo je tomu tak?? táto otázka je položená na vedenie tohto fóra... (neberte to ako provokáciu iba sa pýtam prečo je tomu tak...)
Best4you radio sa premenovalo na Xsound radio ktore je momentalne v rekonstrukcii, preto tu nieje nan ziaden odkaz.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
M!ško
Pokročilý

Založený: 11 október 2008
Poďakovaní 75 v 31 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2008 9:42 pm    Predmet: Re: Paci sa vam Best4you Radio? Odpovedať s citátom
wader napísal:
M!ško napísal:
wader napísal:

Best4you radio sa premenovalo na Xsound radio ktore je momentalne v rekonstrukcii, preto tu nieje nan ziaden odkaz.

ved tu ani tak nejde o to ako sa volá... tu išlo o to že som chcel vedieť prečo už nevysiela... ale už to viem smiech: dikes :-)

maajoo1
Moderátor

Založený: 06 júl 2008
Poďakovaní 20 v 13 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne november 16, 2008 2:32 pm    Predmet: Re: Paci sa vam Best4you Radio? Odpovedať s citátom
Uz ide hura

M!ško napísal:
wader napísal:
M!ško napísal:
wader napísal:

ved tu ani tak nejde o to ako sa volá... tu išlo o to že som chcel vedieť prečo už nevysiela... ale už to viem smiech: dikes :-)

PaloZ1
Občasný prispievateľ

Založený: 07 apríl 2014
Poďakovaní 2 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St apríl 09, 2014 1:10 pm    Predmet: O akom rádiu je tu reč? Odpovedať s citátom
Ahojte všetci.
Som tu nový a pri prechádzaní starších tém som dosť často narazil na zmienku o internetovom rádiu Best4you.
Tak sa pýtam:
Kde je nejaké tlačítko
, ktorým sa to rádio spúšťa? Nijaké tu nevidím!!! zmätený
Používam najnovšiu verziu Firefox (čiže práve teraz je to 28.0)

Free download link / Stiahnut zadarmo:

Existuje ešte to rádio? Ak áno, ako sa k nemu dostanem?

wader
Administrátor

PríspevokZaslal: St apríl 09, 2014 3:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
PaloZ1: Radio uz zial neexistuje, tema je neaktualna.
Za príspevok poďakoval: PaloZ1
Zamknuté: St apríl 09, 2014 3:06 pm, zamkol wader
Prejsť na: