Poradťe - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • XXX fórum • Prihlásenie
Upload obrázkovNový youtuber showPayneOdmeny uživatelomRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Poradťe

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
alexnm
Občasný prispievateľ

Založený: 16 marec 2007
Poďakovaní 2 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št január 02, 2014 3:03 am    Predmet: Poradťe Odpovedať s citátom
Ahojte
poradte mi niekto nejaky program,ktory by dokazal zabezpecit pc,ale aj ntb,ci tablet pred "utokom" zvedaveho manzela...znama ma podozrenie,ze jej muzicek sa jej snazi spehovat jej internetovu komunikaciu.
dakujem za rady a tipy

POSLITE MI TO CEZ SS RADSEJ.DAKUJEM/E

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
joebvk
Moderátor

Založený: 19 február 2008
Poďakovaní 142 v 120 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št január 02, 2014 3:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Je to dosť nepresne špecifikované. Podľa toho popisu však ťažko môže pomôcť nejaký program. Lebo ak sleduje PC, notebook a aj tablet, tak to znamená, že sleduje prenos po sieti. Samotný PC alebo notebook by bolo možné ešte sledovať pomocou keyloggera a to by bolo možné prečistiť (samozrejme by boli potrebné administrátorské oprávnenia).
Ku sledovaniu prenosu po sieti...čiastočne sa dá zabrániť sledovaniu používaním https stránok, ale to nieje možné v mnohých prípadoch a zase niektoré stránky to využívajú automaticky. A ak jer pravdou, že by to už predtým sledoval, tak by som odporúčal pomeniť heslá.
A na druhej strane je tu aj otázka, či je to sledovanie odôvodnené a či má dôvody na obavy z toho čo by tým mohol zistiť. Takže je to aj o vzájomnej dôvere.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
Non
V.I.P

Založený: 31 august 2008
Poďakovaní 115 v 110 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi január 03, 2014 1:10 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Tiez by ma zaujimalo, akym sposobom toho chce dokazat. Ci proste sadne za PC, tablet a mobil, alebo "odpocuva" vysielanie siete. Ten druhy sposob je vsak dost narocny a chce to urcite vedomosti. Ten prvy sposob je pomerne jednoduchy a to zariadenie nejakym sposobom zaheslovat ( pripadne zmenit heslo ak je podozrenie ze ho moze vediet ).
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
alexnm
Občasný prispievateľ

PríspevokZaslal: Pi január 03, 2014 6:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
nieco ako bol strazny pes,alebo taky dajaky softik.popripade daky softik,ktory by si ziadal heslo,keby chcel niekto navstivit historiu prehliadania,alebo by vobec chcel spustit net prehliadac...nieco take,nech moze ona surfovat a mailovat kolko chce a aj keby sa zabudla odhlasit napriklad z mailu,ci fb,proste z netu ,tak aby mohla byt spokojna,ked sa vrati z kuchyne a zbada draheho,ako sa snazi vyspehovat,co jeho mangelka porabala na nete,skym si tak pisala atd.

joebvk
Moderátor

Založený: 19 február 2008
Poďakovaní 142 v 120 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi január 03, 2014 10:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Pre zabrázenie sledovania histórie umožňujú prehliadače využiť anonymné prehliadanie.

Firefox:
Súbor - Nové okno v režime Súkromné prehliadanie (CTRL+Shift+P)

IE:
Nástroje - Procházení se službou InPrivate (CTRL+Shift+P)

Chrome:
Nové okno Inkognito (CTRL+Shift+N)

Takisto sa dá trvalo zakázať ukladanie histórie. Pre Firefox:
Nástroje - Možnosti - Súkromie
Uchovávanie histórie: Nikdy neukladať históriu prehliadania

S tým odbehnutím do kuchyne...buď vždy vypnúť prehliadač alebo použiť jednoduchý šetrič obrazovky s nastavením šetriča "Při obnovení chránit heslem". Pri šetriči si ale musí nastaviť rozumný časový interval...aby sa neaktivoval šetrič už pri bežnom používaní (5 minút je asi prijateľné?).
Ale to s heslom je samozrejme použiteľné len ak nepoužívajú rovnaký užívateľský účet.

Ale pozor, aj priveľké bezpečnostné opatrenia môžu vyvolať ešte oveľa väčšie pochybnosti a podozrievanie toho druhého.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
Non
V.I.P

Založený: 31 august 2008
Poďakovaní 115 v 110 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi január 03, 2014 11:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Zrejme ma co skryvat....
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
alexnm
Občasný prispievateľ

PríspevokZaslal: So január 04, 2014 1:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom
dakujem vsetkym.no sak uz jej daco poradim no.a nie,nema co skryvat.lenze jej muzik je tak prizemny clovek,ze aj keby ju mal na ociach 24hod.denne,tak by jej neveril.takze asi tolko no.

a na co je ona s takym stale?poznate to-zeny,same v sebe sa nevyznaju :) :1:

Prejsť na: