Co si myslite o Madarskej mensine u nas? - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih • Výroba nožov

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

Co si myslite o Madarskej mensine u nas?

Prejsť na stranu Predchádzajúca  1, 2, 3, 4

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
Mravec264
Začiatočník

Založený: 02 máj 2008
Poďakovaní 1 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št september 04, 2008 11:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Mam silne nutkanie vyjadriť sa i ja. Osobne mi nevadí žiadna menšina alebo rasa či náboženstvo. Dosť ma štvu s tou ich gardou alebo čo to je. Keď chcete ísť do štatou (USA) za hranice sa nedostanete pokiaľ neviete reč a aspoň akú takú ich kultúru. Keď sa teda všetci opičia po tej veľkej demokracii (ktorú neuznávam,nie demokraciu ale víziu USA,nie čo hovoria ale čo konajú!) prečo to nemôže fungovať i u nás?
Potom by boli už utláčaní ! ? !
A tie školy sa stavajú i z ich peňazí veď aj oni platia dane. Ak trieskam spr.... tak sa ospravedlňujem vyjadrujem iba svoj názor. 12:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
M!ško
Pokročilý

Založený: 11 október 2008
Poďakovaní 75 v 30 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi november 14, 2008 11:24 am    Predmet: Re: Co si myslite o Madarskej mensine u nas? Odpovedať s citátom
kým nerobia nič zlé a nerozťahujú sa tu ´´ako sopel na rukave´´ tak nemám proti nim nič...
Naruto220
Mierne pokročilý

Založený: 07 december 2008
Poďakovaní 28 v 17 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št január 01, 2009 5:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Podla mna rok 2015 bude slota narodnym hrdinom.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
POK€R™
Pokročilý

Založený: 31 júl 2009
Poďakovaní 31 v 30 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne november 29, 2009 7:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Treba konečne odstrániť tú menšinu nikde vo svete takúto menšinu nemajú neviem prečo by malo byť Slovensko výnimka diablo:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránkyICQ
erik099
Častý prispievateľ

Založený: 13 december 2008
Poďakovaní 3 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut december 01, 2009 12:15 pm    Predmet: politika Odpovedať s citátom
TOHO napísal:
Slovaci by mali konecne nieco robit!!! Ved my musime madarov na slovensku tolerovat a robit ustupky a slovaci na madarsku su utlacany!!! Dokedy im toto budeme tolerovat? A tak isto je to aj s ciganmi!
Slota prezidentom!!!

aj keby bol slota prezidentom a podarilo by sa mu urobit poriadok z romami a madarmi a čo potom? mysliš že by bol slota už spokojni? začal by zaparat do naboženstva atd atd. a po uliciach by chodili vojaci zo samopalmi.a čo by stoho mali ludia? nič iba by si slota uspokojil svoje burlive napady.aj ked je pravda že madari si chcu urobit z južneho slovenska madarsko.ale to treba riešit inač a humanne lebo slota by ich hnal kade lašie

pre POK€R™ :
dnes možeš žit kde chceš.npr:v anglicku žiju všetky rasy a vedia spolunaživat medzi sebou lebo musia sa podradit zakonom velkej britanie.nieje dvovod ich vihnat preč to robia iba zaostali ludia ktory ako sa hovory z dvora dalej neboli.tie naše menšini si dovoluju iba tolko kolko im vlada dovoli.tak asi tam by som hladal riešenie.

//pravidlo 33
//druid41

DJ Zisk
Častý prispievateľ

Založený: 23 jún 2009
Poďakovaní 6 v 5 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne marec 21, 2010 5:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
POK€R™ napísal:
Treba konečne odstrániť tú menšinu nikde vo svete takúto menšinu nemajú neviem prečo by malo byť Slovensko výnimka diablo:
súhlasím
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
boris97
Občasný prispievateľ

Založený: 07 september 2007
Poďakovaní 1 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi november 09, 2012 1:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
V prevažnej väčšine sú to ľudia bez národnej identity.Citovo sú viazaný k Maďarsku,zároveň nelojálny k Slovensku.Kultúrne dedičstvo Slovenska je im cudzie, o Maďarskom vedia len tárať nezmysli.
V drvivej väčšine ich predkovia pochádzajú zo Slovenského územia,dokonca mali aj Slovenský pôvod,ktorý títo duševní chudáci vehementne popierajú.
Prekrúcajú reálne dejiny,bezdôvodne si privlastňujú nikdy im nepatriace územia,dokonca aj osobnosti žijúce na týchto územiach.(Jánošík bol Maďar.Toto úplne vážne tvrdí osoba narodená na Slovensku udávajúca si národnosť Maďarskú.Nevymyslel som si to,bolo mi to povedané priamo do očí.)
Toto je realita a táranie politikov o lojálnosti Maďarskej menšiny k Slovensku je dôkazom o ich bezcharakternom,netolerantnom,farizejskom prístupe k Slovensku a jeho obyvateľom.
Považujem sa za kozmopolitu,prešiel som mnoho okolitých štátov,poznal som veľa väčšinou dobrých ľudí,väčšinou hrdých na svoju vlasť,zároveň tolerantných k ostatným v ich vlasti žijúcim národnostiam.
Toľko nenávisti,nelojálnosti a urážok na krajinu v ktorej sa narodili nielen oni,ale aj ich predkovia je možné sledovať len u Maďarskej menšiny žijúcej na Slovensku.
Musím dodať,že nepíšem o všetkých občanoch Maďarskej národnosti žijúcich na Slovensku.
Tí,ktorých sa môj odsudzujúci príspevok netýka sa iste nebudú cítiť urazení,pretože sami vedia o čom hovorím.

Prejsť na: