Otazky,nazory a pripomienky na temu: Podporte forum - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

Otazky,nazory a pripomienky na temu: Podporte forum

Prejsť na stranu Predchádzajúca  1, 2, 3

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
Dahome
Častý prispievateľ

Založený: 05 október 2008
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne október 05, 2008 10:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
fc-matik napísal:
A myslim si ze ti ktory sa zapojit do sutaze nechcu by sa ani nemali ktomu takto stavat pretoze je forum pre nich evidentne nicim.

dash1: 8: Čítaš vôbec po sebe? No predstav si, že každe forko je pre mna "niecim", na viaceryh som aktivny (aj sponzorsky), no do sutazi sa nezapajam - takze co ma ucast v sutazi spolocne s pristupom usera k forku??

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Dahome
Častý prispievateľ

Založený: 05 október 2008

PríspevokZaslal: Ne október 05, 2008 10:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
wader napísal:
Dahome: Clovek co ma dve ruky,dve nohy a jednu hlavu pochopi ze ked nieco financne podpori nemoze to pitat predsa naspet.Ale samozrejme nebude to problem dopisat.
V pripade ze bys a sutaz zrusial kvoli nizkemu poctu sutaziacich budu uzivatelov co forum podporili udelene sponzorske vyhody a taktiez budu zaradeny do dalsej sutaze ktora samozrejme bude urcena pre uzivatelov co foru nejakym sposobom pomohli.

Presne tak, teraz s tebou konecne suhlasim... len treba presne definovat, pretoze na peniaze ja kazdy haklivy - najma pokial si ich tazko zarobi punk:

cino
V.I.P

Založený: 14 marec 2008
Poďakovaní 342 v 268 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne október 05, 2008 10:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Dahome napísal:
dash1: 8: Čítaš vôbec po sebe? No predstav si, že každe forko je pre mna "niecim", na viaceryh som aktivny (aj sponzorsky), no do sutazi sa nezapajam - takze co ma ucast v sutazi spolocne s pristupom usera k forku??

Mozno aj tu su ludia ktory maju 0 prispevok a nezapajaju sa do sutazi, ale aj tak stale finanacne podporuju forum

// wader tato tema ziskala novy rekord v prispevkoch za tak maly cas 16:

wader
Administrátor

Založený: 03 marec 2007
Poďakovaní 965 v 227 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne október 05, 2008 10:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
eiko: Tu vetu po selo25 si mi zvyraznovat nemusela pretoze ja som sa nevyjadril len konkretne k tej vete ale i k predoslim od neho.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Ne október 05, 2008 11:23 pm    Predmet: Nazory na sutaz Odpovedať s citátom
Do tejto temy piste vase pripomienky,nazory pripadne otazky na temu: Podporte forum ako bonus moznost ziskat hodnotne ceny!

Naposledy upravil wader dňa Ut október 07, 2008 6:36 am, celkom upravené 3 krát.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
forus
Prezerateľ

Založený: 06 júl 2008

PríspevokZaslal: Po október 06, 2008 9:02 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Ludia to trocha zle pochopili tusim :) toto neni sutaz s pridanym posielanim financnych prispevkov ale posielanie prispevkov s pridanou sutazou ;) ked sa vam nelubi tak posielajte prispevky az ked sutaz skonci asi to povazujete za lepsie :D Nemam sice nic s tymto forom ale nedalo mi to nejak som sem zabludil... :P
eiko
Pokročilý

Založený: 26 máj 2007
Poďakovaní 247 v 107 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po október 06, 2008 9:34 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Presne ako píšeš, ludia to zle pochopili, lebo na forkach sa ešte s takým niečim nestretli a tak si to mylne vykladali, že sa jedná o súťaž v upínaní.
Bo to bolo mylne napísane. Každý si myslel, že musí zaplatiť 100 sk aby sa dostal do súťaže.
No keby tam bolo napísane,
Ty ktorý podporia finančnou čiastkou min 100 sk budú zaradený do zlosovania o vecne ceny.

Lebo si myslím, že tam sa malo vymeniť slovíčko súťaž za zlosovanie
Tak by to inak chápali.
Chcem pochváliť aj vedenie, že prišlo na takú dobrú myšlienku, že sa snažia aj odmeniť tých čo podporia forko,
lebo ako som už písala tak sa s takýmto niečim na forkách nestretávam.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
tuxmartin
Prezerateľ

Založený: 09 január 2008

PríspevokZaslal: Po október 06, 2008 11:23 am    Predmet: Smysl podpory Odpovedať s citátom
Pokud opravdu tak shanite penize na provoz fora, nebylo by lepsi si je vsechny nechat a nerozdavat je zpatky lidem ve forme flash disku a podobnych veci?
wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Po október 06, 2008 11:35 am    Predmet: Odpovedať s citátom
tuxmartin: Keby sme to mali zakazdym takto brat, tak tu nieje ziadna sutaz.
Chceme sa sponzorom odmenit niecim viac ako vyhodami pre sponzorov.

//tema precistena 2x
//Palito&LilDevil

infosh
Mierne pokročilý

Založený: 09 november 2007
Poďakovaní 51 v 36 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut október 07, 2008 12:12 am    Predmet: Príspevky áno ? Odpovedať s citátom
Keby som mal prispievat kazdému fóru kde som regnutý tak by som potreboval este aspon 2 výplaty ! 8:
Sorry !

nevilel
Častý prispievateľ

Založený: 07 jún 2007
Poďakovaní 5 v 5 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St október 08, 2008 1:28 pm    Predmet: Best4you is best Odpovedať s citátom
no podla mna je to dobry napad, forum potrebuje niake peniaze a aspon naka motivacia
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Za príspevok poďakoval: Orbis
Prejsť na: