Pripomienky k podvodnym prispevkom - download, online

LIVE STREAMINGNápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Výroba nožov • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Nový youtuber showPayneOdmeny uživatelomRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

IZMAEL.eu

Pripomienky k podvodnym prispevkom

Prejsť na stranu Predchádzajúca  1, 2

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
wader
Administrátor

Založený: 03 marec 2007
Poďakovaní 938 v 224 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 15, 2013 4:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
manitu951: Vzhladom na to ze predoslu temu si vytvoril ako OT bola len presunuta do diskusnej casti, nie odstranena!

Pre teba aj ostatnych vyjadrujucich sa v tejto teme dam veci na pravu mieru. Uzivatel ktory tento ritualny podvod vykonava nefunguje ako bot ale prispieva manualne, cim registracia i prispievanie prebieha jednoduchym sposobom. Nakolko este raz podotykam sa nejedna o autoposera, snazime sa tento problem riesit manualne (co je v sucasnosti i jediny mozny sposob) ale nie vzdy je mozne kontrolovat danu sekciu kazdych 5 minut. Nieje potrebne tu zbytocne vrhat vinu na ludi ktori niesu v case prispievania dotycneho pripojeni. V kazdom pripade, pokial na takuto temu narazite, snazte sa ju v co najkratsom case nahlasit a my sa vzdy o pravidla porusujuceho uzivatela postarame. Vzhladom este na danu situaciu by som rad podotkol ze ako tento tak i podobne sposoby obohacovania sa na podvodnych suboroch by malo byt v snahe efektivneho riesenia i zo strany filehostingovej spolocnosti ktora provizny system danemu uzivatelovi poskytuje. Kazdopadne z nasej strany sa budeme snazit najst i ine riesenie ktore zabrani prispievani podvodnym prispevkom tohto typu.
Co sa tyka sposobu Paci / Nepaci sa mi to ktory uvadzas, nieje riesenim daneho problemu ale zial len kozmeticka zalezitost ktora nezabrani ani neodradi daneho uzivatela od prispievania.

-> Temu presuvam do sekcie Pripomienky a navrhy.

Naposledy upravil wader dňa Po apríl 14, 2014 1:58 pm, celkom upravené 1 krát.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
manitu951
Prispievateľ

Založený: 17 november 2007
Poďakovaní 78 v 23 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 15, 2013 5:29 pm    Predmet: ... Odpovedať s citátom
Wader vdaka za zverejnenie tohoto prispevku.Trosku sme si tu pohromzili ale ako vidis ja som sa Ta zastaval :)
Musime s tymto clôovekom uz raz a navzdy zatocit.Sam nestihas,to som tu uz pisal.Ospravedlnujem sa za to ze som bol nastvany za to zmazanie.Netusil som ze si to len presunul.Na strane druhej,preto som to dal prave sem lebo na tieto fora nechodia vsetci a chcel som aby sa to k nim dostalo co najrychlejsie...vdaka pekne :)

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Presunuté: Ne september 15, 2013 5:56 pm, presunul wader
Z Filmy AVI - SK/CZ dabing do Pripomienky a návrhy
wader
Administrátor

Založený: 03 marec 2007
Poďakovaní 938 v 224 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 15, 2013 6:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Vazime si zaujem teba i dalsich uzivatelov v snahe pomoct zamedzeniu prispievat pravidla porusujucim uzivatelom ale poprosim nabuduce do sekcie Pripomienky a navrhy. wink:
Co sa este tyka toho pojmu "nestihas", tuto zalezitost a i im podobne mame na starost ja a moderatori ale ani pocet moderatorov ci casova dostupnost nieje riesenim daneho problemu. Nakolko uvadzas ze si sa tym prispevkom snazil upozornit i dalsich uzivatelov, pokusime sa touto cestou uzivatelov upozornit taktiez.

Naposledy upravil wader dňa Po september 16, 2013 7:15 am, celkom upravené 1 krát.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
manitu951
Prispievateľ

PríspevokZaslal: Ne september 15, 2013 10:02 pm    Predmet: ... Odpovedať s citátom
Wander beriem na vedomie !!! Je to dobra stranka a je mi luto, ze takyto ludiasa snazia kazit jej dobre meno.Nabuduce budem pisat uz len do sekcie Pripomienky a navrhy! Len som sa snazil proste pomoct.Vdaka za cas a pekny vecer...
Za príspevok poďakoval: wader
manitu951
Prispievateľ

PríspevokZaslal: Po september 16, 2013 3:17 pm    Predmet: ... Odpovedať s citátom
Tak prisla mi odpoved od hellshare:

Dobrý den,

děkujeme za kontakt, avšak HellShare je uložištem, na které nahrávají uživatelé obsah a je pouze na nich, komu a jakým způsobem soubor zpřístupní, tudíž toto nemůžeme považovat za porušení jakýchkoliv podmínek.

V případě dotazů, nás prosím neváhejte kontaktovat

S pozdravem

Tým HellShare.com

Hmmm...takze cesta tadeto asi nepovedie...

kejlik
Občasný prispievateľ

Založený: 20 apríl 2009
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po september 16, 2013 4:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
lahka pomoc nestahujte z helsher
Prejsť na: