zoznam Filmov - download, online

LIVE STREAMINGNápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Výroba nožov • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Nový youtuber showPayneOdmeny uživatelomRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

IZMAEL.eu

zoznam Filmov

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
geniuss4
Prezerateľ

Založený: 15 september 2013
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 15, 2013 4:39 am    Predmet: zoznam Filmov Odpovedať s citátom
zdravim nedalo by sa v kategorii filmy cz a bla bla bla kde je zoznam filmov napisat na filmy teda zaradovat ich do zanrov komedia horor sci fi atd ?? :D zjednusilo by to hladanie ....ja viem som tu 5 minut a hned uz by som chcel zmenit nieco :D
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Gralen
Sponzor

Založený: 10 apríl 2008
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 15, 2013 1:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
ako mohla by to byť tá možnosť, ale volitelná, kedže novinky sú novinky, a zase, kým by človek prešiel cez tieto podskupiny jednotlivo. K tomu niektoré filmy majú v sebe prvky viac žánrov.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Stadial
V.I.P

Založený: 27 február 2008
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 15, 2013 6:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
To nie je podľa mňa také ľahké, ako sa zdá. Jedna vec je usporiadať brigádu na presúvanie filmov do oných žánrových sekcií, to je tá ľahšia časť. Ťažšia časť je ale samotné zaradenie filmov.

Neexistuje uspokojivé merítko, podľa čoho by sa mal film zaraďovať do konkrétneho žánru. Ak by sa povedalo, že hlavný meter je prvé zaradenie podľa ČSFD, tak aj to nie je šťastné riešenie, lebo..

Uvediem príklad za všetky - film Insomnia. ČSFD
ho ako žáner zaraďuje medzi Mysteriózne, Krimi, Thriller, IMDB zachováva oné parametre, avšak prehodené a to ako Krimi, Mysteriózne, Thriller a bežný užívateľ, ako som ja, by ho hľadal medzi drámami, možno by som pozrel do Krimi, Mysteriózne by ma ani za toho nenapadli. Takže ani v jednom nenastala zhoda a treba podotknúť, že na fóre určite pôsobia aj iní uploader, ako tí slovenskí a českí, ktorý by sa teoreticky mohli opierať o ČSFD.

Výsledok by bol zbytočný humbug.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
wader
Administrátor

Založený: 03 marec 2007
Poďakovaní 938 v 223 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut október 08, 2013 10:34 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Ako sa uz pred niekolkymi dnami vyjadril Stadial, v sucasnosti je zaradenie filmov podla zanrov problemova zalezitost a uzivatel by tak bol nuteny pre hladanie jedneho filmu vyhladavat v niekolkych sekciach. Sucasne rozdelenie filmov a videi podla formatu pozostava i do buducna.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Zamknuté: Ut október 08, 2013 10:34 am, zamkol wader
Prejsť na: