Pravidlá kategórie Hľadám - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Sponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy

468x60

Pravidlá kategórie Hľadám

 LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
wader
AdministrátorZaložený: 03 marec 2007
Príspevky: 2349
Poďakovaní 969 v 228 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St máj 21, 2014 8:37 pm    Predmet: Pravidlá kategórie Hľadám Odpovedať s citátom
V kategórii Hľadám platia všeobecné pravidlá Best4you.sk tak ako vo všetkých ostatných sekciách a to dostupné na nasledovnom odkaze:
http://www.best4you.sk/pravidla-fora-t9097.html

Pravidlá kategórie Hľadám:

1. Obsah témy / príspevku
Pred tým, než vytvoríte novú tému, uistite sa, či sa téma s rovnakým názvom a obsahom v tejto sekcii už nenachádza ! A to najlepšie prostredníctvom vyhladávania na fóre, pomocou možnosti "Hľadať".
V prípade sa téma s rovnakým názvom v sekcii už nacháda, svoj príspevok zaraďíte do existujúcej témy.

Každá tema alebo príspevok musi obsahovať nasledovné:

- Názov témy obsahujúci výhradne Názov ďiela a prípadne rok vydania diela.
- Presný popis diela.
- Heslo (V prípade ak sa daný súbor nachádza na cielovom serveri v zaheslovanom archíve).

Dodatok k názvu témy:
Názov témy nesmie obsahovať výraz "Hľadám". Výnimkou je uvedenie tohoto slova len v prípade že sa jedná o súčasť názvu diela.

2. Povinnosti uživatela

Každý užívateľ, ktorý vytvorí príspevok do akejkoľvek témy v kategórii Download - Hľadám je povinný mať len 1 príspevok v téme a nové odkazy je povinný pridávať do už existujúceho príspevku. Má tiež právo napísať ešte 1 príspevok (odpoveď do danej témy), ktorý bude informovať (nesmie obsahovať odkazy, opúšťajúce fórum) o zmene alebo aktualizácii pôvodne vytvoreného príspevku. V prípade že sa Autor rozhodne pridať do príspevku nové odkazy, predošlý príspevok (ktorý informoval o aktualizácii alebo upráve pôvodného príspevku) odstráni a vytvorí nový, ktorý bude opäť len informovať o aktuálizácii, alebo úprave pôvodného príspevku v téme.

Každý uživatel v prípade zistenia porušenia pravidiel v akejkoľvek téme v kategórii Hľadám, je povinný nahlásiť danú tému / príspevok a informovať tak moderátorov prostredníctvom tlačidla:

3. Sledovanie pravidiel
Každý uživatel rozhodujúci sa prispievať do kategórie Hľadám je povinný mať zapnuté sledovanie tejto témy (Pravidlá kategórie Hľadám), v prípade aktualizácií pravidiel v tejto téme. Učiníte tak pomocou tlačidla:

Upozornenie: Tato stránka slúži výhradne ako diskúsne fórum prinášajúce množstvo informácií, rád, recenzií a návodov a je vám umožnené použivať ju len pre tento účel! Nevyúživajte túto stránku k uverejňovaniu akéhokolvek materiálu ku ktorému nemáte legálne oprávnenie, alebo nie ste jeho vlastníkom. Prevádzkovatel tejto stránky odmieta akúkolvek zodpovednosť za vami uverejnené odkazy alebo materiál v rozpore so zákonom! Akékoľvek šírenie autorsky chránených diel bez súhlasu autora je trestné!
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Prejsť na:   
Nemôžete pridávať nové témy do tejto sekcie.
Nemôžete odpovedať na témy v tejto sekcii.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.

TOPlist

TOPlist TOPlist TOPlist

Upozornenie: Tato stránka služi výhradne ako diskúsne fórum prinášajúce množstvo informácií, rád, recenzií a návodov a je vám umožnené použivať ju len pre tento účel! Nevyúživajte túto stránku k uverejňovaniu akéhokolvek materiálu ku ktorému nemáte legálne opravnenie, alebo nie ste jeho vlastníkom. Prevádzkovatel tejto stránky odmieta akúkolvek zodpovednosť za vami uverejnené odkazy alebo materiál v rozpore so zákonom! Akékolvek šírenie autorsky chránených diel bez súhlasu autora je trestné!

V prípade najdenia nelegálneho obsahu nás prosím okamžite kontaktujte.

contatore visitewebsite counter

Odkazy: Internet, Vyšívané osušky, Vtipné tričká, Vtipné darčeky,
[ Doba načítania stránky: 0.2 sekúnd ] :: [ 12 dotazov ]
Powered by php.B.B. © php.B.B. Group © Best4you.sk 2007-2021