linky... - download, online

LIVE STREAMINGNápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Výroba nožov • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Nový youtuber showPayneOdmeny uživatelomRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

IZMAEL.eu

linky...

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
Hubi78
Moderátor

Založený: 08 december 2012
Poďakovaní 6 v 6 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št december 20, 2012 3:02 pm    Predmet: linky... Odpovedať s citátom
prepacte ak zle zaradujem tento prispevok ale chcel by som upozornit a zaroven poziadat ze je tu dost vela prispevkov s jedinym hostingom a to hellshare a ako viete uz hellshare nie je free preto by mala byt podmienka ze ak da niekto linky na plateny hosting tak musi dat aj na free ved je to tu na bezplatne zdielanie dat. Naco to tu je ked len zopar ludi si to moze stiahnut.. Tato stranka je dost dobra...
Na inom fore maju taketo pravidlo mozno by sa ujalo aj tu...

U starších postov s jediným linkom na HS máte mesiac na doplnenie ďalšieho linku na free server.
Ak ho autor nedoplní, post poputuje do márnice bez sankcie - išlo by o retroaktivitu, čo je neprípustné.
V prípade, že tu má niekto veľa takých postov a nestihne ich včas doplniť, môže sa skontaktovať s modom príslušnej sekcie a navrhnúť posunutie termínu o niekoľko dní /nie mesiacov/.

Uploaderi si musia uvedomiť, že sme na wareze, ktorý je primárne na nezištné bezplatné zdieľanie dát a nie na zarábanie.

dakujem...

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
wader
Administrátor

Založený: 03 marec 2007
Poďakovaní 938 v 223 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št december 20, 2012 3:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Dakujeme za navrh, no nepodporujeme politiku platenych a neplatenych filehostingov nakolko chceme pre kazdeho uzivatela v Download kategorii stanovit volnost obsahu prispevku. Je pravdou ze zdielanie suborov nieje a nemalo by byt o ziskovej cinnosti ale jedna sa o pohyblivy system jednotlivych filehostingovych serverov ktory sa moze menit z neziskoveho na ziskovy a naopak preco nechceme nikoho v tomto smere pokutovat alebo hlbsie obmedzovat. Samozrejme budeme uvazovat i o sposobe odporucenia pre Uploaderov vyhoviet sucasne uzivatelov ktori subory stahuju aby stahovanie pre nich malo i bezplatnu alternativu.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Meken
Sponzor

Založený: 03 február 2008
Poďakovaní 18 v 12 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št december 20, 2012 10:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
vzdy sa najde niekto kto to uploadne inde ako na HS, tak nevidim ziaden problem. Mas vacsinou na vyber Hellshare, Czshare, Fastshare, Rapidshare a teraz uz zacali uploadovat aj na Euroshare... co viac chces? Ak chces uploadnut nie co na free server a napr. hra ma 15 GB, tak to trva pol dna.... Proste platene serveri maju lepsie downloadspeed aj uploadspeed... tot vse
16DodgE16
V.I.P

Založený: 14 máj 2009
Poďakovaní 40 v 32 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št december 20, 2012 11:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Inak povedane, ziadneho uploadera nedonutis uploadovat aj na iny server ako HS (v pripade, ze upuje len tam). Jedini uploaderi, ktori by to dodrziavali, su uploaderi "spojeni" s forom. Ten kto ma hodnost a je rad, ze ju ma a naviac vie, co slovo warez znamena, tak ten upuje z dobrej vole, resp. nerobi to kvoli zisku, aj na free share-servery.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Hubi78
Moderátor

Založený: 08 december 2012
Poďakovaní 6 v 6 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št december 20, 2012 11:38 pm    Predmet: linky Odpovedať s citátom
no samozrejme ze ked je tam iny link sktoreho sa to da stiahnut tak je to vpohode ale myslel som ked je jeden prispevok a je len na hellshare jedine sa knemu mozem dostat tak ze zaplatim a to uz je tak trochu vydieranie bud si zaplatis a budes mat ten subor alebo nie a hladaj si na inych forach a registruj sa a takto dookola... preto som pisal ze inde to vyriesili tak ze daju moznost aby si doplnil aj inde a ak nie tak ho vymazali... ved ked to vies dat na hellshare a nejde ti o zisk ako pisete tak nevidim problem to dat inde a je dost vela free serverov... Som tu novy tak si pozeram prispevky co ma zaujmu a ked kliknem tak je tam link hellshare no smola kliknem inde a zase hellshare... zaujimave temy ako novinky davaju hned rovno aj na tri hostingy ale take zaujimave co sa tazsie hlada nie... Jasne ze je to kazdeho vec len je to nanic ked nemozem si to stiahnut... A kupit si krerdit preto na hellhare sa neoplati pomer cena + volne mb je hrozna... A to mam na Fastshare, rapidshare,sharerapid zakupene takze nemam problem s inymi serverami... Ale dobre myslel som ze by sa to dalo nejak zaclenit, volnost je dobra ale len pre niektorych ale dik za nazory a rakcie...
Meken
Sponzor

Založený: 03 február 2008
Poďakovaní 18 v 12 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi december 21, 2012 1:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ked mas temu s jedinym uploadom ako vravis a da ho iba na HS, tak podla teba by ho mal admin/moderator zmazat, lebo tam nepridal iny server? rolleyes:

Takze ked ho nemozes stiahnut ty, tak nikto hej?!!! Zamysli sa nad tym troska....

asbesto
Prezerateľ

Založený: 02 január 2013
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St január 02, 2013 1:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Aj ja si myslim ze vytvorenie prispevku len s platenym linkom (co hellshare jednoznacne je) by malo byt trestane. Uz niesom na intraku tak nemozem upovat, a rozculovat sa ako niekto kto nieco aj realne pre fora robi no ak si niekto mysli ze takto to je OK, tak je na velkom omyle. WAREZ je a vzdy bude o tom ako spristupnovat digitalny obsah, ktorym sa chcu vlastnici obsahu NEUMERNE obohacovat. Ak si niekto robi z Warezu byznis tak by mal byt jednoznacne vyluceny s komunity warez for.
Warez tu je a vzdy bude pre vsetkych, preto dufam ze aj vedenie fora bude jednat a zacne potlacovat tieto praktiky.

DAKUJEM

wader
Administrátor

Založený: 03 marec 2007
Poďakovaní 938 v 223 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St január 02, 2013 2:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
O tom kedy a co spoplatnene je a moze byt som sa vyjadril vyssie. Pred pol rokom vami uvadzany Hellshare vyhradeny len pre stahovanie za poplatok nebol, dnes je a o mesiac byt nemusi, ak niekto uz ma vytvoreny ucet na danom filehosting serveri a z osobnych dovodov ho menit za iny nechce, nemozeme niekoho za to potrestat. Uvadzate napriklad aj vas pripad kedy z technickych dovodov subory na filehosting server uz nenahravate a to moze byt prave dovodom i u inych ktori nahraju na jeden vybrany filehosting server a internetove pripojenie im neumoznuje to nahrat uz na dalsi. Myslim si vsak taktiez ze tu niesme od toho aby sme zistovali kto za akym ucelom subory na filehosting servery nahrava, kazdopadne je na danom uzivatelovi ci inemu uzivatelovi dostupnost suboru ulahci bezplatne alebo sa rozhodne to spristupnit za proviziu. My si cenime kazdeho uzivatela ktory sa rozhodne prispiet nejakym plnohodnotnym prispevkom a preto sucasne nemozme niekoho prinutit vybrat si filehosting server. V prvom rade si myslim ze to co uvadzate o volnosti obsahu na jednotlivych filehosting serverov je skor zalezitost filehosting serverov a toho ze uzivatelia sa takto obohacovat na svojich suboroch rozhodli.
BaRNey
Moderátor

Založený: 01 september 2008
Poďakovaní 129 v 41 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2013 4:38 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Ako pise Wader, nemozeme zakazat, trestat alebo mazat prispevky, ktore obsahuju len server, z ktoreho sa bez premioveho uctu neda tahat.

Jedine co by sa na nasom fore mohlo urobit, tak ze by ten dotycny prisiel o hodnost uploadera, alebo bol vyradeny zo sutaze "Odmeny aktivnym uzivatelom"

Osobne sa mi nepaci, ak niekto dava uloady na jediny server, kde sa daju zarobit peniaze. To nie su warezaci, ale prizivnici.

SYZIFAS
Sponzor

Založený: 09 jún 2010

PríspevokZaslal: Po august 08, 2016 3:08 pm    Predmet: Premazanie nefunkčných linkov Odpovedať s citátom
Ahojte, veľa linkov je mr´tvych, dal by som sa na to postupne to premazať, aby tu bol poriadok, Admini kde by som mal začať? Užívatelia, dajte sa do toho!!!
icon_arrow: Inak v sekcii návody je položka Link checker, ten Vám ukáže, ktoré linky sú mŕtve a môžete ich nahlasovať.
Proste treba to tu poriadne upratať a vyčistiť.

SYZIFAS
Sponzor

PríspevokZaslal: Ut január 31, 2017 7:05 pm    Predmet: Kontrola Odpovedať s citátom
Ahojte, nahlasujem v poslednej dobe nefunkčné linky, no vôbec sa z danými témami nič nedeje, nepremazávajú sa, oplatí sa teda mŕtve linky - nefunkčné nahlasovať?
SYZIFAS
Sponzor

PríspevokZaslal: So marec 11, 2017 1:17 pm    Predmet: rank Odpovedať s citátom
Ten kto nahlasuje linky, vlastne pomáha užívateľom a nemá z toho nič, to by sa malo zmeniť, a po nahlásení určitého počtu postov ako nefunkčných by mal dostať nejaký RANK, alebo výhody ako VIP člen, čo Vy na to?
Prejsť na: