MOBILedit! Enterprise CZ FINAL! - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih


Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

MOBILedit! Enterprise CZ FINAL!

 LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
LENAX
PokročilýZaložený: 10 august 2014
Príspevky: 571
Poďakovaní 27 v 25 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št október 12, 2017 3:57 pm    Predmet: MOBILedit! Enterprise CZ FINAL! Odpovedať s citátom
MOBILedit! Enterprise 9.2.0.22908 Final CZ!

Vďaka službe MOBILedit môžete svoj telefón pripojiť káblom, Bluetooth, Wi-Fi alebo prostredníctvom našej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre mnoho rôznych platforiem. Potom budete môcť zobraziť celý obsah telefónu a synchronizovať, pridávať, upravovať alebo mazať všetko, čo by ste chceli. S tak dôležitými údajmi vo vašom telefóne je dôležité mať profesionálny nástroj na maximalizáciu toho, čo môže váš telefón robiť pre teba. Použitie klávesnice počítača má veľký rozdiel, keď pridávate nové kontakty do svojho telefónneho zoznamu, spravujete súbory alebo posielať textové správy.

Nebojte sa ručne upravovať alebo mazať kontakty klepnutím na telefón, ale je to nepríjemné a zdĺhavé. Predstavte si nástroj, ktorý umožňuje rýchlu a pohodlnú správu kontaktov z pohodlia počítača. S programom MOBILedit môžete vyhľadávať fulltextové vyhľadávanie, vybrať si rôzne zobrazenia, prepojiť alebo odpojiť kontakty medzi rôznymi účtami (napríklad Exchange, Gmail, Facebook, lokálne) alebo použiť vstavaný nástroj na optimalizáciu kontaktov, ktorý odstráni všetky vaše duplikáty a inteligentne opraví mnoho ďalších možných problémy s iba niekoľkými kliknutiami.

Nekupujte a nesúte iný USB flash disk. Váš telefón môže byť váš osobný úložný priestor. MOBILedit umožňuje presúvať dokumenty, fotografie, videá a hudbu medzi počítačom a telefónom, aby ste si ich mohli vychutnať, či ste doma, v práci alebo na cestách.

Znepokojený s nejasnou synchronizáciou iTunes? S programom MOBILedit môžete prehľadávať multimediálne súbory na ľubovoľnom zariadení so systémom iOS rovnakým známym a priamočiarejším spôsobom, aký by ste mali s programom Windows Explorer. Môžete kopírovať fotografie, videá, zvonenia, poznámky a iné súbory medzi telefónom a počítačom. Pre pokročilých používateľov je prístup k dátovým súborom s aplikáciami telefónu a systémovým súborom, takže môžete dokonca opraviť problémy týkajúce sa pôvodného firmvéru.

Zálohovanie je nevyhnutné pre všetkých. Ale mnohí si to neuvedomujú až po strate telefónu. Teraz to nemusí byť tak. S programom MOBILedit je ľahké vytvoriť zálohu všetkých cenných dát v telefóne, pretože je to pre vás urobené - Zálohovanie sa vykonáva automaticky počas prehliadania vašich údajov a môžete ich nájsť neskôr v priečinku Offline. Tiež môžete zálohovať naše služby cloud služby Internet Storage. Prístup k týmto zálohám je k dispozícii v našom PC softvéri a prostredníctvom našich mobilných aplikácií pre iPhone a Android. To umožňuje jednoduchú migráciu vašich cenných kontaktov a správ.

Rôzne telefóny vyžadujú mnoho rôznych nástrojov na pripojenie k počítaču. Ale s aplikáciou MOBILedit môžete ľahko spravovať takmer akýkoľvek typ telefónu. MOBILedit je jedinečný a univerzálny nástroj, ktorý podporuje telefóny s ľubovoľným systémom, ako napríklad Android, iPhone, Blackberry, Windows Phone, Bada, Symbian a Meego, okrem mnohých funkčných telefónov vrátane tých, ktoré sú prakticky zastarané.

Náš nástroj na optimalizáciu inteligentných kontaktov vás prevedie postupným procesom, ktorý vytvorí perfektnú sadu kontaktov. Pracuje pre miestne kontakty, ako aj pre všetky synchronizované kontakty, ako je Exchange alebo Google. Optimalizátor opravuje neplatné, duplicitné alebo podobné kontakty. Nájde tiež chýbajúce kontakty v správach používateľa a zmeškaných hovoroch, ktoré vám umožnia pridať ich aj. Umožňuje tiež používateľom zlúčiť čiastkové kontakty a vylepšiť telefónne čísla do medzinárodných formátov, ktoré umožňujú jednoduché volanie v zahraničí. Aj fotografická hra Facebook umožňuje ľahko priradiť obrázok vašim kontaktom z Facebooku. Celý proces optimalizácie je kombináciou matematiky a know-how, ktoré prinášajú používateľom prekvapivo užitočné výsledky.

Nebojte sa inovovať starý telefón na najnovší model od ktoréhokoľvek výrobcu, ktorý si prajete. Vďaka zabudovanej funkcii Telefón kopírovanie nebolo nikdy jednoduchšie skopírovať obsah vášho telefónu na iné zariadenie. Stačí vybrať ľubovoľné údaje, ktoré chcete preniesť, a kliknite na tlačidlo Kopírovať. Môžete skopírovať nielen svoje kontakty, ale aj správy, kalendár, fotografie, hudbu a dokumenty a budú inteligentne umiestnené do príslušných priečinkov vášho nového telefónu. Pomocou našich aplikácií v zariadení môžete migrovať kontakty a správy.

Pomocou služby MOBILedit je váš telefón vždy spojený s obľúbenými službami, ako je napríklad služba Gmail. Teraz sa nemusíte obávať importu súborov CSV a VCF alebo riešenia problémov kompatibility. MOBILedit to urobí za vás jediným kliknutím.

Digitálne zálohovanie niekedy postačuje. Väčšina ľudí, hoci je staromódna, si stále želá, aby ich kontakty boli fyzicky vytlačené v rukách. Je to obzvlášť užitočné pri cestovaní a strate, poškodení alebo odcudzení telefónu. Stále budete mať tlačený telefónny zoznam a budete môcť volať všetky potrebné kontakty.

Správy sú často súčasťou vzťahu s osobou. Môže byť pekné vytlačiť celé rozhovory a nechať ich pre neskoršie čítanie ako knihu vášho života. A naša tlač je optimalizovaná tak, aby bola krásna.

Funkcia MOBILedit umožňuje jednoduché odosielanie textových správ. Používanie počítača je rýchly a efektívny spôsob odosielania textov vašim priateľom, najmä počas práce vo vašej kancelárii a sedenia vedľa počítača. Môžete dokonca posielať správy viacerým ľuďom, napríklad pekný vianočný pozdrav. Vďaka službe MOBILedit si môžete svoje správy prezerať viacerými spôsobmi a pri plnom textovom vyhľadávaní vo všetkých svojich správach budete jednoducho môcť nájsť to, čo hľadáte.

Nainštalujte aplikáciu MOBILedit do svojho smartfónu a pomocou cloud môžete rýchlo a jednoducho prenášať dáta. Mobilná aplikácia vám umožňuje slobodne sa pripájať k počítaču prostredníctvom siete Wi-Fi. Zálohy môžete rýchlo vytvoriť aj v cloude alebo v miestnom úložisku v telefóne. Ak upravujete alebo organizujete svoje kontakty na cestách a niečo sa pokazí, záloha vytvorená vo vašom lokálnom úložisku je len pár klepnutí.

Predstavte si na chvíľu, že ste stratili iPhone. Akonáhle ste sa zhlboka nadechli (alebo ste mali dobrý výkrik), môžete sa ubezpečiť, že stále existuje možnosť obnoviť vaše dáta. Ak ste predtým pripojili iPhone k iTunes, môžeme získať údaje z automatických záloh, ktoré boli vytvorené v počítači. Môžete ľahko prehľadávať, exportovať, tlačiť a obnovovať dáta. Keď MOBILedit pomôže obnoviť údaje, môžete ich potom nahrať do nášho úložiska v cloude alebo skopírovať údaje do iného telefónu, ktorý využíva našu obľúbenú funkciu Telefón kopírovanie.

Stačí vybrať hudobný súbor. Cut. Store. Je to tak jednoduché. Vďaka nášmu zabudovanému editoru zvonenia môžete mať vlastné vlastné vyzváňanie za menej času, ako keby ste si stiahli ten, ktorý už tisíce ľudí už majú. Môžete dokonca uchopiť zvukový skus z ľubovoľného video súboru, napríklad video stiahnuté z YouTube s rozšírením FLV. Už nie sú potrebné žiadne poznatky o konverziách. MOBILedit ukladá vyzváňací tón priamo na správne miesto v telefóne jediným kliknutím.


Stavte si za 50€ úplne bez rizika. Keď netrafíte vrátime vám vklad
Len registrovaní užívatelia môžu vidiet odkazy v tejto sekcii
Zaregistrujte sa alebo sa prihláste !


PASS:..... DOKTORKOMPLETNÝ VIDEO NÁVOD!


Stavte si za 50€ úplne bez rizika. Keď netrafíte vrátime vám vklad
Len registrovaní užívatelia môžu vidiet odkazy v tejto sekcii
Zaregistrujte sa alebo sa prihláste !

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Prejsť na:   
Nemôžete pridávať nové témy do tejto sekcie.
Nemôžete odpovedať na témy v tejto sekcii.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.

TOPlist

TOPlist TOPlist TOPlist

Upozornenie: Tato stránka služi výhradne ako diskúsne fórum prinášajúce množstvo informácií, rád, recenzií a návodov a je vám umožnené použivať ju len pre tento účel! Nevyúživajte túto stránku k uverejňovaniu akéhokolvek materiálu ku ktorému nemáte legálne opravnenie, alebo nie ste jeho vlastníkom. Prevádzkovatel tejto stránky odmieta akúkolvek zodpovednosť za vami uverejnené odkazy alebo materiál v rozpore so zákonom! Akékolvek šírenie autorsky chránených diel bez súhlasu autora je trestné!

V prípade najdenia nelegálneho obsahu nás prosím okamžite kontaktujte.

contatore visitewebsite counter

Odkazy: Internet, Vyšívané osušky, Vtipné tričká, Vtipné darčeky, Upload obrázkov
[ Doba načítania stránky: 0.2 sekúnd ] :: [ 13 dotazov ]
Powered by php.B.B. © php.B.B. Group © Best4you.sk 2007-2018