Adobe Acrobat Pro DC 2017.009.20058 Multilingual - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Bižútéria, hodinky, kabelky a iné • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYOdmeny uživatelomRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih • Top investičné zlato
Top zlaté a strieborné investičné zliatky a mince za výborne ceny s fyzickým dodaním klientovi


TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Gold-silber.sk IZMAEL.eu

Adobe Acrobat Pro DC 2017.009.20058 Multilingual

 LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
sting100
ProfesionálZaložený: 15 december 2013
Príspevky: 1270
Poďakovaní 4 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut júl 11, 2017 9:44 pm    Predmet: Adobe Acrobat Pro DC 2017.009.20058 Multilingual Odpovedať s citátom


Description :


Acrobat DC (former Adobe Acrobat XI Pro) is the completely reimagined desktop version of the world's best PDF solution. It includes a mobile app so you can fill, sign and share PDFs on any device. And with Document Cloud services, you can create, export, edit and track PDFs from anywhere - and stay connected to recent files across all your devices.

Clean feature lineup
The application allows you to write down comments and feedback using a separate frame in the right side of the window, while the reading space is not affected at all.

In fact, this is one of this tool's strong points: the interface is quite clean, but still manages to provide a lot of tools for zooming, selecting text, printing, adding bookmarks and many others.

Supported file formats and fast searches
A great thing about Adobe Reader XI is its ability to work with CAD designs and geospatial maps converted to Portable Document Format. Also, in case you need to locate any element within a PDF file, the application offers a comprehensive file searching engine that finds what you need in a matter of seconds.

Security tools
The security functions enable you to view and work with PDF documents without having to worry about malicious code being executed on your machine. The 'Protected Mode' and the 'Enhanced Security' features are designed to safeguard your computer and provide data protection and privacy.

Configuration settings
When it comes to customizing Adobe Reader XI, the Preferences area will give you the possibility to modify a wide range of settings. Comments, 3D and multimedia, measuring and reading options are available, as well as spelling or page units configurations.

In case you find Adobe Reader XI too difficult to use, the application includes a comprehensive help manual. Unfortunately you will need an Internet connection to access it, which means you won't be able to read the documentation in offline mode.

A top PDF viewer on the market
All things considered, with this software app you can't get it wrong simply because it still sets the standards insofar as PDF documents are concerned. Adobe Reader XI really works as advertised and is the leading tool for viewing Portable Document Format files.


ScreenShots :
installation :

1) Disable the Internet.
2) Run Acrobat_DC_Web_WWMUI.exe , select "I have a serial number" in the installer window
3) Start the keygen (xf-acrodc2015.exe), generate a serial and insert it into the "Serial number" field , Do not close the keygen until the activation is complete!
4) Start Acrobat, accept the terms of the license agreement.
- Next: Can not connect to the Internet? > Offline activation> Generate request code
- Insert the request code into the "Request" field of the "keygen" and click "Generate"
- Copy the received code from the "Activation" field of the keygen and insert it into the "Response code" field of the program.
- Click "Activate"
5) Add the following entries to your hosts file in C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
127.0.0.1 activate.adobe.com
127.0.0.1 practivate.adobe.com
127.0.0.1 lmlicenses.wip4.adobe.com
127.0.0.1 lm.licenses.adobe.com
6) Install the update AcrobatDCUpd1700920058.msp , restart the computer (if necessary).
7) Enable internet
Info :

Title : Adobe Acrobat Pro DC 2017.009.20058 Multilingual
Language : MultiLanguage
File Size : 781 mb

DOWNLOAD

Turbobit
Šperky, hodinky, kabelky, peňaženky, šatky a iné doplnky.
Len registrovaní užívatelia môžu vidiet odkazy v tejto sekcii
Zaregistrujte sa alebo sa prihláste !

Rapidgator

Šperky, hodinky, kabelky, peňaženky, šatky a iné doplnky.
Len registrovaní užívatelia môžu vidiet odkazy v tejto sekcii
Zaregistrujte sa alebo sa prihláste !

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
LENAX
PokročilýZaložený: 10 august 2014
Príspevky: 531
Poďakovaní 26 v 24 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi november 17, 2017 11:47 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Adobe Acrobat Pro DC v2018.009.20044 Final CZ+SK+HU x86x64!

Adobe Acrobat Reader DC je úplne nová čítačka, ktorá dokáže spolupracovať so všetkými dôležitými dokumentmi PDF na akomkoľvek zariadení. Tento vedúci prehliadač PDF je výkonnejší než iný softvér PDF.

Adobe Acrobat Reader DC je bezplatný, dôveryhodný štandard pre prezeranie, tlač, podpis a anotáciu PDF (Portable Document Format). A teraz je pripojený k Adobe Document Cloud. Takže je ľahšie ako kedykoľvek predtým pracovať s PDF v počítačoch a mobilných zariadeniach.

Softvér Adobe Acrobat Reader DC je jediný prehliadač PDF. Môže otvárať a spolupracovať so všetkými typmi obsahu PDF - vrátane formulárov a multimédií.

S aplikáciou Adobe Acrobat Reader DC môžete tiež odomknúť prvotriedne funkcie, aby ste mohli viac využívať súbory PDF, keď zakúpite predplatné súborov Adobe PDF, Adobe PDF, Adobe Send and Track alebo Adobe Send for Signature.
Funkcie Adobe Acrobat Reader DC:

Zobrazenie a komentovanie súborov PDF. Môžete robiť ešte viac, než otvoriť a prezerať súbory PDF. Je ľahké pridávať anotácie do dokumentov pomocou kompletnej sady nástrojov na komentovanie.
Otvoriť raz, čítať kdekoľvek. S funkciou Mobile Link sú nedávno prezerané súbory ľahko prístupné zo všetkých vašich počítačov, prehliadačov a mobilných zariadení. Bez ohľadu na to, kde ste ich naposledy zobrazili.
Prevod PDF do programu Word. Ďalšie služby služby Adobe Document Cloud sú vzdialené len jedno kliknutie. V aplikácii Reader sa môžete prihlásiť na odber aktivovať ďalšie možnosti na vytváranie súborov PDF a exportovať ich do aplikácie Word alebo Excel.
Vyplňte, podpíšte a odosielajte formuláre PDF. Rozlúčte sa s papierovými formulármi. Namiesto toho zadajte odpovede vo formulári vo formáte PDF. Pridajte svoj elektronický podpis. Formulár odošlite elektronicky. A uložte kópiu pre vaše záznamy.
Spravujte zavedenie softvéru a dodržiavanie noriem. Pomocou nástrojov Adobe a Microsoft môžete spravovať a nasadzovať aktualizácie. Získajte podporu pre širokú škálu štandardov bezpečnosti dokumentov. Rozšírte funkčnosť Reader pomocou bezplatnej súpravy Acrobat SDK.


Windows 7, 8, 8,1, 10 (32-bit a 64-bit).


Šperky, hodinky, kabelky, peňaženky, šatky a iné doplnky.
Len registrovaní užívatelia môžu vidiet odkazy v tejto sekcii
Zaregistrujte sa alebo sa prihláste !


PASS:..... DOKTORZobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
LENAX
PokročilýZaložený: 10 august 2014
Príspevky: 531
Poďakovaní 26 v 24 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut február 13, 2018 3:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Adobe Acrobat Pro 20035 x86x64 Final CZ+SK+HU 2018!

Aplikácia Acrobat DC s službami Document Cloud je vybavená všetkými nástrojmi, ktoré potrebujete na konverziu, úpravu a podpísanie súborov PDF. Je to rovnako mobilné ako vy. Takže môžete začať s dokumentom v práci, vyladiť ho vo vlaku a poslať ho na schválenie z vašej obývačky - bez problémov, jednoducho bez toho, aby vám chýbalo rytmus.

Upravte ľubovoľný súbor, dokonca aj papier. Jednoducho fotografujte s telefónom a potom ho otvorte na pracovnej ploche. Pred vašimi očami bude aplikácia Acrobat čarovne premeniť na PDF, ktorú môžete upraviť na tablete - s vlastnými písmenami, ktoré sa zhodujú s typom v pôvodnom súbore.

Acrobat DC prináša elektronické podpisy na viac ako miliardu zariadení po celom svete. Teraz môže ktokoľvek legálne podpísať dokumenty prstom na dotykovom zariadení - alebo niekoľko krátkych kliknutí v prehliadači. Aplikácia Acrobat DC je viac než len podpisová aplikácia a umožňuje jednoduché odosielanie, sledovanie a ukladanie podpísaných dokumentov.

Touch-enabled a úplne mobilný, s brilantným novým používateľským rozhraním, ktoré udržuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na dosah ruky - Acrobat DC je tak úžasný, budete sa diviť, ako ste sa niekedy podarilo získať prácu bez neho.

Požiadavky systému Acrobat Pro DC
• 1,5 GHz alebo rýchlejší procesor
• Microsoft® Windows® 7 (32 bitov a 64 bitov), ??Windows 8 (32 bitov a 64 bitov), ??Windows Server 2008 R2 (32 bitov a 64 bitov), ??Windows Server 2012 (64 bitov) alebo Windows Server 2012 R2 64 bit)
• 1,0 GB RAM (odporúča sa 1 GB)
• 4,5 GB voľného miesta na pevnom disku
• Rozlíšenie obrazovky 1024x768
• Internet Explorer 8, 9 alebo 10 (minimum Windows 8) alebo 11; Rozšírená podpora podpory Firefoxu
• zrýchlenie hardvéru videa (voliteľné)


Šperky, hodinky, kabelky, peňaženky, šatky a iné doplnky.
Len registrovaní užívatelia môžu vidiet odkazy v tejto sekcii
Zaregistrujte sa alebo sa prihláste !PASS:..... DOKTORZobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Prejsť na:   
Nemôžete pridávať nové témy do tejto sekcie.
Nemôžete odpovedať na témy v tejto sekcii.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.

TOPlist

TOPlist TOPlist TOPlist

Upozornenie: Tato stránka služi výhradne ako diskúsne fórum prinášajúce množstvo informácií, rád, recenzií a návodov a je vám umožnené použivať ju len pre tento účel! Nevyúživajte túto stránku k uverejňovaniu akéhokolvek materiálu ku ktorému nemáte legálne opravnenie, alebo nie ste jeho vlastníkom. Prevádzkovatel tejto stránky odmieta akúkolvek zodpovednosť za vami uverejnené odkazy alebo materiál v rozpore so zákonom! Akékolvek šírenie autorsky chránených diel bez súhlasu autora je trestné!

V prípade najdenia nelegálneho obsahu nás prosím okamžite kontaktujte.

contatore visitewebsite counter

Odkazy: Internet, Vyšívané osušky, Vtipné tričká, Vtipné darčeky, Upload obrázkov
[ Doba načítania stránky: 0.2 sekúnd ] :: [ 16 dotazov ]
Powered by php.B.B. © php.B.B. Group © Best4you.sk 2007-2018