Audials One - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih


Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

Audials One

 LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
LENAX
PokročilýZaložený: 10 august 2014
Príspevky: 561
Poďakovaní 27 v 23 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St jún 13, 2018 1:09 pm    Predmet: Audials One Odpovedať s citátom
Audials One 2018.1.48600.0 FINAL!

Audials One 2018 - líder online predajní filmov, hudby, televízie a DVD. Pomôže vám nájsť, nahrávať, sťahovať, konvertovať a využívať bezplatnú a legálnu hudbu, filmy, video a rádio nepretržite. Audials Dalo by sa vám dať viac hudby, než ste mohli počúvať a viac videí, ako by ste mohli niekedy sledovať, a to všetko zadarmo. Ak chcete získať čo najviac zábavy z internetu a všetkých médií, nájdete perfektnú kondíciu v Audials One. Rozhlasové stanice, hudobné predplatné, služby Video on Demand alebo filmy na DVD - univerzálny rekordér to dokáže poskytnúť! Okrem toho Audials One konvertuje všetky médiá v najvyššej kvalite pre počítače, smartfóny a tablety.

Milióny skladieb z 80 žánrov sú od vás jediným kliknutím a môžu splniť akúkoľvek hudobnú túžbu. Môžete tiež dostať celý balík možností s videami, filmmi a online TV.

Tento softvér je najlepším riešením pre všetky aplikácie na bezplatnú zábavu pre váš smartphone a digitálnu obývaciu izbu s počítačmi, tabletami, notebookmi, netbookami, hernými konzolami alebo akýmikoľvek prenosnými zariadeniami.

Videá, filmy a televízia z internetu
Rozhlasové stanice, hudobné toky, videoklipy a videozáznamy z video streamov sú zaznamenávané Audials One 2018 a uložené v najvyššej kvalite ako jednotlivé súbory. To znamená, že si môžete nechať nechať nechránené a chránené médiá z internetu a vychutnať si to na vašom PC, smartphone alebo tablete - kdekoľvek a kedykoľvek!

Stiahnite si hudbu zo svojich obľúbených hviezd zdarma z internetu
S Audials One môžete získať legálne a bezplatne 12 000 000 hudobných skladieb od 3 000 000 umelcov! Žiadny iný softvér na váš pevný disk tak rýchlo nevyplní najnovšie hity a hudbu, ktorú si prajete zo 120 žánrov a každej éry.

Audials Turbo! Exkluzívne s Audials One!
Iba Audials One vyhľadáva najlepšie hudobné stránky a súčasne sleduje tisíce rozhlasových staníc na celom svete pomocou Audials Radio Network. Tým sa zabezpečí, že vám bude poskytnutá hudba, ktorú chcete bleskovo rýchlo, legálne as cieleným vyhľadávaním! Dostanete singly, albumy alebo kompletné diskografie vašich obľúbených hviezd pomocou zoznamu želaní.

Univerzálny konvertor zvuku a videa
Softvér obsahuje jeden z najlepších svetových konvertorov audio a video súborov. Dokonca aj pre súbory, ktoré sa prehrávajú iba v určitom softvéri prehrávača a s ktorými iný prehrávač zlyhá, ponúka Audials riešenie. Ak sa súbory nedajú priamo previesť, prehrávajú sa v pôvodnom softvéri prehrávača. A automaticky nahraný ako najvyššia kvalita video súborov pre vás vo voľnom formáte podľa vášho výberu, ako MP3, MP4, H.264 alebo WMV.

Správa médií, Cloud Services a Extra
Audials One 2018 prináša dokonalejší dotyk do vašej hudobnej zbierky a vytvorí objednávku s funkciou správy médií. Môžete tiež používať službu Audials ako správcu oblakov a dokonca aj premeniť počítač na Cloud. Takže si môžete vychutnať najlepšiu bezplatnú zábavu doma a na cestách.

Najčastejšie funkcie:
RADIO - Počúvajte rádio a zaznamenávajte internetové rozhlasové stanice
HUDBA HĽADANIE - vyhľadávanie na internete pre skladby a hudobné videá
MUSIC WISHES - Skladby z rozhlasových staníc a internetu
MUSIC TV - Prijímať a pozerať videá a prehliadky
RECORD MUSIC - Uložte zvukové toky ako jednotlivé skladby
PODCASTS - prihlásiť sa na odber a hranie epizód
SAVE VIDEOS - Zaznamenávanie a ukladanie video streamov
CONVERTER - Konverzia zvuku a videa
KOPÍROVANIE DVD - kopírovanie a nechránené disky DVD
MEDIA CENTER - Užite si hudbu, filmy a zábavu kdekoľvek

Windows 10, 8 and 7

Stavte si za 50€ úplne bez rizika. Keď netrafíte vrátime vám vklad
Len registrovaní užívatelia môžu vidiet odkazy v tejto sekcii
Zaregistrujte sa alebo sa prihláste !
PASS:.....
citácia:
DOKTOR

:pravidla:

// upravené podľa pravidiel
// Asgard

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Prejsť na:   
Nemôžete pridávať nové témy do tejto sekcie.
Nemôžete odpovedať na témy v tejto sekcii.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.

TOPlist

TOPlist TOPlist TOPlist

Upozornenie: Tato stránka služi výhradne ako diskúsne fórum prinášajúce množstvo informácií, rád, recenzií a návodov a je vám umožnené použivať ju len pre tento účel! Nevyúživajte túto stránku k uverejňovaniu akéhokolvek materiálu ku ktorému nemáte legálne opravnenie, alebo nie ste jeho vlastníkom. Prevádzkovatel tejto stránky odmieta akúkolvek zodpovednosť za vami uverejnené odkazy alebo materiál v rozpore so zákonom! Akékolvek šírenie autorsky chránených diel bez súhlasu autora je trestné!

V prípade najdenia nelegálneho obsahu nás prosím okamžite kontaktujte.

contatore visitewebsite counter

Odkazy: Internet, Vyšívané osušky, Vtipné tričká, Vtipné darčeky, Upload obrázkov
[ Doba načítania stránky: 0.3 sekúnd ] :: [ 13 dotazov ]
Powered by php.B.B. © php.B.B. Group © Best4you.sk 2007-2018