aktualizacia - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

aktualizacia

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
iqual
Častý prispievateľ

Založený: 30 jún 2007
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi august 06, 2010 9:41 am    Predmet: aktualizacia Odpovedať s citátom
mam takyto problem.mam windows 7, ked prichadza k aktualizacii systemu, tak vyhodia sa v info. okne vsetky potrebne instalacie.zacne, ale vzdy to zamrzne(0%) a nenainstaluje mi ziadnu potrebnu instalacku.mam taky problem asi od marca,predtym to slo v pohode...chcem sa opytat ci to ide nejako opravit, alebo musim preinstalovat WIN 7?
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Non
V.I.P

Založený: 31 august 2008
Poďakovaní 115 v 110 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi august 06, 2010 4:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
To máš originál alebo čorku ?
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
iqual
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Po august 09, 2010 11:57 am    Predmet: ..... Odpovedať s citátom
tak to neviem asi to nem original ..kamarat mi to dal ze to ma z casopisu,ale neviem jak to s tym je..lebo iba na jednom pocitaci moze byt jedna licencia.,..takze vies nejako poradit aby to slo ?
Non
V.I.P

PríspevokZaslal: Po august 09, 2010 4:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Aktivoval si to a prešlo to ?
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
iqual
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Po august 09, 2010 4:23 pm    Predmet: aktualizacia Odpovedať s citátom
hej normalka ..vsetko slapalo a stahovalo aktualizacie asi pol roka...a teraz sa mi to "zadrhlo" ale tak asi nebudes vediet preco zmätený .... 5:
Non
V.I.P

PríspevokZaslal: Po august 09, 2010 4:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Skúšal si sťahovať aktualizácie ručne ? Pozri sa na posledne stiahnuté aktualizácie ( z posledného dňa, ktorý išiel ) a daj ich odinštalovať, možno to spôsobila niektorá z nich.
iqual
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Po august 09, 2010 6:25 pm    Predmet: hmm Odpovedať s citátom
a ako to mam stahovat rucne ? lebo tych ovladacov je strasne vela.porad mi prosim ta
Non
V.I.P

PríspevokZaslal: Po august 09, 2010 6:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Win7 mám na notebooku, pozriem na to a ozvem sa, mohol by to vedieť joebvk, snáď sa ozve.
joebvk
Moderátor

Založený: 19 február 2008
Poďakovaní 143 v 121 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut august 10, 2010 1:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
S windowsom 7 nemám veľa skúseností. Vždy sa zasekne pri pokuse o tú istú inštaláciu alebo pri rôznych inštalačných položkách?
Je dosť možné, že niektorý z tých inštalačných súborov je nejaký zlý a preto neprejde na ďaľšie inštalácie.
Skús zakázať automatické inštalácie a po reštarte ich znovu povoliť.
Dobré by bolo vymazať pôvodne stiahnuté aktualizácie, ale neviem kde ich windows 7 ukladá.
Ďaľšia vec čo ma napadá je skúsiť nastaviť u automatických aktualizácií možnosť výberu ktoré aktualizácie chceš nainštalovať.
Ak by si zistil, pri akej aktualizácii sa to zasekne, tak by sa dala táto inštalácia nahradiť iným inštalátorom z internetu a potom by to už mohlo fungovať (samozrejme, že aj v tomto prípade by bolo vhodné zakázať a potom znovu povoliť automatické aktualizácie).

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
Za príspevok poďakoval: martinko11
iqual
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Ut august 10, 2010 10:11 pm    Predmet: aktualizacia Odpovedať s citátom
diky za rady..ale chcem sa opytat ci by to neslo takto...keby som vsetky aktualizacie vymazal co su v control panel - installed updated...a potom by som nanovo nainstaloval nove keby to slo...lebo ja neviem ci v tom WIN 7 je chyba, alebo kde...
joebvk
Moderátor

Založený: 19 február 2008
Poďakovaní 143 v 121 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St august 11, 2010 9:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Skúsiť to môžeš. Takto odinštaluješ pôvodné aktualizácie a potom si windows začne znovu sťahovať a inštalovať to čo potrebuje. Neviem, či windows 7 zobrazuje aj dátum kedy boli tie aktualizácie nainštalované (u XP ich zobrazí). Môžeš skúsiť odinštalovať tie ktoré nainštaloval ako posledné. Aspoň uvidíš či nechce aktualizovať nič alebo či to spôsobuje iba jediná aktualizácia.
Ale skôr sa mi zdá, že je chybne stiahnutá alebo nevhodná iba tá ktorá sa zasekne.
Ak to robí iba tá 1 aktualizácia, tak skús zistiť o akú aktualizáciu ide.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
iqual
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Pi august 13, 2010 9:37 am    Predmet: aktualizacia Odpovedať s citátom
skusil som odinstalovat vacsinu aktualizacii ale nejde to...lebo uz ma nechcelo pustit do WIN lebo chybali nejake subory..a pritom som odinstaloval updatove subory..takze tak..jedine asi preinstalovat nanovo si myslim.
Non
V.I.P

PríspevokZaslal: Pi august 13, 2010 6:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ono koľko razy radšej ľuďom preinštalujem ( alebo im to odporučím ) Windows nanovo, lebo v drvivej väčšine prípadov je to podstatne rýchlejšie a lepšie riešenie, ako sa niekoľko dní snažiť to opraviť a aj tak sa to nepodarí. Aspoň sa tým Win zrýchli a vyčistí, keďže sa stále zahlcuje.
Ty môžeš teraz inštalovať aktualizácie ručne a po jednej a tak zistíš, ktorá to robí.

martinko11
Prezerateľ

Založený: 21 júl 2012

PríspevokZaslal: St august 29, 2018 8:18 am    Predmet: Odpovedať s citátom
joebvk napísal:
S windowsom 7 nemám veľa skúseností. Vždy sa zasekne pri pokuse o tú istú inštaláciu alebo pri rôznych inštalačných položkách?
Je dosť možné, že niektorý z tých inštalačných súborov je nejaký zlý a preto neprejde na ďaľšie inštalácie.
Skús zakázať automatické inštalácie a po reštarte ich znovu povoliť.
Dobré by bolo vymazať pôvodne stiahnuté aktualizácie, ale neviem kde ich windows 7 ukladá.
Ďaľšia vec čo ma napadá je skúsiť nastaviť u automatických aktualizácií možnosť výberu ktoré aktualizácie chceš nainštalovať.
Ak by si zistil, pri akej aktualizácii sa to zasekne, tak by sa dala táto inštalácia nahradiť iným inštalátorom z internetu a potom by to už mohlo fungovať (samozrejme, že aj v tomto prípade by bolo vhodné zakázať a potom znovu povoliť automatické aktualizácie).
a stiahni si program na čistenie Windows Kingsoft PC Doctor 3.7 ten odstrani neužitočne path aktualizacie Windows 7,Inak ak nezaberie prejdi na Windows 10,ale tu verziu ktoru máš 32 bit ,alebo 64 bitovu.javascript:emoticon('diablo:')
Prejsť na: