skxxx - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

skxxx

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
samfisher
Začiatočník

Založený: 29 november 2008
Poďakovaní 2 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So december 20, 2008 10:59 am    Predmet: skxxx Odpovedať s citátom
xx

Naposledy upravil samfisher dňa So november 07, 2009 10:40 am, celkom upravené 1 krát.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Za príspevok poďakoval: WeBeR, Orbis
Bad Boy L.G.
Občasný prispievateľ

Založený: 03 jún 2007
Poďakovaní 7 v 3 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So jún 06, 2009 11:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Zdravim, tak lide se schazeji a rochazeji dnes a denne....jako me to taky potkalo...taky sem se rezal...ale k cemu to, kdyz postupem casu sem zjistoval jaka je to KRA*A ! :D ...ale zivot jde dal, z toho se dostanes a najdes si inú. Ja sem mel vztah taky rok a kus, myslim ze rok a 2 az tri mesice...ale dostal sem se z toho a sme dobri kamaradi....kdybych nebyl blb, tak sme si to rozdali zase nekde na stole, pac mi to rikala, ze nad tim myslela, a to pres 2 roky spolu nejsme a to i presto, ze ma borca rok a pul...ale nevadi.
Hlavne neves hlavu...zivot neni o tom ran dostanes a padneš jako poražený, ale kolik ran dokazes prijmout a zase vstát! Toho se drz....s kazdou skusenosti jsi silnejsi a udes si davat vetsi pozor....treba na vyber partnerky...ale musis taky umet rict ne...tot muj nazor...zivotu zdar !

enzooo
V.I.P

Založený: 17 september 2007
Poďakovaní 52 v 37 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St jún 10, 2009 11:48 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Chlape nechcem Ta nat na svedomi ale dam ti jednu radu. To ze si najdes babu, to neznamená ze ostanete spolu navzdy. Uzi si zivot a dievky boli aj budu tak si ztoho nelam hlavu.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
samfisher
Začiatočník

Založený: 29 november 2008
Poďakovaní 2 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 12:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Fuuuuuuuuuu ludia dakujem vam za pomoc mockrat ale ja som stale zruteny stoho a nedokazem bez nej zit je to tazke cel by som bit vami ze to lahko prezijete pretoze man to trapi jako kurv. !
druid41
V.I.P

Založený: 26 február 2008
Poďakovaní 11 v 11 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 12:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
to prejde neboj to bude v pohode
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
QuaraNtiNe
V.I.P

Založený: 30 september 2007
Poďakovaní 32 v 19 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 7:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Mooooj sakra vzchop sa ... čo si tu ideš brať život za jednu ženskú? čože? na teba dákí chudáci resp. handy hádžu špinu ... Poznám ľudí čo majú ťažšie problémy a nejdú sa preto zabiť lebo majú nanič život ... si ešte mladý si neuvedomuješ, čo ťa ešte čaká keď takto píšeš ... keď sa rozídeš s dievčaťom tak proste nie je tá správna a o tom to je ... hľadať tú správnu a nie dáku nánu čo ti bude zvyšok života píliť nervy alebo čo ťa bude podvádzať za chrbtom ... k tým metalistom, no to je odvaha ísť 9 na jedného ale takých je viac, že keď ich je tlupa sekajú machrov a keď ide sam kuká do zeme a žmolí telefón vo vačku so strachom, že mu dakto dá jednu vzduchom chladenú. Ty mi tu hlavne nevešaj hlavu. Máš jednu chybu ... si nahovoríš že toto dievča je to skvelé a bla bla bla ... ale nie je ... 90% báb čo ti tlačí kaleráby do hlavy sú špiny, čo za chrbtom ohovoria aj najlepšiu kamošku keď to zistíš a povieš jej to tak sa tvári, že ona nič ... proste kašli na to ... ži ... užívaj si ...

Stavte si za 50€ úplne bez rizika. Keď netrafíte vrátime vám vklad
http://www.youtube.com/watch?v=TWmM5wO6xIU&feature=related

1deratyzator
V.I.P

Založený: 10 júl 2007
Poďakovaní 59 v 35 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 7:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Jednu vec ti poviem! Rezať sa, ubližovať samému sebe a LUTOVAŤ SA, to nemá zmysel... Musíš v sebe nájsť ten vzdor.

Jednoducho povedané sa vysrať na každého a na všetkých... Pozbierať sa a pokúšať sa spraviť aj nemožné. Chlapče počúvaj keď si už tak na dne ako vravíš... máš čo stratiť? Ukáž že si chlap vzchop sa a jednoducho ideš ďalej .. Čo ti pomôže keď sa režeš? .. Keď sedíš v izbe a rozmýšľaš ako ťa život kope do riťi? Čo ti to dá..? NIČ... Každý z nás už zažil sklamania a istotne si každý z nás povedal že toto ho zlomilo...! Ale DPČ jednoducho lutovaním samého seba, nadávaním na nespravodlivosti nikdy nič nevyriešiš... A máš len 16 načo rbíš dalekosiahle záveri o tom že budeš z nejakou babou do konca života?

Jeden môj známi a už nieje najmladší povedal: "Kua šak ich je jak hnoja!!! Kto to všetko bude jeb**?" A mal pravdu...

Ver mi že z každej, aj zo zdanlivo bezvýchodiskovej situácie sa dá dostať.. Treba si len veriť a ako sa hovorí kde dostaneš od života pestou na oko nastav aj to druhé a ak znovu dostaneš tak sa zasmej povedz že HAHA nebolelo a udri späť...!

Nám tu na fóre si teraz všetkým spravil starosti a každý z nás sa ta asi snaží utešiť aby si nespravil blbosť.. tak nás láskavo upokoj a povedz ze sa posnažíš postaviť na nohy, aby sme si MY nemuseli robiť starosti ... !

Raz som jednej babe ktorá mala podobné problémy povedal : " NESKÁČ POD VLAK, ZAJ*BEŠ SI TRIKO!"

PS : Sorry za vulgarizmu, no sem ich jednoducho treba, Hoci sa považujú za neslušné, podla mňa sa dá nimi jedinečne vyjadriť čo máme na mysli tak mi to tu prosím nemažte!
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
Prejsť na: