Pomaly net - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Sponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy
468x60

Pomaly net

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
zimby
Začiatočník

Založený: 11 september 2009
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi júl 09, 2010 7:22 pm    Predmet: Pomaly net Odpovedať s citátom
Zdravim. Potrebujem poradit, mam net magio a ma mat rychlost CCA 2000 Kb/s a stahujem priemerne 300Kb/s ale teraz mi to ide asi tak so sťahovanim , že rychlosť mám 15Kb/s. Neviete kde je chyba? nastavenie podla Ip su v pohode ide len cez wifi router a ked som dal stranku podla cisla tak to mam nastavene spravne na rychle ako to ma byt. PLS porate.. DIK
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
joebvk
Moderátor

Založený: 19 február 2008
Poďakovaní 143 v 119 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi júl 09, 2010 10:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Pomalé je iba sťahovanie alebo aj načítavanie stránok?
Skús si overiť rýchlosť na Stavte si za 50€ úplne bez rizika. Keď netrafíte vrátime vám vklad
www.speedmeter.sk

Nerozumel som tomu čo si napísal:
citácia:
a ked som dal stranku podla cisla tak to mam nastavene spravne na rychle ako to ma byt

Znamená to že keď si zadal priamo ip adresu stránky ktorú si chcel zobraziť, tak sa zobrazila rýchlo a ak si to zadal podľa názvu stránky tak to bolo pomalé? Ak áno, tak je problém s DNS serverom.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
zimby
Začiatočník

Založený: 11 september 2009

PríspevokZaslal: Ne júl 11, 2010 6:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
nie ako nastavenia na nete ohladom mojho pausalu...mam nastavene na 2048 kb/s ale tak toto co mam teraz je hroza

Výsledky merania rýchlosti
Rýchlosť prijímania dát (download) : 46,3 kB/s (370 kbps)
ovela pomalsie to este ide teraz daco stahujm a aj tak pomaly:
14,3 mam teraz chapes,? mne ide o tom ze podla zmluvy mam mat net ovela tychlejsi a aj nastaveia routera mam tak dane ale neide to tak ako by to malo byt.... a routher je asi 5 m od notebooku...ja nechapem dash1: dash1: dash1:

// obmedzuj počet smajlov v jednom prípevku, odporúčam prečítať si pravidlá - enzooo

joebvk
Moderátor

Založený: 19 február 2008
Poďakovaní 143 v 119 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po júl 12, 2010 12:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Zmluvy sú väčšinou stavané tak, že rýchlosť ktorú tam máš uvedenú (2048 kb/s) nie je garantovaná (zaručená) ale maximálna možná. Poskytovateľ internetu môže mať v podmienkach uvedenú agregáciu (v praxi to znamená, že ak je pripojených viac užívateľov súčasne, tak sa môže znížiť rýchlosť pripojenia).
Videl som pripojenie kde mala byť rýchlosť 1 Mb/s ale prakticky sa tam pohybovala iba okolo 256 kb/s.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
denko94
Občasný prispievateľ

Založený: 18 august 2008
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut marec 05, 2013 6:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ahojte, ja mám skoro ten istý problém, že mám stolný počítač pripojený k internetu normálne káblami a potom 1 notebook. Rýchlosť internetu mám v papieroch a v cenníku 5 Mb/s a ide mi len polovica, čiže 250 Kb/s. Väčšinou je to tak, že buď je pustený PC alebo notebook. Neviem si s tým dať rady a dokonca keď vôbec nič nerobím ( nesťahujem, neuploadujem) len si pustím online rádio, aj to mi seká, vypadáva. Neviete mi s tým niekto prosím pomôcť? Ďakujem.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
klarkLL774
Sponzor

Založený: 28 apríl 2008

PríspevokZaslal: Ut apríl 23, 2013 11:06 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Mne pomohol na pomale pripojenie program Advanced system care 6
roshnikhanna
Prezerateľ

Založený: 01 apríl 2021

PríspevokZaslal: St september 08, 2021 10:11 am    Predmet: Thanks Odpovedať s citátom
Thanks for sharing useful information.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Prejsť na: