sex na 1 noc - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

sex na 1 noc

Prejsť na stranu Predchádzajúca  1, 2, 3

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
sex na 1 noc
som za
52%
52% [ 88 ]
so proti
15%
15% [ 26 ]
podla stavu alkoholu v krvi
31%
31% [ 53 ]
Celkom hlasov: 167
Autor Správa
venom89
Prezerateľ

Založený: 30 august 2008
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št september 18, 2008 5:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
kdyz je to fakt kocka tak ani alkohol nepotrebuju diablo:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
M!ško
Pokročilý

Založený: 11 október 2008
Poďakovaní 75 v 30 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi november 07, 2008 5:48 pm    Predmet: Re: sex na 1 noc Odpovedať s citátom
som proti...
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Lunarny_Transport
Začiatočník

Založený: 26 september 2008
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut február 17, 2009 2:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ja som za sak to je uplne normalne sak ked je sex taky dobry tak preco nie ja by som mal sex kazdy den keby nejaka chcela :) Lenze ja chcem bez zavezkov a to ziadna nechce .......... Alebo chce zato peniaze su to blbosty najskor chcu nezavislost a Potom este aby ste za ne vsetko platily
Creed
Prispievateľ

Založený: 15 február 2008
Poďakovaní 13 v 9 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut február 17, 2009 3:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Vy mate riadne otázky /rofl 8: 8: 8:

U mna podla stavu alkoholu v krvi xD

13Wargas13
V.I.P

Založený: 27 december 2008
Poďakovaní 47 v 39 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne marec 01, 2009 11:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom
možno,podľa situacie
DENI666
Prispievateľ

Založený: 17 júl 2008
Poďakovaní 16 v 14 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne marec 01, 2009 12:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Tak ked sme so strednou na vylete tak skoro vzdy nejaka baba zo skoly sa pritrafy. 5:
samfisher
Začiatočník

Založený: 29 november 2008
Poďakovaní 2 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St apríl 29, 2009 10:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ja som Ludia vyhradne proti kto chcete napiste mi na icq moje cislo je 499-407-319 viete sex je dobry len v spolocnosti frajer a frajerka oni spolu mozu mat a ja som natom s tymto rozhodnutim tak ze to nejde do uvahy mat sex na jednu noc to by malo bit trestny cin 12: ja svoju babu tak milujem teda uz byvalu od dnes 29.aprila 2009 od 21:00 hod proste ja ju milujem a ona mna ne hrala sa somnou dva roky teras otehotnela ale somnou ne pretoez sme nemali nikdy sex a dost ma to zobralo mam sice 17 rokov a ona 15 no ja palcem a ona to berie v pohode a ja necem bez nej zit spravim prenu secko len nak je somnou a kludne sa ktomu dietatu priznam len aby bola ona mojou zenou viete to ej prvi krat co som sa fakt skutocne zamiloval no stratil som ju odkopla ma Plač premyslam nad samovrazdou no neviem zohnat devinu kto vie ozvite s ami diki moc a este ktomu tam ze ja by som sexx na jednu nco necel nikdy ani s babou ktora s ami paci tak ze by som ju hend fikol to proste nejde bez lasky ne a keby ze mam babu a snou sex a najdem si inu tak snou uz sex by som necel proste milujem svoju denisku ktora o mna nema zajem ale ja sa budem snazit pretoze ludia fakt skuste sa zahladiet do tvare clvoeka ktori sa snazi a do tvare cloveka ktori sa nesnazi ja sa snazim najviac jak to jde minul som nanu 36tisic a asi aj viac neviem kolko pride ucet teras a ona naman kasle to neni spravodlive ja ju milujem a ona ma okasle smutne ale realne Plač ssnazim sa najviac a som kenj mili nenadavam bo si to nezela a ona mi vrvai ze to je malo ze nevidi snahu ze nanu jbem a vzdal som sa seckeho kamaratov kvoli nej som ich odjebal a uz nejsme kamosi atd a ona ? stale nadava a pod veci ublizila mi a moc ale ja ju aj tak cem spet a viem vecsinu zvas to nezajima a neceli by ste aby to tam bolo ale prepacte ja uz neviem jak dalej a ked sa zdoverim mi to pomoze prepacte komu to vadi je mi to luto ak vas tym otravujem prepacte, Som mrtvola a nemam chut zit ! ! ! !
joebvk
Moderátor

Založený: 19 február 2008
Poďakovaní 143 v 121 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št apríl 30, 2009 7:37 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Je to smutné. Ale na tie myšlienky so samovraždou zabudni. Viem, sklamanie veľmi bolí.
Máš 17 rokov a všetko pekné Ťa ešte čaká.
Písal si, že ona má 15 rokov. Je vo veku keď ešte sama nevie čo chce. No Ty s tým veľa neurobíš. Aspoň nie priamo a rýchlo. Nech by si jej hovoril čokoľvek, nepresvedčíš ju teraz.
Keď Ti na nej záleží, tak môžeš byť niekde v jej blízkosti a správať sa k nej ako ku priateľke. Nikto nevie čo prinesie budúcnosť. Občas sa stane, že 2 ľudia sa dajú po čase opäť dokopy. Nechcem Ti dávať zbytočnú nádej, že to bude aj v Tvojom prípade. No takto to budeš vidieť trochu s odstupom. Možno zistíš, že nebola pre Teba tá pravá. Možno ona zistí, čo pre ňu znamenáš.
Na druhej strane si cením vernosť a zásadovosť. Je každého osobnou vecou ako berie sex na 1 noc, teda v prípade partnerov je to vec oboch a toho ako to berú obaja.
Zober si to tak, že ja som s priateľkou 3 roky. Najvyšší účet za mobil bol 17000 a to nehovorím o účtoch, ktoré som za ňu uhradil. Napriek tomu tiež nemám istotu, či to so mnou myslí vážne. V poslednej dobe o tom dokonca veľmi pochybujem.
Všetko potrebuje svoj čas. O krátku dobu sa na to aj Ty môžeš pozerať úplne inak. Niekto by Ti poradil aby si sa poriadne opil s tým, že to hneď prebolí. Osobne si myslím, že by to bolo skôr opačne a po vytriezvení by to bolelo ešte viac.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
michalka2762
Prezerateľ

Založený: 04 november 2008
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi november 13, 2009 9:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Mala som pár krát sex na jednu noc , vôbec ma to neuspokojilo po duševnej stránke, skôr som mala pocit prázdna ... neodcudzujem ľudí, kt. majú radi sex na jednu noc ale nie je to nič pre mňa. Ja mám dlhodobý sexuálny vzťah a vyhovuje mi .
Prejsť na: