Hrozba pravicového extrémizmu - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih • Výroba nožov

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

Hrozba pravicového extrémizmu

Prejsť na stranu Predchádzajúca  1, 2

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
erik099
Častý prispievateľ

Založený: 13 december 2008
Poďakovaní 3 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St august 19, 2009 9:06 am    Predmet: Odpovedať s citátom
tak to sa miliš aj keby ich chceli kryt tu su hlavne dvokazy nie neake slova sam dobre vieš že to nie je pravda.niektory chcu takymi nazormy vyburcovat neromov aby sa pridali k extremistom.aj na romov platia zakony.ale to je tak ked nerom niečo ukradne tak to je v poriatku to nikto nerozmazava ale ked ukradne niečo rom tak už to je v televizii a už sa hovory aky su romovia zli.EŠTE RAZ TAKYTO PRISTUP NEVEDIE K NIČOMU IBA K VEDČEJ NENAVYSTI A KRIMINALITE!!!!!! TO TO CHCEME DOSIAHNUT??? BAT SA VINST NA ULICU??

QuaraNtiNe: a zabudol si ešte povedat že nielen romovia okradali a okradaju babičky ale aj neromovia pametate na to ako z nimi vybabrali ti čo sa vydavali za uradnikou len aby ich okradli!! a neboli to romovia.to si prečo nespomenul??? ale chceš urobyt z romov že napadaju starenky.aj neromovia ich neraz napadli a okradli ale to ti asi nevadi tebe vadi iba to čo robia romovia.skus si zistit kolko tresnich činou sa stalo za den na slovensku a potom zistiš kto viac pacha trestni čin.je pravda že romovia robia veci ktore by nemali ale treba sa spitat aj prečo to robia? prečo riskuju že ich zavru a doma maju male deti. vela roby aj ten pristup neromov voči romom ten arogantni pristup a neochota, nadradenost.a pritom ten rom tomu neromovi nič nespravil len preto sa tak k nemu sprava že je rom? tak to sa rieši romska otazka už vela rokov preto visledok je nulovy.v šariskych michalanoch zautočili exstremisti na policajtov prečo ich neodsudili ved to je utok na verejneho činitela!!! kolko krat napadli extremisti romov bezdvovodne prečo neboli potrestany? tak tu nehovorte o tom že romov za ich prečiny netrestaju a neromov trestaju.NEZDA SA VAM ŽE TREBA NAJST SPOSOB AKO SPOLUNAŽIVAT Z KAŽDOV RASOU??? VED VŠECI SME LUDIA O ČO JE LEPŠIA TA ALEBO ONA RASA? ALE TO MUSIME CHCIET MI LUDIA TO NAM VLADA NEPRIKAŽE ŽIADNIM ZAKONOM

myslim si že hlavnim problemom kriminaliti je chudoba za komunizmu musel každy pracovat a kto nechcel tak za to bol potrestany a po ekonomickej stranke sa žilo lepšie to znamena že mam pracu mam peniaze nemusim kradnut!! boli aj taky či už romovia alebo nie ktory kradli to boli skutočny priživnici a vagabundi.dnes kradnu preto aby prežili.

//porušení pravidla č.33
//edituj svůj příspěvek
//Storm

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
QuaraNtiNe
V.I.P

Založený: 30 september 2007
Poďakovaní 32 v 19 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St august 19, 2009 5:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
1. erik099 podľa mňa si ani nepochopil, čo som napísal v tom príspevku o tej babičke, ale nič iné som ani nečakal od teba, mne stačilo prečítať to, čo si písal a po vzhliadnutí počtu gramatických chýb viem ako sme na tom môj, tak sa do mňa neser a premýšľaj ako som to sakra asi mohol myslieť. Myslím, že každý koho IQ je aspoň trojciferné pochopil, že ja som tam práve vravel ako ľahko sa dá prikloniť na stranu pravice a bla bla bla keď nefunguje systém. Bol to len jeden z príkladov a nebolo na tom nič proti Rómom, tak sa uvedom. A tiež som tam veľa napísal, že toto nie je problém len Rómov, tak je dosť trápne, že reaguješ práve na môj posledný príspevok. To len k tebe mam jednu prosbu aby si sa naučil nie len čítať, ale čítať a chápať aj význam.
2. Eričku nauč sa láskavo používať tlačítko EDIT a upravovať svoj príspevok a nie hádzať sem 3 témy, čo by si mohol dať do jednej.

erik099
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: St august 19, 2009 9:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
QuaraNtiNe: gramatika nieje dvoležita dvoležiti je obsah to ho članku.ja sa stebov nechcem hadat ale v tvojom prispevku jasne pišeš že pred romami niesu v bespeči ani starenky tak preto sa pridavaju k exstremistom.ale sam dobre vieš že v mojich prispevkoch pišem pravdu.a stou gramatikou maš pravdu možno sa ju v buducnosti naučim iq mam niske ale chapem čo tim chcu exstremisti dosiahnut timi pochodmi
QuaraNtiNe
V.I.P

Založený: 30 september 2007
Poďakovaní 32 v 19 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št august 20, 2009 8:25 am    Predmet: Odpovedať s citátom
erik tak ti to vysvetlím tu starenku, polopate bo sa mi stebou nechce viac dohadovať. Totot som napísal:

citácia:
Pozerali ste správy ??? Tú babičku starú, ktorej kradnú záhrade, a keď po nich kričala aby prestali začali hádzať po nej kamene ??? Myslíte si, že je teraz ťažké keby na vašu rodinu alebo na vás zaútočia a polícia s tým nič nespraví aby sa dakto pridal na stranu pravice ? Asi nie.

Tým som chcel povedať, že ľudia a nie len z tej obce sa k nim, aj preto pridávajú, lebo ak máš kamoša, kamošku, alebo dakoho v rodine na koho zaútočili Rómovia, alebo niekoho takého poznáš (v tej dedinke je to dosť aktuálne) tak nemáš problém pridať sa na stranu pravice, lebo spolucítiš s tým človekom. Nikde som netvrdil, že je to správne, ale tvrdil som, ale tvrdím, že je proste v psychike ľudí, že ak im dakto ublíži, tak ho nebudú mať radi, ale stavať sa na odpor.

To čo som napísal hore o tej starenke bol len príklad, ako sa z obyčajného človeka môže ľahko stať sympatizant pravice a stačí na to jedná zlá skúsenosť. Tak nechápem, čo tu splietaš o tom, že či biely neútočia na starenky tým, že ich pripravili o peniaze v rôznych podvodoch, keď na to čo som myslel to nemalo súvis. Tak isto som mohol použiť ako príklad malého chlapca, dospelého chlapa alebo ženu a nie práve tú babičku. Bol to len príklad ako a prečo. Nič viac, nič menej.

Keď už ale chceš riešiť tie starenky, ktoré prišli o peniaze pri tých podvodoch, tak je to smutné, že medzi nami žijú takýto ľudia, ktorí sú schopný okradnúť dôverčivú dušu ale: toto sa už absolútne netýka tejto témy.

SEMPER FIDELIS

erik099
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: So august 22, 2009 9:21 am    Predmet: Odpovedať s citátom
QuaraNtiNe:ok nechajme to tak nebudeme sa hadat mi dvaja tento problem nevyriešime na to by sme museli byt vedčina
Fusion
Mierne pokročilý

Založený: 01 september 2007
Poďakovaní 13 v 10 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St október 14, 2009 10:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
quara, navezujem na tvoju odpoved kde si uvadzal aj tych par linkov.Ak byv brazilii tym chudobnym etnikam ponukol niekto pracu a navyse za take peniaze ako tu na slovensku(ked si vezmeme do meritka cely svet tak nase mzdy su relativne dobre) tak by ju podla mna vzali a zivili tak svoju rodinu. U nás cigani vyslovene pracovat NECHCU, a navyse su natolko retardovany ze ani svoje deti nepustia studovat a zaclenit sa do spolocnosti. Rád by som podotkol este jeden fakt, vztahujuci sa na nasich ciganov - nemaju pracu, ziju za prahom chudoby v hroznych podmienkach, ale aj tak im nerobi problem si natrtkat 20 deciek aj ked ich nema z coho zivit, sory ale podla mna tak sa sprava zviera a nie clovek.

Ja vidim ako jedinu moznost taku, ze pokial nad tymto nebude mat niekto pevnu ruku, tak s tym sa fakt nic nespravi. ono ja som nad tymto hutal uz velmo dlho a z pohladu vlady a statu sa s nimi fakt nic neda spravit.. (teda ja by som ich napr zotrocil, ale to je aj tak len dalsi streleny napad;D) mozno fico s tymto mal pravdu, jedine co nas môze zachranit je generacna vymena za istych opatreni. Aj ked trpko pochybujem ze to nieco vyriesi, skor problem exponencialne umocni.

erik099 napísal:
je pravda že romovia robia veci ktore by nemali ale treba sa spitat aj prečo to robia? prečo riskuju že ich zavru a doma maju male deti.

a preto su nevychovany, nevedia sa spravat v autobusoch, a robia zle hej? a preto daka ciganka vynada do starych k***** slusnej pani len kvoli tomu ze si od nej nechcela kupit vonavku?

erik099 napísal:
QuaraNtiNe:ok nechajme to tak nebudeme sa hadat mi dvaja tento problem nevyriešime na to by sme museli byt vedčina
ty si nejaky dyslektik alebo co?

// pravidlo 33, upravuj svoje prispevky
//druid41

erik099
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: So november 28, 2009 6:51 pm    Predmet: hrozba pravicoveho exstremizmu Odpovedať s citátom
prečo hadžeš všetkych romov do jedneho vreca niektory cigani žiju lepšie ako ti a na to maš aky nazor ked si napisal že CIGANI SU ZDEGENEROVANI A NECHCU ROBIT. keby si mal svoj podnik zamestnal by si cigana?myslim že nie jedine na čierno aby si nemal nanho žiadne vidaje iba čisti zisk za malo penazi na to su cigani dobry!! a ktej ciganke čo nadava ked si od nej nekupiš vonavku:to je spodina ubožiaci.aj medzi bielimi sa najdu taky ludia tak prečo hovoriš cigani. niesu všeci taky.pozbieraj bielu spodinu na jedno miesto a vznikne ti novy lunik 9.a že nechcu robit to je už stara rozpravka to už davno neplati.CIGANI NIESU TI KTORICH STRETAVAŠ NA STANICI NA STANICIACH SA POHIBUJU IBA VANDRACI BEZDOMOVCI atd tak nesud ciganou ked ich nepoznaš over si fakty aj na tej druhej strane a tak možeš polemizovat
Prejsť na: