Jedna zdravotna poisťovňa ( alebo viac) - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

Jedna zdravotna poisťovňa ( alebo viac)

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
JoBu
Prezerateľ

Založený: 08 október 2007
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut október 09, 2007 3:56 pm    Predmet: Jedna zdravotna poisťovňa ( alebo viac) Odpovedať s citátom
Jedna poistovňa by zožrala menej ako desť daľších.Veď peniaze berú len s jednej kopy!!! 12:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
enzooo
V.I.P

Založený: 17 september 2007
Poďakovaní 52 v 37 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St október 10, 2007 7:52 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Toto bla vcerajsia tema dna a pozeral som to na TA3 ako si to rozdavali
poslanec KDH a generalný riaditel SP. Ten poslanec mi spravil take nervy,
lebo kritizoval SP ze kupili 7 aut za 6 milionov a ze naco,ved politici
si kupuju z našých danových poplatkov vladne BMW jedno za 6 melonov
a to este hovorím málo...
A ich je tam 150 a kazdý ma svoje!!!
SP má 5000 zamestnancov a ma cca tiež 150 aut,lez nie BMW ale Fabie,Felicie
a sem tam jednu Oktavku, riaditel SP Superb 1,9TDi.
Nejdem asa už nad tým znervoznovat,ja tu mentalitu politicku nezmením.
10 12: diablo:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Queemar
Prezerateľ

Založený: 19 október 2007

PríspevokZaslal: Št október 25, 2007 5:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
To či budeme mať 10 zdravotných poisťovní alebo len jednu, neovplyvní zdravotnú starostlivosť, lebo to, či budeš ošetrený u lekára a ako kvalitne závisí od konkrétneho lekára a nie od ZP, rozdiel je len v tom, že jedna ZP zožerie menej peňazí ako 10 ZP a tým je predpoklad, že sa viac peňazí vráti naspäť do zdravotníctva a k pacientom. Lenže je zrejme, že dzurindovci sú finančne zainteresovaní v mnohých ZP, preto tak bojujú proti ich zrušeniu.
rudy76
V.I.P

Založený: 04 marec 2007
Poďakovaní 5 v 5 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št október 25, 2007 5:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Dnes som akurat kukal na vyplatnu pasku.... skoro som odpadol!!!!! preco nemoze mat normalne kazdy clovek nieco ako kreditku, no a s nou by platil??? odvody by boli odvadzane na jeho ucet... niekto sa mozno pozastavi nad tym, ze co dochodcovia, deti a nezamestnani.... im by islo nejake percento z tychto uctov.... Preco, ked nie som vobec chory, maju moje peniaze prepadnut na nejakeho alkaca alebo fetaka???? tymto krokom by sa vyriesil aj problem poistovni, prakticky by nebolo treba ziadnu..... punktum..... cakam vase nazory
Queemar
Prezerateľ

PríspevokZaslal: Pi október 26, 2007 9:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom
rudy76 napísal:
Dnes som akurat kukal na vyplatnu pasku.... skoro som odpadol!!!!! preco nemoze mat normalne kazdy clovek nieco ako kreditku, no a s nou by platil??? odvody by boli odvadzane na jeho ucet... niekto sa mozno pozastavi nad tym, ze co dochodcovia, deti a nezamestnani.... im by islo nejake percento z tychto uctov.... Preco, ked nie som vobec chory, maju moje peniaze prepadnut na nejakeho alkaca alebo fetaka???? tymto krokom by sa vyriesil aj problem poistovni, prakticky by nebolo treba ziadnu..... punktum..... cakam vase nazory

No rudy nemôžem celkom s tebou súhlasiť. Patríš k mizivému percentu šťastlivcov, čo nemajú zdravotné problémy, to bohužiaľ ja o sebe povedať nemôžem, beriem lieky, na ktoré doplácam mesačne okolo tisícky a bez nich jednoducho nemôžem fungovať. Keby však bola iba jedna ZP a tá by vracala zisk späť do zdravotníctva, ani ja a ani tisíce ďalších pacientov by nemuseli doplácať tak veľa, alebo možno vôbec za lieky, ktoré ich držia nad hladinou.

kefan
Občasný prispievateľ

Založený: 23 september 2007

PríspevokZaslal: So január 05, 2008 8:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
len je otazne že či sa uštrene peniaze vratia naspät do zdravotnictva alebo si ich vyšie postaveny ludia nerozdelia napr. na odmenach. Mozno jedna zdravotna poistovna zožerie menej penazi ale treba brat do uvahy aj to že viac zdravotnich poistovny tvori medzi sebou konkurenciu a tvori sutažive prostredie.
ljova
Začiatočník

Založený: 07 január 2008
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 07, 2008 11:26 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Som proti jednej poistovni, lebo som v sukromnej poistovni a nikto mi nebude rozkazovat, do ktorej mam ist.
Mojej babke davali umely klb uz po troch tyzdnoch, primar jej povedal, ze vo vseobecne zdravotnej cakaju aj pol roka...

Queemar
Prezerateľ

PríspevokZaslal: Pi január 11, 2008 4:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
kefan napísal:
len je otazne že či sa uštrene peniaze vratia naspät do zdravotnictva alebo si ich vyšie postaveny ludia nerozdelia napr. na odmenach. Mozno jedna zdravotna poistovna zožerie menej penazi ale treba brat do uvahy aj to že viac zdravotnich poistovny tvori medzi sebou konkurenciu a tvori sutažive prostredie.

Všetky zdravotné poisťovne majú rovnaké podmienky, o nejakom konkurenčnom prostredí tu nemôže byť ani reči. Poznáš porekadlo : Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú?
Vždy ide totiž v prvom rade o peniaze a nie o pacienta. Takže jednoznačne som za jednu ZP

Prejsť na: