Prečo Ing. Anton Csino kandiduje za Ružinov - Trnávku? - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih


Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

Prečo Ing. Anton Csino kandiduje za Ružinov - Trnávku?

 LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Prídete hlasovať v komunálnych voľbách?
áno
50%
50% [ 1 ]
nie
50%
50% [ 1 ]
neviem
0%
0% [ 0 ]
Celkom hlasov: 2
Autor Správa
atom123
PrezerateľZaložený: 14 november 2010
Príspevky: 1
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne november 14, 2010 3:12 pm    Predmet: Prečo Ing. Anton Csino kandiduje za Ružinov - Trnávku? Odpovedať s citátom
Som obyvateľom časti Ružinov - Trnávka a mojim cieľom je aby sa Trnávka stala pýchou Ružinova. Aby obyvatelia Trnávky mohli byť hrdý na svoju mestskú časť.

To však nie je možne ak zostanú nepovšimnuté základne potreby zdravého bývania ako rozbite chodníky aké nenájdete v žiadnej inej mestskej časti, neopravené zdravotné stredisko, ak bude Trnávka miestom každodenného zápasu o parkovacie miesto, miestom kde nie je prvoradá bezpečnosť a kde nie sú pre naše deti vybudované detského ihriská.

Aby sa Trnávka stala modernou mestskou časťou potrebuje novú tvár s výzvou, ktorá pozná ich problémy a bude presadzovať potreby obyvateľov.


Preto máme my obyvatelia Trnávky teraz jedinečnú šancu v komunálnych voľbách. Ak chceme peknú a modernú Trnávku musíme mať vlastného zástupcu vo voľbách.

Preto príďte k voľbám 27.11.2010 a krúžkujte za Ing. Antona Csina kandidáta na poslanca do Miestnehozastupiteľstva za MČ Bratislava - Ružinov pod číslom 2 a kandidáta na poslanca do Mestského zastupiteľstva Bratislavy pod číslom 5 s podporou SDĽ.

viac na: http://www.csino.webs.com/


Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Prejsť na:   
Nemôžete pridávať nové témy do tejto sekcie.
Nemôžete odpovedať na témy v tejto sekcii.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.

TOPlist

TOPlist TOPlist TOPlist

Upozornenie: Tato stránka služi výhradne ako diskúsne fórum prinášajúce množstvo informácií, rád, recenzií a návodov a je vám umožnené použivať ju len pre tento účel! Nevyúživajte túto stránku k uverejňovaniu akéhokolvek materiálu ku ktorému nemáte legálne opravnenie, alebo nie ste jeho vlastníkom. Prevádzkovatel tejto stránky odmieta akúkolvek zodpovednosť za vami uverejnené odkazy alebo materiál v rozpore so zákonom! Akékolvek šírenie autorsky chránených diel bez súhlasu autora je trestné!

V prípade najdenia nelegálneho obsahu nás prosím okamžite kontaktujte.

contatore visitewebsite counter

Odkazy: Internet, Vyšívané osušky, Vtipné tričká, Vtipné darčeky, Upload obrázkov
[ Doba načítania stránky: 0.2 sekúnd ] :: [ 14 dotazov ]
Powered by php.B.B. © php.B.B. Group © Best4you.sk 2007-2018