Hodnost - download, online

LIVE STREAMINGNápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Výroba nožov • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Nový youtuber showPayneOdmeny uživatelomRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

IZMAEL.eu

Hodnost

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
damian210
Častý prispievateľ

Založený: 15 júl 2008
Poďakovaní 2 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So december 25, 2010 9:26 pm    Predmet: Hodnost Odpovedať s citátom
Mám hodnosť Cleaner hodnosť pre tých ktorý aktivne označuju neaktivny linky
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
wader
Administrátor

Založený: 03 marec 2007
Poďakovaní 939 v 224 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So december 25, 2010 9:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Uplne presne som nepochopil ci to bolo myslene ako navrh,oznam alebo otazka. Pokial vsak narazate na to ci sa na fore nachadza hodnost prislusna uzivatelom ktory aktivny nahlasuju pravidla porusujuce prispevky tak ta sa tu nachadza a vola sa Reporter.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
damian210
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Ne december 26, 2010 11:40 am    Predmet: Odpovedať s citátom
že by sa to malo premenovať na cleaner a ešte mam jednu glob.moderátor vyhazduje moderátorov oznamuje príspevky nové rieši problémy niečo ako admin
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Ne december 26, 2010 11:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom
No nevidime zatial dovod to premenovat kedze uzivatel s hodnostou Reporter zatial stale len nahlasuje, necisti,nepremazava cize hodnost Cleaner by nebola tak vystizna ako Reporter.Co sa tyka hodnosti Moderator tak to je najvyssi stupen moderatora, Recruit moderator je zaciatocny/docasny alebo v skratke len skusobny kde sa urci ci je casom vhodny postupit do pozicie hlavneho Moderatora alebo ukonci svoju cinnost.Rovnako ako hodnosti nemaju rovnake ani pravomoci, Recruit moderator ma pochopitelne obmedzene pravomoci.

Naposledy upravil wader dňa Ne december 26, 2010 11:54 am, celkom upravené 2 krát.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
POK€R™
Pokročilý

Založený: 31 júl 2009
Poďakovaní 31 v 30 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne december 26, 2010 11:53 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Wader sorry že sa vám tu do toho miešam je to takto tu sú moderátori právo vyhodiť nejakého má len wader :-) a Wader mám na teba otázku že či by sa kukol koľkým ľudom som pomohol a koľko som tu že či by mi mohol byť pridelení rank Power User :) ďakujem
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránkyICQ
damian210
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Ne december 26, 2010 11:54 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Glob.Moderátor-človek ktorý sa stará o chod fóra vyhadzuje moderátorov robi zoznamy napr.hier abecedne dôležitý človek fóra Taky menší adminko :-)
damian210
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Ne december 26, 2010 11:55 am    Predmet: Odpovedať s citátom
sorry stihol si to skor opraviť ako ja napísať niečo o Glob.Moderatorovi
wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Ne december 26, 2010 12:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
POK€R™: Novych Power Userov budeme urcovat v januari noveho roku a tym ze tu budes o to ziadat mas o to nizsiu sancu sa nim stat pretoze jednak o tom hovoria pravidla a dalsi bod je ze tu zakladas nieco mimo temu.Tak do buducna otazky podobneho typu bud v teme zvlast alebo priamo mne cez sukromnu spravu.
Za príspevok poďakoval: POK€R™
damian210
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Ne december 26, 2010 12:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
je vidno u neho Spam ale narozdiel velmi pomože uživateľom fóra
wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Ne december 26, 2010 2:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Piste prosim k teme!
16DodgE16
V.I.P

Založený: 14 máj 2009
Poďakovaní 40 v 32 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne december 26, 2010 4:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
POK€R™:
Pravidlo 14.
Je zakázané žiadať vedenie fora o udelenie hodnosti za body alebo odmeny!Za porušenie tochto pravidla bude udelená basa!Opakované porušenie BAN!
O hodnosti si mozes precitat tuna:
http://www.best4you.sk/nova-hodnost-power-user-t10886.html
http://www.best4you.sk/hodnosti-na-fore-t9098.html?

damian210:
Medzi Cleaner-om a Reporter-om je rozdiel.
Cleaner - Pomaha nahlasovat posty, ktore porusuju pravidla + ma obmedzene prava moderatora.
Reporter - "Iba" nahlasuje linky.

Namiesto hodnosti "Cleaner" je tu "Recruit Moderator"
POK€R™
Pokročilý

Založený: 31 júl 2009
Poďakovaní 31 v 30 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne december 26, 2010 5:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Dodge ja viem ja som sa len spýtal aby som vedel kedy budú vyberať dostal som odpoveď neviem čo tu riešiš rolleyes:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Non
V.I.P

Založený: 31 august 2008
Poďakovaní 115 v 110 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po december 27, 2010 10:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
POK€R™ napísal:
Wader sorry že sa vám tu do toho miešam je to takto tu sú moderátori právo vyhodiť nejakého má len wader :-) a Wader mám na teba otázku že či by sa kukol koľkým ľudom som pomohol a koľko som tu že či by mi mohol byť pridelení rank Power User :) ďakujem

Len malá drobnosť ( pre všetkých ) - pri pomáhaní treba pozrieť ak sa niekto pýta, kedy to písal, prispievať do pol roka alebo rok starej témy nemá zmysel.

Za príspevok poďakoval: 16DodgE16, jaja_16, Mattdog
damian210
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Ut december 28, 2010 1:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Non napísal:
POK€R™ napísal:

Len malá drobnosť ( pre všetkých ) - pri pomáhaní treba pozrieť ak sa niekto pýta, kedy to písal, prispievať do pol roka alebo rok starej témy nemá zmysel.

píš k téme !

wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Ut december 28, 2010 1:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
damian210: Prestan spammovat!

Kedze uz bolo v teme vsetko povedane aj odpovedane tak temu uzamkynam!
Zamknuté: Ut december 28, 2010 1:15 pm, zamkol wader
Prejsť na: