zmena pravidla 33 - download, online

LIVE STREAMINGNápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Výroba nožov • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Nový youtuber showPayneOdmeny uživatelomRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

IZMAEL.eu

zmena pravidla 33

Prejsť na stranu Predchádzajúca  1, 2

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
Critian
Sponzor

Založený: 24 apríl 2009
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 6:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
dkk napísal:
sudruh Critian prispevkou az 4

milujem chlapcov co maju len velku hubu ano je problem medzi stolickou a klavesnicou musis to vediet najlôepsie vsak tym problemom si sam

dalsi co do vsetkeho vidi ale noupol este ani megabajt

a k moderatorom nuz maju sa starat o poriadok na fore su na to urceny ludia ktory maju neaku tu doveru vo vedeni fora a vedia co maju robit a hlavne ako nuz ale ked sa nezvlada tak prichadza vymena a tu nachadzam niektore svoje temy ktore som este upoval na rapida co je rok do zadu samozrejme s nefunkcnymi linkami (niektore moje linky vydrzia iba par dni a tu vidim polrocne tenmy z juna jula ..ako urcite tam nik nebol a ja mam do takej temy dat svoj upload?? XEXEXEXE

Jasan chalan cakal som ze vystupis s poctom prispevkov pre zvysenie ega :-) Ak by sme mali ist podla toho tak pri pocte dat na torrent trackeroch a peer to peer si to s tvojimi VAckami rad porovnam a potom ma tiez ohodnotis podla poctu GB na hostoch? Ved pravdu ma len hrdina z vysokym cislom prispevkov wink:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Mattdog
V.I.P

Založený: 25 február 2008
Poďakovaní 113 v 71 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 6:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
dkk napísal:

a k moderatorom nuz maju sa starat o poriadok na fore su na to urceny ludia ktory maju neaku tu doveru vo vedeni fora a vedia co maju robit a hlavne ako nuz ale ked sa nezvlada tak prichadza vymena a tu nachadzam niektore svoje temy ktore som este upoval na rapida co je rok do zadu samozrejme s nefunkcnymi linkami (niektore moje linky vydrzia iba par dni a tu vidim polrocne tenmy z juna jula ..ako urcite tam nik nebol a ja mam do takej temy dat svoj upload?? XEXEXEXE

Pozri chlape, neviem čo tu riešiš, ak si tu chce užívateľ nájsť to, čo hľadá, tak to aj nájde, nepotrebuje na to žiadne upozornenie v podobe červeného svetielka aby sa téma presunula navrch pri postnutí nového príspevku (uploadu..či už tvojho alebo hocikoho). Ak tu máš samostatnú tému, kde ty sám uploaduješ príspevky a užívateľ si to bude chcieť stiahnuť, tak si to aj nájde a stiahne! Nevidím dôvod, prečo by si mal problémy prispôsobiť sa tomuto novému pravidlu, no podľa tvojho štýlu vyjadrovania usudzujem, že to nie si na tom s nervami príliš v pohode ...nikto ti nekáže tu byť, ak sa ti nepáči.

To je všetko z mojej strany wink:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
dkk
Profesionál

Založený: 23 august 2007
Poďakovaní 23 v 18 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 8:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Mattdog napísal:
dkk napísal:

Pozri chlape, neviem čo tu riešiš, ak si tu chce užívateľ nájsť to, čo hľadá, tak to aj nájde, nepotrebuje na to žiadne upozornenie v podobe červeného svetielka aby sa téma presunula navrch pri postnutí nového príspevku (uploadu..či už tvojho alebo hocikoho). Ak tu máš samostatnú tému, kde ty sám uploaduješ príspevky a užívateľ si to bude chcieť stiahnuť, tak si to aj nájde a stiahne! Nevidím dôvod, prečo by si mal problémy prispôsobiť sa tomuto novému pravidlu, no podľa tvojho štýlu vyjadrovania usudzujem, že to nie si na tom s nervami príliš v pohode ...nikto ti nekáže tu byť, ak sa ti nepáči.

To je všetko z mojej strany wink:

takisto si to najde na inom fore BAY BAY

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Non
V.I.P

Založený: 31 august 2008
Poďakovaní 115 v 110 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 11:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Myslím, že kolegovia to už povedali všetko, podstatné je, že kto príde sem ( alebo na hociaké iné fórum ) a navštívi kategóriu download, chce niečo stiahnuť - a nájde si, čo chce stiahnuť bez ohľadu na to, či je to na začiatku, v strede, alebo na konci a potom to stiahne. Je jasné, že to nemusí svietiť červenou farbou na začiatku. Máme tu dva rôzne pohľady na vec, moderátor, ktorý chce aby to tu bolo prehľadné a ty, ktorému nejde o nič iné, len stoj čo stoj byť prvý, najväčší a najlepší, je škoda, že to berieš takto, lebo si dobrý uploader, no vidím, že tu ide len o tvoje ego, nič viac.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Za príspevok poďakoval: fc-matik
dkk
Profesionál

Založený: 23 august 2007
Poďakovaní 23 v 18 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne január 30, 2011 7:48 am    Predmet: Odpovedať s citátom
myslim ze terajsi pohlad do sekcie va a dodrziavanie starych pravidiel vas nechava tazko chladnymi :-))))))
Prejsť na: