HD zvuk - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Pruzinky.sk TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
Multishare.cz TRU
IZMAEL.eu

HD zvuk

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
denko94
Občasný prispievateľ

Založený: 18 august 2008
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 11, 2011 11:28 am    Predmet: HD zvuk Odpovedať s citátom
Ahojte, dúfam že sem patrí táto téma... Mám problém zo zvukom že, mám grafickú kartu ATI RADEON HD 5450 a monitor mám tiež v HDMI kvalite. Kúpil som si HDMI kábel pripojil to no nefungovalo mi to. Nejako som to potom tak spravil, že mi obraz ide ale nejde mi tam zvuk. Prosím vás neviete ako mám spraviť ten zvuk? Nechce mi ísť. Inak ten obraz ide, len je trochu rozmazaní. To nevadí? PLS ďakujem za odpoveď
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
POK€R™
Pokročilý

Založený: 31 júl 2009
Poďakovaní 31 v 30 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne september 11, 2011 6:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Skús stiahnuť najnovšie zvukové ovládače wink: Poprípade skús aj najnovšie ovládače na tvoju grafickú kartu :-)
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránkyICQ
noo
Power User

Založený: 02 august 2008
Poďakovaní 22 v 21 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po september 12, 2011 12:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom
aky je to monitor (presny typ) a ma vobec ten monitor reproduktory??

alebo ti nejde zvuk ani z normalnych reprakov??

ta rozmazanost moze byt zlym nastavenim rozlisenia vo vlastnostiach grafiky- daj maximalne rozlisenie a ked to nepojde postupne to znizuj

(ovladace nove zatial nedavaj)

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
denko94
Občasný prispievateľ

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 6:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
No tak ja to tak mám,že mám televízor Orava napojený aj ako monitor na PC. a slúži aj ako TV. Reproduktory má ten televízor a na normálnom režime mi ide v pohode zvuk na 100 % .Tak ma iba napadlo že nie je to kvôli tomu, že musím mať aj HD zvukovú kartu? Lebo ja nwm či mám zvukovú kartu v HD iba viem že grafická je v HD. A tie ovládače teda nemám vyskúšať?
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
denko94
Občasný prispievateľ

PríspevokZaslal: St september 14, 2011 7:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Práve som niečo skúšal a keď som tam napojil obyčajné reproduktory tak ten zvuk šiel. Len ja používam reproduktory toho televízora.
noo
Power User

Založený: 02 august 2008
Poďakovaní 22 v 21 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po september 19, 2011 10:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
nemusis mat zvuk HD (aj tak je to len obchodny trik toto oznacenie na zvukovych kartach)

ide o to , ze ked mas pripojeny ten televizor/monitor , tak v nastaveniach zvuku (reproduktor vpravo dole pri hodinach) , klikni na to pravym tl. a daj Playback devices (prehravanie, alebo tak nejako , ja to mam v anglictine) a tam treba zvolit Defaultne (prednastavene) zariadenie ako vystup zvuku. Musis zvolit ten HDMI vystup , ak tam ovsem bude. Predpokladam , ze mas Windows 7 , na XP to nastavenie moze byt mierne inak.

Ak by to neslo takto , tak cez Ovladaci panel - Zvuk - konfiguracia treba sa s tym pohrat
mozno bude nutny restart

zatial nove ovladace nedavaj ,aj ked to rozbehas nespekuluj s ovladacmi , lepsi zvuk nebude

ovladace treba dat az ked to nerozbehas , alebo ked nebude pekny zvuk (sekanie , chrcanie)

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Za príspevok poďakoval: denko94
denko94
Občasný prispievateľ

PríspevokZaslal: St november 09, 2011 8:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Sorry že som sa tak dlho neozval,ale mal som menší problém s PC, ale ten je už vyriešený.. inak chcel som že už mi ten zvuk ide, všetko na 100 % ďakujem za rady pomohli mi. :) Veľká vďaka ešte raz a aj celému týmu Best4you
Prejsť na: