program na zistenie hesla na pokec - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • XXX fórum • Prihlásenie
Upload obrázkovOdmeny uživatelomMS VO FUTBALE 2014 • Registrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

Brazílsky BONUS! Ziskaj až 500€ počas MS vo futbale. Promo kód: MS2F14 | Filmy na pozeranie zadarmo - Onlinefilmy.eu

program na zistenie hesla na pokec

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
a.kabat
Občasný prispievateľ

Založený: 26 september 2007
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St august 06, 2008 8:38 pm    Predmet: program na zistenie hesla na pokec Odpovedať s citátom
Prosim ako sa vola program ktory mi zisti heslo do pokecu?????(okrem keyloger) viem ze taky existuje. tak vas prosim ako sa vola. DIKI
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
mato7221
V.I.P

Založený: 29 október 2007
Poďakovaní 26 v 25 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St august 06, 2008 8:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
No taky teda urcite nenajdes a ked najdes tak sa ti osobne poklonim...
Niektory ludia to vedia zistit ale pochybujem ze by sa s tym len tak chvalili,,,,

A prosim taketo temy tu nezakladajte a uz konecne pochopte ze to neni take lahke ako si vy myslite...

odass
Sponzor

Založený: 17 január 2008
Poďakovaní 29 v 11 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St august 06, 2008 8:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ze program na zistenie hesla na pokec
hitman-killer
Pokročilý

Založený: 31 máj 2008
Poďakovaní 102 v 64 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne august 10, 2008 6:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
odass napísal:
Ze program na zistenie hesla na pokec
16: 16: 16: súhlasim
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
a.kabat
Občasný prispievateľ

Založený: 26 september 2007
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St august 13, 2008 9:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
existuje taky program ja som ho aj mal iba som si ho omilom odinstaloval a teraz neviem nazov tak preto sa pitam a aj fungoval.
PiTo69
Častý prispievateľ

Založený: 25 marec 2007
Poďakovaní 4 v 3 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St august 13, 2008 10:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
tak ked ho budes zase mat tak ho sem daj... som na to zvedavy :P
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
wader
Administrátor

Založený: 03 marec 2007
Poďakovaní 917 v 221 Príspevkoch

PríspevokZaslal: St august 13, 2008 10:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
a.kabat napísal:
existuje taky program ja som ho aj mal iba som si ho omilom odinstaloval a teraz neviem nazov tak preto sa pitam a aj fungoval.
Myslim ze viem o ktorom programe hovoris.Vola sa Brutus ale ten uz nefunguje tak ako fungoval kedysi pretoze 80% stranok je proti tomu chranena.Taktiez zalezi od zlozitosti hesla, pokial je heslo 10 miestne tak ti to generovanie programom moze trvat aj niekolko mesiacov.Ale na 100% program ktorym vygenerujes heslo neexistuje.Pretoze ak hladas program kde zadas uzivatelske meno a automaticky ti vygeneruje heslo tak na to mozes zabudnut.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
mato7221
V.I.P

Založený: 29 október 2007
Poďakovaní 26 v 25 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št august 14, 2008 7:07 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Presne tak, vacsina mojich kamaratov(vratane mna) mavame okolo 15 miestne hesla s kombinaciami cisel,pismen,,znakov atd... Tak si predstav kolko by ti to brutus robil... A co sa tyka toho keylogeru o kt si sa zmienil na zaciatku,tak ten mam... Ale pochybujem ze by ti pomohol zistit heslo na pokec pretoze keyloger ti odchytava stlacene klavesy na klavesnici do textoveho dokumentu....Cize by si to mohla spravit jedine tak,ze ho aktivujes,skryjes(je tam taka funkcia aby obet nevidela ze je zapaty) a pozves k sebe na pc kamosku/a kt chces zistit heslo... Toto zarucene funguje
Za príspevok poďakoval: milankl
Prejsť na: