.Pravidlá sekcie Movies - prispievatelia prečítať a neporušovať ! - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Sponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy

468x60

.Pravidlá sekcie Movies - prispievatelia prečítať a neporušovať !

 LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
Asgard
ModerátorZaložený: 10 november 2007
Príspevky: 814
Poďakovaní 186 v 115 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut december 26, 2017 11:40 am    Predmet: .Pravidlá sekcie Movies - prispievatelia prečítať a neporušo Odpovedať s citátom
1.V sekcii záväzne platia všeobecné Pravidlá fóra2. Ako pridávať novú tému sekcie Movies !!!

Nezakladať duplicitné témy !

Pred tým, než založíte novú tému uistite sa, či sa v danej podsekcii taká téma už nenachádza! A to najlepšie pomocou odkazu Hľadať
Ak sa taká téma už tam nachádza , tak svoj príspevok pridajte do nej, iba ak sa nenachádza - vtedy môžte vytvoriť novú tému.V prípade že vytvoríte duplicitnú tému , budete upozornení a po viacnásobnom porušení vám bude udelené väzenie, poprípade ďaľšie sankcie.

Povinnosťou každého prispievateľa je dávať príspevky do správnych podsekcií, tzn. že video s rozlíšením nižším ako má ktorýkoľvek z formátov HD pridať do niektorej z podsekcie Filmy AVI , akékoľvek DVD len do sekcie Filmy - DVD, dokumentárne diela do podsekcie Dokumenty, SK/CZ dabované rozprávky patria len do podsekcie Rozprávky - SK/CZ dabing a pod.
3. Názov témy musí byť v tvare:...... diablo:

Český alebo ak existuje Slovenský názov / Originál názov (Rok) Horalové / Horali / The Mountain Men (1980) , ak je názov príliš dlhý tak sa orginál skráti - Fantastická zvířata a kde je najít / Fantastic Beasts and..(2016)

Pokiaľ nie je slovenský alebo český názov (alebo je rovnaký) tak sa uvádza len originálny názov : Wilson (2017) alebo Bad Batch , The (2016)

Pri SK a CZ produkcii sa uvádza len orginálny slovenský alebo český názov ( napr. Čiara (2017) , Po strništi bos (2017) ).

Názov témy nesmie obsahovať nič iné ! napr. server, na ktorom je upload, release, jazyk dabingu a nesmie obsahovať zdroj filmu - DVD Rip alebo TV Rip a pod.

Ak má téma len cudzojazyčný názov a začína určitým alebo neurčitým členom ( The , I , A , An , L´ , Les a pod.) tento sa uvedie na koniec názvu za čiarku ( napr.Wall , The (2017) alebo Night In Paris , A (2017) alebo Remember You , I (2017) alebo Bidasses en folie , Les (1971)

V prípade, že seriály alebo relácie majú rôzne produkcie (nie dabing), doplní sa za lomítko o akú produkciu sa jedná. Napríklad : Partička (2010) / SK alebo Partička (2010) / CZ


nepoužívajte v príspevku červenú farbu písma - kvôli LinkCheckeru.

4. Čo musí obsahovať nový príspevok.

a)
- Cover alebo plagát filmu z českým alebo slovenským názvom (ak existuje ) ak nie, tak s orginál názvom, link musí byť v tagu Img.

- Názov príspevku v tvare: Český alebo ak existuje aj Slovenský názov / Originálny názov (Rok) Magická hlubina / Magická hlbočina / Le grand bleu (1988)

Pokiaľ film nemá slovenský alebo český názov (alebo je rovnaký) tak sa uvádza len originálny názov: Patti Cake$ (2017)aleboThe Best Man Holiday (2013)

- Link na filmovú databázu, ktorá je po česky alebo slovensky, po otvorení ktorej sa zobrazí obsah filmu, alebo tento obsah filmu musí byť okopírovaný v príspevku. Link musí byť v Code.


- aké jazykové mutácie dabingu obsahuje , DVD či obsahuje menu, bonusy a kompresiu DVD

- informácie o jazyku titulkov ( ak sú )

- info o zdroji filmu - TV Rip / DVD Rip / BRrip / CAMrip a pod. ( ak to nie je jasné z názvu releasu )

- názov release ( ak je film premenovaný pri reuploade, v príspevku môže byť len raz )

- celkové trvanie filmu

- info : kvalita videa - najmä veľkosť dátového toku - bitrate , rozlíšenie a kodek ( rozlíšenie od Width : 1 280 pixels je HD , od Šířka : 1 920 pixely je Full HD a patrí do sekcie Movies » Filmy HD - .... )

- info o kvalite audia - veľkosť dátového toku (bitrate) a kodek audia

- informácie o kvalite musia byť v textovej forme, nepoužívajte červenú farbu písma - kvôli LinkCheckeru.

V prípade, že príspevok nebude obsahovať informácie o kvalite videa, môže byť bez upozornenia užívateľa tento príspevok zmazanýb) Linky - linky opúšťajúce toto fórum patria vždy Code, na download do jedného Code. Nič iné do Code nedávať !!! Linky na download musia byť priamo na download doménu !!! - žiadne presmerovania , odkazy na aresár,složky, crypty, magnet, ed2k, odkazy na torrenty alebo P2P a pod.diablo:

- Heslo - ak mate súbor zaheslovaný, je povinnosťou heslo zverejniť (nesmie porušovať pravidlá fóra). Heslo patrí do Quote. Nič iné do Quote nedávať !

c) Je zakázané kopírovať odkazy z inych stránok / fór . Kopírovanie je povolené len v prípade ak ste vlastník alebo budete mať povolenie od vlastníka obsahu nachádzajúceho sa v odkaze. V prípade zistenia že je odkaz prevzatý bez povolenie od autora alebo duplicitný , príspevok bude odstránený a uživateľ potrestaný.

d) Je zakázané žiadať bez opodstatnenia o reupload súborov na server, ktorý práve vyhovuje vám. Dôvody ako pomalá rýchlosť internetového pripojenia, dlhá čakacia doba a podobne, nie sú akceptovatelné dôvody. Takéto príspevky budú bez upozornenia odstranené a užívatel potrestaný. Toto pravidlo sa nevzťahuje na tie žiadosti, ak príspevok obsahuje len servery, z ktorých sa nedá stiahnuť bez prémiového účtu.5. Povinnosť jedného príspevku.
Každý Autor, ktorý ktorý vytvorí príspevok do akejkoľvek témy, je povinný mať len 1 príspevok v téme a nové príspevky je povinný pridávať do už existujúceho príspevku. Má tiež právo napísať ešte 1 príspevok (odpoveď do danej témy), ktorý bude informovať (nesmie obsahovať odkazy, opúšťajúce fórum) o zmene alebo aktualizácii pôvodne vytvoreného príspevku. V prípade že sa Autor rozhodne pridať do príspevku nové odkazy, predošlý príspevok (ktorý informoval o aktualizácii alebo úprave pôvodného príspevku) odstráni a vytvorí nový, ktorý bude opäť len informovať o aktuálizácii alebo úprave pôvodného príspevku v téme.6.Ak hľadáte konkrétne dielo a nenachádza sa tu, žiadosť o jeho upload nepatrí sem a ale do sekcie Hľadám » Filmy (Hľadám) . Do názvu témy napíšte názov hľadaného diela.....téma z názvom "pomóóóc hľadám" nikomu nič nepovie.
7. Odpovede na príspevky.
Môžte sa k príspevkom a ich obsahu vyjadriť, ale neporušujte pri tom pravidlá fóra, príspevky by mali smerovať k danej téme . Písanie mimo tému, žiadosti o reUP linkov, žiadosti o UPload na iné serveri, smajlovanie a pod., sú považované za spam a budú odstránené.
Na poďakovanie použite ikonuďakujem v pravom hornom rohu príspevku.
Ak je problém s linkami alebo iný problém s príspevkom, napíšte autorovi príspevku Súkromnú správu. , nespamujte do témy !

8. Nahlásenie témy ( príspevku)
V prípade že nájdete nefunkčné linky alebo príspevok ktorý porušuje pravidlá, nahláste ho prosím moderátorovi tlačidlom ikony výkričníku v pravom hornom rohu témy.
Sledovanie pravidiel :

Moderátori tohto fóra maju právo upraviť váš príspevok ak bude porušovať niektoré z pravidiel fóra alebo tejto sekcie.

Každý kto chce prispievať do fóra, je povinný mať zapnuté sledovanie tejto témy Pravidlá : (konkrétne fórum) aby v prípade aktualizácií pravidiel mu prišlo upozornernie.
Urobíte tak pomocou tlačidla: vpravo hore.

V prípade nedodržiavania týchto pravidiel moderátor pristúpi k sankciám, napr. niekoľkodňové väzenie a pod.

Nečítanie Súkromných správ neochráni autora príspevkov porušujúcich pravidlá fóra pred sankciami.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Prejsť na:   
Nemôžete pridávať nové témy do tejto sekcie.
Nemôžete odpovedať na témy v tejto sekcii.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.

TOPlist

TOPlist TOPlist TOPlist

Upozornenie: Tato stránka služi výhradne ako diskúsne fórum prinášajúce množstvo informácií, rád, recenzií a návodov a je vám umožnené použivať ju len pre tento účel! Nevyúživajte túto stránku k uverejňovaniu akéhokolvek materiálu ku ktorému nemáte legálne opravnenie, alebo nie ste jeho vlastníkom. Prevádzkovatel tejto stránky odmieta akúkolvek zodpovednosť za vami uverejnené odkazy alebo materiál v rozpore so zákonom! Akékolvek šírenie autorsky chránených diel bez súhlasu autora je trestné!

V prípade najdenia nelegálneho obsahu nás prosím okamžite kontaktujte.

contatore visitewebsite counter

Odkazy: Internet, Vyšívané osušky, Vtipné tričká, Vtipné darčeky,
[ Doba načítania stránky: 0.2 sekúnd ] :: [ 13 dotazov ]
Powered by php.B.B. © php.B.B. Group © Best4you.sk 2007-2021