PRETAKTOVANIE-pochvalte sa - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Sponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy
Top ponuka, spičkové domy na kluč za super ceny! Individuálny pristup k zákaznikovi, profesionálne riešenia na mieru. Klik pre viac info

PRETAKTOVANIE-pochvalte sa

Prejsť na stranu Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
Drako
Častý prispievateľ

Založený: 12 marec 2007
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št marec 29, 2007 11:42 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Mafioso napísal:
Chalani aj ja cem take vedieť. Plač Plač . Čo tam vlastne a ako to spravíte?? Ja som hardware lama. To samozrejme neplatí o softwary. Dajte mini návod ako na to. Ale tak ako pre debila 16: dash1:

nevem ci mozem ale dufam ze to neberes ako reklamu ked je to na casopis ale ked mozem tak si kup majove cislo PC REVUE tam som napisal clanok mas tam vsetko ako taktovat kolko vytiahnes zo svojho cpu a aky mas cpu. je tam aj testovanie stability jednoducho vsetko a ak je to reklama tak mi pls nedavaj ban :ban: dash1: dash1: bo ja nvm ze ci aj casak je reklama a ked ne tak nech sa paci

mimochodom dal som P2 z333@416 a rozdiel je jasny asi tak 21% ze vraj je hore

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQ
jurci
Začiatočník

Založený: 30 apríl 2007

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2007 1:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
a tiez som s toho lama naco je vlastne ta frekvencia??
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Drako
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2007 2:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
taktovacia frekvencia udava kolk ovypoctov za sekundu spravy cpu frekvencia fsb urcuje kolko vypoctov sa do procaku prenesie za sekundu a nasobic ti nasobi fsb a z toho dostavas tu frekvenciu takto vaciu ale naco je tak to ti vysvetlit nvmje to zlozite
Thomas1804
V.I.P

Založený: 09 marec 2007
Poďakovaní 99 v 70 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2007 5:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
cim vetsia frekvencia tym je procak rychlejsi (cize ti resp.mozu ist aj lepsie hry) a rozdiel uvidis hlavne v syntetickych benchmarkoch (PCMark 2004,3D Mark 2003,2005,2006 atd.)cize dostanes viac bodov a dalej ti rozbaluje rychlejsie (napr.subor cez winrar) atd. :14:
Drako
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2007 5:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
neje to tak vzdycky lebo mozes mat frekvenciu 3,2ghz ale fsb mas len 533 tak ti to pojde ovela slabsie ale ked mas frekvenciu 1,83 a fsb 1066 a ked este ratame aj cache co dost udava vykon tak to je uz uplny rozdiel, cize pri vybere procaku sa netreba pozerat len na frekvenciu ale aj na fsb a chche a taketo veci
rene.borzik
Prezerateľ

Založený: 10 máj 2007

PríspevokZaslal: Ne máj 13, 2007 6:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Caute vsetci.... Pred dvoma mesiacmi som si kupil Comp dal by sa pretaktovat aj Intel Core (TM)2 CPU 6600 @ 2.40GHz..... ak ano na aky max...
Drako
Častý prispievateľ

PríspevokZaslal: Po máj 14, 2007 1:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
jj dal by sa c2d su na taktovanie najlepsie a typujem ze tak na 3,25 by si mohol vytiahnut ale po zmene napätia a budes potom potrebovat poriadny chladic ale taktuj az jak ti skonci zaruka bo tak ju stratis
Slake
Prispievateľ

Založený: 17 jún 2007
Poďakovaní 6 v 4 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So jún 23, 2007 9:37 am    Predmet: Odpovedať s citátom
ja som svoj procak pretaktoval z 3.0 GHZ na 3.2 GHZ a potom kamarat mi ho neajk zazrakom pretaktoval az na 3.8 GHZ 5: 6:
Thomas1804
V.I.P

PríspevokZaslal: So jún 23, 2007 8:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
takžemne sa podarilo znova zdvihnut frekvenciu takze teraz to uz je 3.2Ghz (povodny bol 2.4Ghz) a to je vsecko chladene box-chladicom 15: cize ked kupim daco poriadne tak to dam aj na 3.8 mozno 4.0 Ghz 6:
Walker
Vykázaný

Založený: 19 jún 2007
Poďakovaní 4 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2007 9:54 am    Predmet: Ako na to? Odpovedať s citátom
cau možno sa blbo pýtam,ale ako pretaktovat AMD 1.2?V BIOSE ale kde a ako??

prosím.

Walker 15:
e-mail: Stavte si za 50€ úplne bez rizika. Keď netrafíte vrátime vám vklad
veteran6@post.sk

// e-mail do CODE !!
// cino

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mail
Thomas1804
V.I.P

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2007 10:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom
no to musis najprv povedat znacku biosu rolleyes: ale inak malo by to tam byt pod kartou JumpFreeConfiguration alebo Overclock alebo daco podobne
Greeny
Prispievateľ

Založený: 19 máj 2007

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2007 9:15 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Thomas1804 napísal:
Pilot 10 napísal:
maximalne tak 2.0 GHZ

hmmm a ja som mal tez taky procak a dostal som z neho 2.5Ghz ale chladenie som mal asi naidrahsie z celeho kompu 16:
ja som raz mal graficku bez ventilatora lebo bol spaleny a tak som tam dal po domacky vyrobeny ventilator 16: a uplne v pohode mi to chladilo...
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Romanrambo
Občasný prispievateľ

Založený: 10 júl 2007

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2007 9:38 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Ja som pretaktoval svoj com ktory slapal na 2Ghz a teraz ide na 3Ghz tochu sa aj hrsje a kvoli tomu tam mam 6 ventilatorov 6: 6: 6:
epiteton
Častý prispievateľ

Založený: 01 júl 2007
Poďakovaní 2 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne júl 29, 2007 11:25 am    Predmet: Odpovedať s citátom
hm...tak, ja este neviem taktovat...ale, cel by som sa opytat, ze aku teplotu by malo mat CPU
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
BiK3Rko
Častý prispievateľ

Založený: 29 júl 2007

PríspevokZaslal: Ut august 07, 2007 6:44 am    Predmet: taktovanie? Odpovedať s citátom
podla mna je taktovanie Procáku totálna blbost....beriem to, že možno ste jeho výkon zvýšili aj o 20-40% ale celkový výsledok je tak do 10... 6:
LuKKaS
Prispievateľ

Založený: 05 marec 2007
Poďakovaní 8 v 3 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut august 07, 2007 3:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Neni to totalna blbost... Zvysi sa tym trosku vykon ale aj stabilita pokial vies samozrejme dobre taktovat lebo neni vzdy zaruceny vykon napr taky priklad ... Core 2 Duo 4300 ak sa dobre pamatam ma 1,8Ghz frekvenciu na jedno jadro ... a da sa taktnut na 3.0Ghz na jedno jadro a STABILNE !!! Mam to overene a tymto dosiahnes vykon porovnatelny s 6700 a za ovela nizsiu cenu takze tak... ak som sa sekol v niecom napravim ... mam o tom aj clanok v jednom casaku :-)
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
Prejsť na: