PSP moja pomoc vám+popis PSP - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Sponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy
468x60

PSP moja pomoc vám+popis PSP

Prejsť na stranu : 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Ďalšia

 LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
Stadial
V.I.PZaložený: 27 február 2008
Príspevky: 980
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut október 28, 2008 7:41 pm    Predmet: PSP moja pomoc vám+popis PSP Odpovedať s citátom
Ohľadom PSP sa pýtajte na čo chcete, nevytvárajte zbytočný Spam. Taktiež, ak budem vedieť odpoveď na VAŠU otázku, rád odpoviem.

TÉMA založená pre časté otázky ohľadom PSP.

Takže, hlavnou témou tohoto topicu je PSP.

PlayStation Portable (oficiálne označovanou skratkou PSP) je prenosná herná konzola. Primárne je učená k hraniu hier. Na PSP je tiež možné prehrávať video a audio záznamy a prezerať obrázky uložené na pamäťovej karte Memory Stick Pro Duo alebo optickom disku Universal Media Disc.

Sony vyvinula celkom 4 typy tejto konzoly:

Prvý označovaný ako Sony PSP Fat (PSP-1000)- na Európsky trh uvedený 1. Septembra 2005. Druhý Sony PSP Slim & Lite (PSP-2000) - uvedený v roku 2007 ktorý je výrazne menší, ľahší a s pridaným výstupom pre možné pripojenie k televízoru. V tejto verzii bol odstránený Infra Port. Tretí Sony PSP - 3000 Slim&Lite (PSP-3000)- uvedený na európsky trh v Októbri 2008 má zlepšený displej na ktorom je lepšia viditeľnosť na priamom slnku. Ďalej bol pridaný mikrofón pre telefonovaní cez program Skype alebo pre hry ktoré ho podporujú (napr. SOCOM), má o niečo vyššiu spotrebu energie. + PSP GO


Celkové vlastnosti PSP:
1. pozeranie a nahrávanie videa z disku UMD alebo z pamäťovej karty. [fotoaparát/kamera sú samostatne kúpiteľné, nedodávajú sa v základnom balení].
2. počúvanie hudby cez sluchadlá, nahrávanie hudby-[jedine psp3000]
3. fotenie a prezeranie obrázkov.
4. hranie hier cez UMD alebo po spravení downgradu, možnosť hrať hry stiahnuté z internetu
5. možnosť pripojiť sa na internet pomocou WIFI siete, či už k routeru alebo k USB klúču.
6. Skype volania cez internet.
7. Internetove radio RSS
8. Pripojenie s ostatnými psp- AD HOC MODE

PSP SLIM a LITE - PSP 2004

vela prevedení, ale len jedno PSP, sú to typy:
ICE SILVER, PIANO BLACK, CERAMIC WHITE- uvediem na obrázku iba jeden typ a to PIANOBLACK


Stavte si za 50€ úplne bez rizika. Keď netrafíte vrátime vám vklad
http://i242.photobucket.com/albums/ff123/azmaveth_01/4348_7_PSPslim_and_lite.jpg


Nový vylepšený design vreckovej hernej konzoly PSP™ (PlayStation®Portable)(PSP-2000), ktorá je o niečo tenšia ľahšia a je vybavená novým výstupným video konektorom.

Nová verzia zachováva základné funkcie a štýl designu starej verzie hernej konzoly PSP™. Okrem toho disponuje 4,3-palcovým LCD displejom s vysokým rozlíšením, ktorý je na vreckovú konzolu ohromne veliký. Nová verzia PSP™ je o 33 percent ľahšia a o 19 percent tenšia než jej predchodkyňa, vďaka čomu sa stáva dokonalým multimediálnym centrom, ešte jednoduchším na prenášanie. Nová verzia sa môže pochváliť hmotnosťou približne 189 g (hmotnosť starého modelu je približne 280 g) a hrúbkou cca 18,6 mm (hrúbka aktuálneho modelu je přrbližne 23 mm).

Nová možnosť využiť výstupný video konektor (*1) umožní novým užívateľom PSP™ vychutnať si video s vysokým rozlíšením z UMD™ (Universal Media Disc), Video disku, fotografie a videá z pamäťovej karty Memory Stick Duo a herné tituly (*2) na obrazovke televízora v pohodlí svojej obývačky. Nová verzia PSP™ je vybavená tiež vylepšenými funkciami pre dočasné ukladanie herných údajov z UMD™ disku, vďaka čomu sa skracujú doby načítania údajov behom hry (*3). Veľmi užitočná je i možnosť dobíjať zariadenie pomocou hernej konzoly PLAYSTATION®3 alebo PC cez USB kábel behom prenosu údajov (*4), čo stavia tento multimediálny systém do pozície plnohodnotného prenosného zariadenia.

(*1) Výstupný video káble (AV kábel/S VIDEO kábel/AV kábel s D konektorom/komponentný AV kábel) sú predávané samostatne. Produktová rada sa môže líšiť v závislosti na krajine/regióne.
(*2) Pre sledovanie obrazu herných titulov z PSP™ sú potrebné špeciálne káble pre televízory s progresívnym riadkovaním (AV kábel s D konektorom alebo komponentný AV kábel).
(*3) Efekt tejto funkcie závisí na jednotlivých softwarových tituloch.
(*4) Konzola PSP™ musí byť nastavená v režime “USB Connection”

Technická špecifikácia:

Farba: čierna
Rozmery: cca 169,4 x 18,6 x 71,4 mm
Váha: cca 189g
CPU: PSP™ CPU (Frekvencia systémových hodín 1-333 MHz)
Operačná pamäť: 64MB
Display: 4,3-palca (16:9), plno transparentný typ, TFT, rozlíšenie 480 x 272 pixelov, cca 16 770 000 farieb
Rozlíšenie: 480 x 272 pixel, 16.77 milióna farieb
Svetelnosť: max. 200 cd/m2
Zvuk: Virtual Mobile Engine, zabudované stereo reproduktory
Vstupy/výstupy: 1 x audio výstup, 1 x mic vstup, 1 x vstup na ovládač, 1 x USB 2.0, 1 x Memory Stick Pro Duo, Wi-Fi 802.11b, 1x Analógový video výstup
Disková mechanika: UMD (iba na čítanie)
Podporované formáty: PSP Game, UMD Audio, UMD Video, MP3, AAC, MPEG4, Video formát Memory Stick, Jednoduchý profil MPEG-4 (AAC LC), Hlavný profil H.264/MPEG-4 AVC (AAC LC), Súborový formát MP4, Jednoduchý profil MPEG-4 (AAC LC), Hlavný profil H.264/MPEG-4 AVC – len CABAC - (AAC LC) / Základný profil (AAC LC), AVI, Motion JPEG (Linear PCM nebo µ-Lau), Audio formát Memory Stick, ATRAC3™, ATRAC3plus™, MP3 MP3(MPEG-1/2 Audio Layer3), MP4(MPEG-4 AAC), WAVE(Linear PCM), WMA(len Windows Media® Audio 9 Standard) - Musí byť aktivovaná funkcia WMA Playback, JPEG (vyhovujúci štandardom DCF2.0/Exif2.21), TIFF, BMP, GIF, PNG
Ovládanie: D-Pad, analógová páčka, 6 tlačítok (4 zhora + 2 bočné)
Typ batéria: Lithium-ion
Výdrž batérie: max. 6 hodín
Bezpečnosť: 128bit AES kľúč MagicGate™
Bezdrôtová komunikácia: Režim Infrastructure, Režim Ad hoc (vzájomné prepojenie až 16 konzol)

PSP FAT

Stavte si za 50€ úplne bez rizika. Keď netrafíte vrátime vám vklad
http://images.quebarato.com.br/photos/big/5/5/18A255_1.jpg


Všade sa uvádza, že psp fat a slim sú rozdielne iba vo výzore a vo váhe.


rozdiely medzi fat a slim

Rozoznat psp slim a lite od fat je jednoduché: slim je asi o polovicu ľahšie od fat, keď držíte fat je to akoby ste držali 5 kilovú tehlu, ďalej CD mechanika v psp fat je taká, že musíte posunúť také malé tlačitko, aby sa otvorila, na slime je to len otvorenie krytu.


a tu je porovnanie slim a fatna poslednom obrazku je hore slim a dole fat psp.

PSP 3000Nový vylepšený design vreckovej hernej konzoly PSP (PlayStation®Portable)(PSP-3000). Aj keď nová konzola PSP zdedila základný dizajn a funkčnosť po svojom staršom tenšom a ľahšom súrodencovi, kvalita obrazovky nového PSP je výrazne lepšia. Zabudovaný mikrofón je novým prvkom, ktorý reaguje na požiadavky užívateľov PSP, žiadajúcich podporu hier s možnosťou hlasovej komunikácie bez potreby pripájania externého mikrofónu.


Nová konzola PSP ponúka najvyššiu možnú úroveň kontrastu, čas odozvy a širšie spektrum farieb, aké je len možné dosiahnuť na LCD displeji prenosného zariadenia. Vďaka tomu je nové PSP schopné na svojej 4,3-palcovej širokouhlej obrazovke zobrazovať filmy a obrázky v oveľa prirodzenejších a živších farbách. Nová LCD obrazovka je vybavená antireflexnou technológiou, ktorá umožňuje užívateľom vidieť obraz na obrazovke oveľa jasnejšie aj v dobre osvetlených priestoroch a dokonca aj pri používaní v exteriéroch. Zabudovaný mikrofón umožní užívateľom vychutnávať si tie hry, ktoré využívajú mikrofón*1, ako aj aplikáciu Skype™*2 a ďalšie komunikačné nástroje. Vďaka týmto doplnkovým a vylepšeným charakteristikám sa nielen zlepší zážitok majiteľov PSP, ale aj tvorcovia obsahu budú mať k dispozícii viac možností pri tvorbe kreatívnych a zábavných hier pre nové PSP.

V rámci rozširovania multimediálnych možností PSP doznal vylepšenia aj výstupný video konektor *3, ktorý dokáže reprodukovať hru v prekladanom formáte, čo umožní novým majiteľom PSP vychutnávať si hry aj na obrazovkách televízorov s neprogresívnym snímkovaním (s použitím samostatne dodávaných káblov). PSP-2000 dokáže zobraziť obraz z hier len na obrazovkách televízorov s progresívnym snímkovaním.

*1 Mikrofón je možné použiť len pri tých hrách, ktoré sú kompatibilné so slúchadlami s mikrofónom.
*2 Aby bolo možné využívať aplikáciu Skype na PSP, potrebujú užívatelia účet v spoločnosti Skype, pamäťovú kartu Memory Stick Duo, bezdrôtové pripojenie k sieti Internet a slúchadlá s diaľkovým ovládaním (PSP-S140) alebo slúchadlá kompatibilné s aplikáciou Skype. Užívateľom odporúčame hovoriť priamo do mikrofónu (cca 10 cm od mikrofónu).
*3 Výstupné video káble (AV kábel / S VIDEO kábel / AV kábel s D konektorom / zložkový AV kábel) sú dodávané samostatne. Ponuka produktov sa môže v závislosti od krajiny/regiónu líšiť.

Technická špecifikácia:


Farba: čierna (piano black)
Rozmery: cca 169,4 x 18,6 x 71,4 mm (šírka × výška × hĺbka) (nezahŕňa väčšie prečnievajúce časti)
Váha: cca 189g (vrátane batérie)
CPU: PSP CPU (Frekvencia systémových hodín 1-333 MHz)
Operačná pamäť: 64MB
Displej: 4,3 palca (16:9), plno transparentný typ, TFT, rozlíšenie 480 x 272 pixelov, cca 16 770 000 farieb
Svetelnosť: max. 200 cd/m2
Zvuk: Virtual Mobile Engine, zabudované stereo reproduktory
Vstupy/výstupy: audio výstup, USB 2.0 (mini-B), Memory Stick Pro Duo, Wi-Fi 802.11b, Analógový video výstup, mikrofón
Disková mechanika: UMD (iba na čítanie)
Podporované formáty: PSP Game, UMD Audio, UMD Video, MP3, AAC, MPEG4, Video formát Memory Stick, Jednoduchý profil MPEG-4 (AAC LC), Hlavný profil H.264/MPEG-4 AVC (AAC LC), Súborový formát MP4, Jednoduchý profil MPEG-4 (AAC LC), Hlavný profil H.264/MPEG-4 AVC – len CABAC - (AAC LC) / Základný profil (AAC LC), AVI, Motion JPEG (Linear PCM nebo µ-Lau), Audio formát Memory Stick, ATRAC3™, ATRAC3plus™, MP3 MP3(MPEG-1/2 Audio Layer3), MP4(MPEG-4 AAC), WAVE(Linear PCM), WMA(len Windows Media® Audio 9 Standard) - Musí byť aktivovaná funkcia WMA Playback, JPEG (vyhovujúci štandardom DCF2.0/Exif2.21), TIFF, BMP, GIF, PNG
Ovládanie: D-Pad, analógová páčka, 6 tlačítok (4 zhora + 2 bočné)
Typ batéria: Lithium-ion
Výdrž batérie: max. 4 hodiny
Bezpečnosť: 128bit AES kľúč MagicGate
Bezdrôtová komunikácia: režim Infrastructure, režim Ad hoc (vzájomné prepojenie až 16 konzol)
Obsah balenia:


PSP Slim&Lite, piano black (PSP-3000)
AC adaptér
Batéria (1200 mAh)


Naposledy upravil Stadial dňa So september 11, 2010 8:51 pm, celkom upravené 7 krát.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Za príspevok poďakoval: joohny2
stevo101010
Častý prispievateľZaložený: 14 október 2008
Príspevky: 77
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So november 08, 2008 5:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
da sa na nove psp stahovat hry???
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mail
Stadial
V.I.PZaložený: 27 február 2008
Príspevky: 980
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne november 09, 2008 12:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
musis si dat spravit downgrade... pojdes v tvojom psp do system settings-system information-a tam zistis aky mas firmware ...zrejme ked si si ho kupil nove psp tak mas firmware originalny...a tak pojdes za niekym v tvojom okoli aby ti tento originalny firmware prerobil na custom firmware...ked toto budes mat stiahnes si nejaku hru an das si ju do pamatovej karty do priecinku ISO


jedine touto cesto ti pojde stiahnuta hra inak iba UMD cd s originalnymi hrami...

ak nechapes napis comu... wink:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Kubo613
PrezerateľZaložený: 12 november 2008
Príspevky: 3
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št november 13, 2008 9:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
ako sa pripojim na net???,neviem si dat s tym rady
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
M!ško
PokročilýZaložený: 11 október 2008
Príspevky: 543
Poďakovaní 75 v 30 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi november 14, 2008 9:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Kubo613 napísal:
ako sa pripojim na net???,neviem si dat s tym rady


to by aj mna zaujimalo... please porad 6:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Stadial
V.I.PZaložený: 27 február 2008
Príspevky: 980
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So november 15, 2008 7:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Kubo613 napísal:
ako sa pripojim na net???,neviem si dat s tym rady


nuz to je trochu zlozitejsie a v niektorych veciach sa neviem ani ja viznat.

ide o to ze ak sa chces pripojit musis mat signal na minimalne 60percent

asi myslis chybu ktoru ti vyhodi ze sa nemoze pripojit k modemu...ide o to ze kazda siet je bud verejna alebo zabezpecena...na verejnu sa da pripojit kedykolvek,napr. nakupne centrum s volnou sietou, alebo v nasom meste na namesti je siet volna ...s tymi zabezpecenymi to ide tazsie lebo sa delia na zabezpecenie ziadne alebo s kodom WEP atd.ten kod si musis zistit od prevadzkovatela siete tusim.

dales pri tychto typoch zabezpecenej siete niektore modemy je kontrolovana tvoja MAC adresa a ak je kontrolovana tak vo vacsine pripadov je pripad beznadejny...
popis problem hlbsie a mozno s tym daco spravime rolleyes: rolleyes: rolleyes:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
michal585
Mierne pokročilýZaložený: 30 jún 2008
Príspevky: 427
Poďakovaní 8 v 5 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut november 18, 2008 2:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
dobreeeee napísal:
Kubo613 napísal:
ako sa pripojim na net???,neviem si dat s tym rady


nuz to je trochu zlozitejsie a v niektorych veciach sa neviem ani ja viznat.

ide o to ze ak sa chces pripojit musis mat signal na minimalne 60percent

asi myslis chybu ktoru ti vyhodi ze sa nemoze pripojit k modemu...ide o to ze kazda siet je bud verejna alebo zabezpecena...na verejnu sa da pripojit kedykolvek,napr. nakupne centrum s volnou sietou, alebo v nasom meste na namesti je siet volna ...s tymi zabezpecenymi to ide tazsie lebo sa delia na zabezpecenie ziadne alebo s kodom WEP atd.ten kod si musis zistit od prevadzkovatela siete tusim.

dales pri tychto typoch zabezpecenej siete niektore modemy je kontrolovana tvoja MAC adresa a ak je kontrolovana tak vo vacsine pripadov je pripad beznadejny...
popis problem hlbsie a mozno s tym daco spravime rolleyes: rolleyes: rolleyes:Ja mám router, už som bol aj na nete s PSP aj som hral cez net s PSP, ale teraz to dajako nejde, može to byť tím že som nahodil nový firmware ?

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Stadial
V.I.PZaložený: 27 február 2008
Príspevky: 980
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Št november 20, 2008 8:49 pm    Predmet: ne Odpovedať s citátom
zmenil si si ho na customfirmware? downgrade?
alebo originalny? ale aj tak ani v jednom pripade to nezavazi....vo firmwari chybu nemas...mozno iny vyznam aplikacie

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
michal585
Mierne pokročilýZaložený: 30 jún 2008
Príspevky: 427
Poďakovaní 8 v 5 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 8:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
custom firmware
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Stadial
V.I.PZaložený: 27 február 2008
Príspevky: 980
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So november 22, 2008 1:52 pm    Predmet: aha Odpovedať s citátom
aky typ customu.

ale uz teraz ti mozem asi s istotou povedat ze v custome chyba nieje.
ja mam custom tiez a tak ako aj tebe sa mi neda pripojit na iste druhy sieti,ale mne sa to robilo aj predtym. aky typ customu mas?rolleyes: som rad,ze sa pytate. vase prispevky potesia. icon_arrow:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
michal585
Mierne pokročilýZaložený: 30 jún 2008
Príspevky: 427
Poďakovaní 8 v 5 Príspevkoch

PríspevokZaslal: So november 22, 2008 8:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
či vlastne ja som tom nahodil úplne nový originálny firmware a potom aj najnovší custom firmware
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Stadial
V.I.PZaložený: 27 február 2008
Príspevky: 980
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne november 23, 2008 6:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
tak moment teraz v tom nemam jasno...popis mi vsetko,co si urobil,lebo mam v tom mis-mas. icon_arrow:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Draculus
PrezerateľZaložený: 28 október 2008
Príspevky: 3
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po november 24, 2008 2:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
dobreeeee napísal:
tak moment teraz v tom nemam jasno...popis mi vsetko,co si urobil,lebo mam v tom mis-mas. icon_arrow:


Najprv dal najnovší originálny firmware a potom asi vymenil za najnovší custom.Nie?

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Stadial
V.I.PZaložený: 27 február 2008
Príspevky: 980
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po november 24, 2008 3:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Draculus napísal:
dobreeeee napísal:
tak moment teraz v tom nemam jasno...popis mi vsetko,co si urobil,lebo mam v tom mis-mas. icon_arrow:


Najprv dal najnovší originálny firmware a potom asi vymenil za najnovší custom.Nie?asi tak,ale nechaj jeho :-)

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
michal585
Mierne pokročilýZaložený: 30 jún 2008
Príspevky: 427
Poďakovaní 8 v 5 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po november 24, 2008 3:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
JJ tak, može to byť aj tým že predtým som tam mal nejaké nastavenie ? Mal som tam napísané nejaké pripojenie a v ňom popis ako funguje. Vieš čo asi myslím že ? :-)
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Stadial
V.I.PZaložený: 27 február 2008
Príspevky: 980
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po november 24, 2008 3:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
nie neviem...ake nastavenie a kde?
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Prejsť na:   
Nemôžete pridávať nové témy do tejto sekcie.
Nemôžete odpovedať na témy v tejto sekcii.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tejto sekcii.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.

TOPlist

TOPlist TOPlist TOPlist

Upozornenie: Tato stránka služi výhradne ako diskúsne fórum prinášajúce množstvo informácií, rád, recenzií a návodov a je vám umožnené použivať ju len pre tento účel! Nevyúživajte túto stránku k uverejňovaniu akéhokolvek materiálu ku ktorému nemáte legálne opravnenie, alebo nie ste jeho vlastníkom. Prevádzkovatel tejto stránky odmieta akúkolvek zodpovednosť za vami uverejnené odkazy alebo materiál v rozpore so zákonom! Akékolvek šírenie autorsky chránených diel bez súhlasu autora je trestné!

V prípade najdenia nelegálneho obsahu nás prosím okamžite kontaktujte.

contatore visitewebsite counter

Odkazy: Internet, Vyšívané osušky, Vtipné tričká, Vtipné darčeky,
[ Doba načítania stránky: 0.4 sekúnd ] :: [ 44 dotazov ]
Powered by php.B.B. © php.B.B. Group © Best4you.sk 2007-2021