tehotenstvo - download, online

Nápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
SLEDUJ SPORTOVE PRENOSYSponzorské žrebovanieRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih • Výroba nožov

TIP: Ziskejte bonus 5.000 Kc do online casina Tipsport Vegas ›
TRU
IZMAEL.eu
r

tehotenstvo

Prejsť na stranu 1, 2  Ďalšia

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
brunkyyy
Začiatočník

Založený: 10 november 2007
Poďakovaní 2 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2008 10:59 am    Predmet: tehotenstvo Odpovedať s citátom
ja sa len cem spyytat alebo poziadat o radu ze po kolkatiich dnoch a mozu zacat prejawowat prwe priznaky???
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Polepetko
Prispievateľ

Založený: 05 september 2007
Poďakovaní 8 v 6 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2008 12:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
No pokial viem tak prve priznaky sa ukazu za tyzden... t.j zvracanie nevolnost.. Ale u niektorych holiek prve priznaky niesu tak bacha na to.... co bol si niektorrou a teraz sa bojite? dash1:
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
brunkyyy
Začiatočník

PríspevokZaslal: Ut február 12, 2008 3:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
nj no....sak stava sa...no baali sme sa bo jej bolo zle zvracanie a prehananie...ale potom prisla aj teplota a bola choraa taske ok...
Polepetko
Prispievateľ

Založený: 05 september 2007
Poďakovaní 8 v 6 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut február 12, 2008 5:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
No este ze to je len choroba?? chlape nechcel by som byt vtedy v tvojej kozi..kolko mas vlastne rokov?
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
brunkyyy
Začiatočník

PríspevokZaslal: Ut február 12, 2008 11:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
zachvilku 18....mlady jogurt no...
simushka
Mierne pokročilý

Založený: 17 december 2007
Poďakovaní 13 v 9 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po marec 03, 2008 7:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
fuu ale davaj bacha.....napr. kamoska ma 17 a za 4 mesiace bude mat babo a to este prve 2mesiace mala kramy..........
Fusion
Mierne pokročilý

Založený: 01 september 2007
Poďakovaní 13 v 10 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut marec 04, 2008 6:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
no co takeho duchaplneho povedat...? asi len ze si zato mozte sami diablo:
Mausos
Začiatočník

Založený: 02 október 2007
Poďakovaní 1 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2008 3:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
a co takto ANTIKONCEPCIA??:D
00kokos00
Občasný prispievateľ

Založený: 02 február 2008
Poďakovaní 4 v 2 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2008 5:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Mausos napísal:
a co takto ANTIKONCEPCIA??:D

Antikoncepcia to len pre takých čo si nedávaju bacha. Ale zenska nemože brať len tak hocijakú antikoncepciu,najprv musí zájsť ku Gynekologovi alebo ženskemu lekárovi.,Aspoň tak som čítal 12: 12: 12:

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
Mausos
Začiatočník

Založený: 02 október 2007
Poďakovaní 1 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2008 6:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
to je pre taky co nechcu deti....nie co si nedavaju bacha.....lol....dieta sa da splodit len tak z nicoho nist - hlavne ked to nechcete :D
QuaraNtiNe
V.I.P

Založený: 30 september 2007
Poďakovaní 32 v 19 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Pi marec 21, 2008 11:02 am    Predmet: Odpovedať s citátom
Najlepšia antikoncepcia je bylinkový čaj, nie pred sexom, nie po sexe ani počas sexu ale namisto sexu 16:
OK dosť bolo srandy ale tak odborne môžeš na to že si tehotná prísť až v treťom mesiaci ... takže hold, tehotenský test to istí ... a ešte dačo to stým zvracaním a teplotami a krámami sú veci, ktoré su pravdivé len tak z polovice ... nič ti nemusí byť ... dokonca niektoré ženy nemajú počas celeho tehotenstva tieto príznaky ako bolesti hlavy, teplota či nevoľnosť a ako som povedal menštruáciu môžeš dostať aj v treťom mesiaci ešte ...

boomshanka
Častý prispievateľ

Založený: 05 december 2007
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po marec 24, 2008 4:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
QuaraNtiNe napísal:
Najlepšia antikoncepcia je bylinkový čaj, nie pred sexom, nie po sexe ani počas sexu ale namisto sexu 16:
OK dosť bolo srandy ale tak odborne môžeš na to že si tehotná prísť až v treťom mesiaci ... takže hold, tehotenský test to istí ... a ešte dačo to stým zvracaním a teplotami a krámami sú veci, ktoré su pravdivé len tak z polovice ... nič ti nemusí byť ... dokonca niektoré ženy nemajú počas celeho tehotenstva tieto príznaky ako bolesti hlavy, teplota či nevoľnosť a ako som povedal menštruáciu môžeš dostať aj v treťom mesiaci ešte ...

A ty co si..nejaky gynekoloog..alebo co..hmmm

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Babulka87
Prezerateľ

Založený: 07 apríl 2008
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po apríl 07, 2008 8:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
mohli by ste mi poradit?? Plač je mozne aby som otehotnela,ked sa pritel uroibl sice na mna ale chvilku pred tym ako sa urobil bol vo mne? Plač pjosim bo som uz na pokraji zrutenia=o(
QuaraNtiNe
V.I.P

PríspevokZaslal: Po apríl 07, 2008 8:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
boomshanka napísal:
QuaraNtiNe napísal:

A ty co si..nejaky gynekoloog..alebo co..hmmm

naštastie nie som ... prečo ?

QuaraNtiNe
V.I.P

PríspevokZaslal: Po apríl 07, 2008 8:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Babulka87 napísal:
mohli by ste mi poradit?? Plač je mozne aby som otehotnela,ked sa pritel uroibl sice na mna ale chvilku pred tym ako sa urobil bol vo mne? Plač pjosim bo som uz na pokraji zrutenia=o(

Tak si bežkaj kúpiť tehotenský test do lekárne (120 - 200 Sk) a budeš to vedieť ... PS: ak si mala styk pred menej ako 72 hodinami tak použi tabletku po (550 - 650 Sk), ktorá zabráni otehotneniu ...

boomshanka
Častý prispievateľ

Založený: 05 december 2007
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ut apríl 08, 2008 6:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom
lebo sa do toho nejak moc rozumies....
_______________________________________________________________________________________________________________________

// dlhá citácia premazaná
// enzooo

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Prejsť na: