zmena pravidla 33 - download, online

LIVE STREAMINGNápoveda • Pravidlá fóra • Hľadať • Zoznam užívateľov • Kontakt • Moja IP • Môj profil • Výroba nožov • Stahuj z FastShare.cz • Prihlásenie
Nový youtuber showPayneOdmeny uživatelomRegistrácia • Väzenie • Nastavenia • Súkromné správy • Humorné darčeky pre každý okamih

IZMAEL.eu

zmena pravidla 33

Prejsť na stranu 1, 2  Ďalšia

LinkChecker
                                                 Našli ste pravidlá porušujúci príspevok alebo nefunkčný odkaz? Nahláste ho tlačidlom:                 Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému
Autor Správa
dkk
Profesionál

Založený: 23 august 2007
Poďakovaní 23 v 18 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne január 23, 2011 8:19 pm    Predmet: zmena pravidla 33 Odpovedať s citátom
smiem vediet aky to bude mat vyznam?? co sa tym sleduje?? naco budem upravovat prispevok ked sa my nepresunie na prvu poziciu v downloads??? zas sprostost ktoru nik inde nema akurat best4you BRAVOOOO
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Za príspevok poďakoval:
wader
Administrátor

Založený: 03 marec 2007
Poďakovaní 939 v 224 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne január 23, 2011 9:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Sledujeme za tym sprehladnenie a vyhnutie sa zbytocnemu spamu v temach aky tu bol doteraz, toto pravidlo sa vysoko zneuzivalo.
Nerozumiem preco by sa upravou tvojho prispevku mala tema presunut na prvu poziciu v kategorii Download.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránky
Stadial
V.I.P

Založený: 27 február 2008
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Ne január 23, 2011 9:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
dkk má v niečom pravdu. Že doteraz, ak chcel dať vedieť ostatným, že pridal nový album, tak dal proste novú odpoveď a užívateľom to ukázalo červeným a vynieslo to príspevok na vrch podsekcie. Teraz o to ľudia prídu a ak sa do budúcna niekto bude chcieť presvedčiť, že je nový album, tak bude musieť ručne pozerať, či už v tom jednom príspevku je. Žiadne červené podfarbenie, žiadny mail o novej odpovedi.

Lenže je taktiež neúnosné, aby mal jeden užívateľ cez 50 príspevkov kvôli tomu len v tanečnej lige napríklad.

Preto sme to zmenili..

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
dkk
Profesionál

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 9:18 am    Predmet: Odpovedať s citátom
ale sudruhovia ...nepoviem v pokeci tam kde o niecom diskutujem ..tam je to skoro na vsetkych forach kde chodim ale do DOWNLOADU je to uplna kravina...vysvetlite my naco sa ja tu budem snazit pridavat stale nove napr tie tanecne ligy ked budu zasrane na 25 stranke iba vdatka tupemu pravidlu 33

mate hned napisat ze nechcete aby tu ludia pridavali spravit z toho kecaren

jednoducho povedane toto pravidlo v download sekcii je stupidita hrubeho zrna a ak to nepochopi samotne vedenie tohto fora tak prestava mat vyznam sem prispievat v dobre zabehnutych temach pre ktore su vytvorene megathready a ktore su najstahovanejsie!!!
Za príspevok poďakoval:
wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 11:18 am    Predmet: Odpovedať s citátom
dkk: Na 25 strane by si to uzivatel nasiel prave takymto stylom keby si kazdy pre kazdy jeden album spravil jeden prispevok to by tu tych 25 stran bolo okamzite od coho nebolo doteraz daleko a prave preto je tu toto pravidlo, toto pravidlo tu uz kedysi bolo a nemal vyhrady ani jeden uzivatel, ked si bude chciet niekto najst tvoje uploady tak nepotrebuje na to niekolko prispevkov aby si ich vsimol.Aj kategoria Download musi mat bohuzial nejaku uroven a myslim si ze aj ty sam ako Uploader by mal uznat ze je prehladnejsie ked su vsetky tieto jednotlive diely pokope v jednom prispevku ako by ich mal niekto hladat po niekolkych stranach.
dkk
Profesionál

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 11:48 am    Predmet: Odpovedať s citátom
je to piiip ,mne nestaci ze bude tema v jednom mojom prispevku ja potrebujem dat vsetkym najavo ze som nieco pridal potrebujem aby my to ludia stahovali a nie telepaticky zistovali co som nove pridal....mne staci ze su v jednej teme..a ak do nej pridam tak hned vsetci vedia ze je nieco nove!!! keby tu fungovali moderatory tak ako maju nemohlo by sa stat ze tu clovek nachadza temy z maja 2010 aviac napr.dj zone s total mrtvymi linkami este aj toto presunte na bedra uploaderov a uz tu nemusime ani chodit

Ps:. osobne my to moze byt ukradnute prispievam hudbu cca na 300 for cize jedno hore dole ..ale ked vidim ze sa ide zavadzat sprostost vie to cloveka najedovat

ps:.2 to uz kludne mozete povolit megathready pre jednotlivych uploaderov s nazvami Hudba Dkk .... bedove filmy....softver od jana

Ps:3 spravte si ako chcete ja prispievam zatial podla stareho ak dostanem ban s kludom anglicana vymazem zalozku tohto divnofora

Za príspevok poďakoval:
wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 12:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ale myslel si aj na to ze ako by vyzeralo keby to robili rovnako vsetci ze by davali najavo ze nieco nove pridali? Vies si predstavit ako by jedna jedina tema vyzerala? Treba pravidla brat vo vseobecnosti,co my bohuzial musime ale z tvojej strany to tak nieje. Informovat o tom ze si nieco pridal mozes aj zalozenim si noveho prispevku a v nom napisane co bolo aktualizovane a potom staci ze si uzivatel nastavi sledovanie temy.

Mimochodom tu je priklad viacnasobnych prispevkov pre ktore toto pravidlo bolo zavedene
http://www.best4you.sk/megacasting-vsechno-sem-t318180.html
http://www.best4you.sk/brutus-t3024.html

Je to podla teba v poriadku?

Za príspevok poďakoval: fc-matik
dkk
Profesionál

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 12:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
viem ako by vyzerali presne tak isto ako na kazdom jednom normalnom fore kde moderatory baziruju na tom ze sa budu rovnake veci davat do jedneho megathreadu..tzn bravo hits do bravo hits ale nie do jedneho mojho prispevku v tej teme

a velmi usmevne vyznieva tvoje tvrdenie ze to zavadzate preto aby sa zabranilo sprehladneniu tem (pre koho?? pre uzivatela urcite nie)a zbytocnemu spamovaniu (nato su vsade moderatory)aby sa nezakladali nove zbytocne temy a zrazu si mozem napr. kazdy druhy den zalozit niekde (priamo do hudby?? nie je to divneee) novy prispevok kde budem krvopotne opisovat co som pridal na warez kde som co nove podaval ako vazne sa zacinam divit nad tymto myslienkovym pochodom... vazne chore

Ps:. toto je moj posledny prispevok na tuto stupidnu temu na tomto fore ak vazeny uzivatelia fora zistite ze som tu prestal prispievat dostal som ban v tom pripade ma najdete na lepsich forach alebo kliknite na www v mojom profile

DKK

Za príspevok poďakoval:
dkk
Profesionál

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 12:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
a na tie priklady....suhlasim s tym ze pridat behom 10 minut 5 rovnakych tem je kravina ale to ma riesit moderator bud zlucenim a upozornenim na to alebo priamo banom tot vsjo hough
wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 12:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Ano upravit to mozme ale upozornit ani potrestat za to bez tohto pravidla uzivatela nemozme.O informovani na aktualizaciu prispevku upozornit mozes prave vytvorenim si noveho prispevku ktory si po case zmazes ako som ti uz pisal vyssie a pokial toto vidis ako velky problem prispievatelov tak potom musim s tebou suhlasit ze toto forum nebude pre teba dost dobre.
fc-matik
Reporter

Založený: 16 júl 2008
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 12:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Suhlasim s pravidlom, multipostovanie tu nema co robit, ak to inde toleruju tak kazdy ma moznost navstivit ine forum ale po case si kazdy uvedomi ze sa na inych forach stretne s uplne inimi vaznejsimi nedostatkami ktore toto forum nema.Nahlasujem tu dva roky vratane multipostov v temach aj napriek pravidlu ktore to doteraz nezakazovalo pretoze je to otras ako si niekto chce nahanat reputaciu a stahovanost suborov.
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Stadial
V.I.P

Založený: 27 február 2008
Poďakovaní 177 v 97 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 1:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Nie je dôvod, aby sa o tom polemizovalo!

Pravidla hlásia: musíte mať jeden príspevok v téme, v ktorom budú všetky vaše uploady.

No taktiež sa dovoľuje spraviť ešte jeden príspevok, ktorý napíšete, keď pridáte nový link. Ten vám vynesie tému navrch a môže tam byť po ďalší upload, potom ho vymažete a napíšete nový.

Takto to funguje v Seriáloch, čiže je to len o pohodlnosti podľa mňa.

Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorové WWW stránkyICQ
Za príspevok poďakoval: 16DodgE16
fc-matik
Reporter

Založený: 16 júl 2008
Poďakovaní 1 v 1 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 2:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
dkk napísal:
a na tie priklady....suhlasim s tym ze pridat behom 10 minut 5 rovnakych tem je kravina ale to ma riesit moderator bud zlucenim a upozornenim na to alebo priamo banom tot vsjo hough

Suhlasis s tym ale robis presne to iste http://www.best4you.sk/hot-dance-t190155-96.html a tu
http://www.best4you.sk/boombastic-party-t475590.html

Aj pre provokaterov by som zaviedol zvlastne pravidlo

Critian
Sponzor

Založený: 24 apríl 2009
Poďakovaní 0 v 0 Príspevkoch

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 3:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
dkk napísal:
viem ako by vyzerali presne tak isto ako na kazdom jednom normalnom fore kde moderatory baziruju na tom ze sa budu rovnake veci davat do jedneho megathreadu..tzn bravo hits do bravo hits ale nie do jedneho mojho prispevku v tej teme

a velmi usmevne vyznieva tvoje tvrdenie ze to zavadzate preto aby sa zabranilo sprehladneniu tem (pre koho?? pre uzivatela urcite nie)a zbytocnemu spamovaniu (nato su vsade moderatory)aby sa nezakladali nove zbytocne temy a zrazu si mozem napr. kazdy druhy den zalozit niekde (priamo do hudby?? nie je to divneee) novy prispevok kde budem krvopotne opisovat co som pridal na warez kde som co nove podaval ako vazne sa zacinam divit nad tymto myslienkovym pochodom... vazne chore

Ps:. toto je moj posledny prispevok na tuto stupidnu temu na tomto fore ak vazeny uzivatelia fora zistite ze som tu prestal prispievat dostal som ban v tom pripade ma najdete na lepsich forach alebo kliknite na www v mojom profile

DKK

jasne a na ktorom tie co spravuju deti a skonci to po 12 mesiacoch pri erroroch na indexe? :-) Uz som ta kritizovat jedno forum videl a tam to bola kalamita a ked mas co kritizovat aj tu tak problem bude medzi stolickou a klavesnicou
Ked su na vsetko moderatory tak sa uchadzaj o miesto moderatora a predved to tu vsetkym.

dkk
Profesionál

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 5:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
fc-matik napísal:
dkk napísal:

Suhlasis s tym ale robis presne to iste http://www.best4you.sk/hot-dance-t190155-96.html a tu
http://www.best4you.sk/boombastic-party-t475590.html

Aj pre provokaterov by som zaviedol zvlastne pravidlo

SORRY ALE MUSIM

oco ze ide sudruh reporter?? su tam pridane neake moje temy v niekolko minutovom rozdiely??? to snad nie nebud smiesny na toto si vybral velmi zly prijklad....osobne pohrdam niekym kto kaze o niecom o com nema ani potuchy co to obnasa....reportuj si bonzuj na fore ale nestaraj sa do prace uplouaderov s 24 prispevkami na fore OK???

sudruh Critian prispevkou az 4

milujem chlapcov co maju len velku hubu ano je problem medzi stolickou a klavesnicou musis to vediet najlôepsie vsak tym problemom si sam

dalsi co do vsetkeho vidi ale noupol este ani megabajt

a k moderatorom nuz maju sa starat o poriadok na fore su na to urceny ludia ktory maju neaku tu doveru vo vedeni fora a vedia co maju robit a hlavne ako nuz ale ked sa nezvlada tak prichadza vymena a tu nachadzam niektore svoje temy ktore som este upoval na rapida co je rok do zadu samozrejme s nefunkcnymi linkami (niektore moje linky vydrzia iba par dni a tu vidim polrocne tenmy z juna jula ..ako urcite tam nik nebol a ja mam do takej temy dat svoj upload?? XEXEXEXE

wader
Administrátor

PríspevokZaslal: Po január 24, 2011 5:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom
Budem sa tu priklanat k jednej veci pretoze kazdy ma samozrejme svoj nazor, je to presne o tom ze sa bohuzial neda kontrolovat vsetko pri ziadnom pocte moderatorov, je tu 515828 v tejto minute, bolo nieco cez 800000 kde sa vymazalo nieco cez 300 tisic prispevkov od autoposterov a pokracuje sa v tom hromadne, ty sice kvalitne uploadujes co my odcenujeme ale ty neodcenujes pracu moderatorov pretoze si nevies okrem svojich prispevkov prepocitat tie zvysne a den co den pribuda desiatky mrtvych liniek co sa bez pomoci uzivatelov reportovanim ustrazit neda a ked toto bude pre teba ako vysvetlenie nepochopitelne potom ta tu nebudeme drzat ale nemyslim si ze inde by s tebou nieco vobec takto intenzivne preberali ked je nieco stanovene, snazim sa ti to rozumne vysvetlit ale od teba to je kazdy prispevok len kritika takze o navsteve fora pouvazuj.
Prejsť na: